Školní výlety do Mercuria Laser Game

Plánujete školní výlet a chcete zažít něco originálního? Zapomeňte na zoologické zahrady, kde už každý byl, na botanické zahrady, které unudí k smrti, na aquaparky, kde budete trnout hrůzou, zda se domů vrátíte všichni, na lanová centra, kde Vám zkazí zážitek špatné počasí. Laser game je ideální způsob jak aktivně strávit volný čas, zapojit každého a užít si spoustu legrace! Navíc můžete po hře počítat s dostavením únavy, která Vám zaručí klidnou zpáteční cestu do vaší školy.

Cena je 75,-/osobu na hru. Nabízíme však také balíček 3 hry v hodnotě 200,-/hráče. Za tuto cenu je možné u nás hrát ve všední dny do 16:00 (je možno také dopoledne mimo otevírací dobu). Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Školní výlet do laser gameRezervace

Mercuria školní laser game liga

Jedinečná školní soutěž, které se zúčastní každoročně přes 100 školních týmů. Letos nás čeká již 3. ročník a vaše škola se rozhodně může také přihlásit. Celý turnaj zastřešuje AŠSK (Asociace Školních Sportovních Klubů). Hraje se turnajovým způsobem v šestičlenných týmech, ve dvou kategoriích – základní a střední školy.

V minulých ročnících jsme nabídli obrovskou motivaci, děti totiž bojovaly o ceny s hodnotou téměř 200.000,-, kde hlavní výhrou byl mobilní telefon Samsung Galaxy S7 Edge nebo PlayStation 4. V nadcházejícím ročníku, plánujeme ve spolupráci se všemi sponzory nabídnout opět spoustu krásných cen. Studenti ocení možnost poměřit síly v zábavné hře plné pohybu a strategického myšlení a ve vzduchu bude viset otázka: “Na jaké škole jsou nejšikovnější hráči laser game?”

Více informací a videa z minulých ročníků najdete v sekci Školní liga nebo na telefonu 605 111 811 či e-mailu info@mercurialaser.cz.

Recenze Radky


Více recenzí »