Laser game pro děti

Nevíte, kde oslavit dětské narozeniny? Kam s dětmi o víkendu, se školou na školní výlet? Nebo hledáte zábavný kroužek, který bude děti bavit? A co takhle si užít zábavu v jedné z našich arén v Praze?

Máte k dispozici vyšperkované arény, stačí si vybrat pouze jednu z našich poboček Mercuria Holešovice, Braník nebo nejnovější arénu v Hamleys:

Braník: Údolní 212/1, Praha 4

  • Jungle aréna – kapacita 22 hráčů (na vyžádání až 26)
  • Spaceship aréna – kapacita 12 hráčů (na vyžádání až 14)
  • aréna Nový svět – spojením obou arén dosáhneme kapacity 36 nebo až 40 hráčů!

Holešovice: Argentinská 38, Praha 7

  • Labyrint aréna – kapacita 22 hráčů (na vyžádání až 26)

Hamleys: Na Příkopě 14, Praha 1 (vedle Václavského náměstí)

  • aréna Cesta kolem světa – kapacita 12 hráčů (na vyžádání až 14)

Vybrat si můžete až z desítek herních i hudebních módů. V aréně v Holešovicích se může občerstvit na baru až 80 lidí, v Braníku až 170 osob! Jinak umíme zajistit teplé i studené občerstvení. Pokud někoho nebude bavit laser game, najdete u nás i arkádové hry, společenské hry a v Braníku ještě navíc simulátor virtuální reality či minibowling.

V Hamleys bohužel vlastní bar nemáme ☹ ALE! Rodiče můžou posedět v místní kavárně, zatímco děti budou hrát laser game nebo si užívat spoustu dalších aktivit v třípatrovém hračkářství jako např. kolotoče, skluzavky apod. Při narozeninové oslavě od nás navíc každé dítě dostane nabitou Hamleys kartu na 100,- na volné využívání atrakcí. Více info níže v sekci narozeniny v Hamleys.

Najdete nás na metru Nádraží Holešovice, v Branickém pivovaru nebo v centru Prahy vedle Václavského Náměstí.

V případě zájmu prodáváme i vouchery, které naleznete v našem ceníku – kolonka „voucher“.