Holešovice

Argentinská 38, Praha 7

+420 605 111 811

holesovice@mercurialaser.cz

Braník

Údolní 212/1, Praha 4

+420 606 777 500

branik@mercurialaser.cz

Školní výlety do Mercuria Laser Game

Plánujete školní výlet a chcete zažít něco originálního? Zapomeňte na zoologické zahrady, kde už každý byl, na botanické zahrady, které unudí k smrti, na aquaparky, kde budete trnout hrůzou, zda se domů vrátíte všichni, na lanová centra, kde Vám zkazí zážitek špatné počasí. Laser game je ideální způsob jak aktivně strávit volný čas, zapojit každého a užít si spoustu legrace! Navíc můžete po hře počítat s dostavením únavy, která Vám zaručí klidnou zpáteční cestu do vaší školy.

Cena je 75,-/osobu na hru. Nabízíme však také balíček 3 hry v hodnotě 200,-/hráče. Za tuto cenu je možné u nás hrát ve všední dny do 16:00 (je možno také dopoledne mimo otevírací dobu). Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Školní výlet do laser gameRezervace

Samsung školní laser game liga

Společně s hlavním partnerem Samsung a zastřešující organizací AŠSK (Asociace Školních Sportovních Klubů) pokračujeme již 2. ročníkem školní ligy. Hraje se turnajovým způsobem v šestičlenných týmech, ve dvou kategoriích – základní a střední školy.

V minulém ročníku jsme nabídli obrovskou motivaci, děti totiž bojovaly o ceny v hodnotě přes 200.000,-, kde hlavní výhrou byl mobilní telefon Samsung Galaxy S7 Edge.  V nadcházejícím ročníku, plánujeme ve spolupráci s firmou Samsung a ostatními sponzory nabídnout opět spoustu krásných cen. Studenti ocení možnost poměřit síly v zábavné hře plné pohybu a strategického myšlení a ve vzduchu bude viset otázka: “Na jaké škole jsou nejšikovnější hráči laser game?”

Více informací v sekci Školní liga nebo na telefonu 605 111 811 nebo e-mailu info@mercurialaser.cz.

Recenze Radky


Více recenzí »