Školní výlety do Mercuria Laser Game

Plánujete školní výlet a chcete zažít něco originálního? Zapomeňte na zoologické zahrady, kde už každý byl, na botanické zahrady, které unudí k smrti, na aquaparky, kde budete trnout hrůzou, zda se domů vrátíte všichni, na lanová centra, kde Vám zkazí zážitek špatné počasí. Laser game je ideální způsob jak aktivně strávit volný čas, zapojit každého a užít si spoustu legrace! Navíc můžete po hře počítat s dostavením únavy, která Vám zaručí klidnou zpáteční cestu do vaší školy.

Pro školy jsme připravili speciální nabídky, které najdete v ceníku jednotlivých arén a samozřejmě máme otevřeno i dopoledne. Pro rezervaci nás prosím kontaktujte telefonicky nebo mailem.

Pro školní výlet s celou třídou Vám určitě můžeme doporučit naše pobočky v Holešovicích a Braníku, kde máme arény s kapacitou až 40 hráčů, a tudíž mohou hrát všichni najednou!

Školní výlet do laser gameRezervace

Výuka v rámci laser game

Rádi byste laser game spojili s výukou? Jsme pro! Když pomineme hodiny tělocviku, tak se laser game skvěle hodí jako zpestření hodin fyziky. Připravili jsme prezentaci, která na příkladech laser game vysvětluje základní principy z několika různých odvětví fyziky.

Mercuria školní laser game liga

Jedinečná školní soutěž, které se zúčastní každoročně přes 100 školních týmů. Ve školním roce 2022/23 nás čeká již 5. ročník a vaše škola se rozhodně může také přihlásit. Celý turnaj zastřešuje AŠSK (Asociace Školních Sportovních Klubů). Hraje se turnajovým způsobem v šestičlenných týmech, ve dvou kategoriích – základní a střední školy.

V minulých ročnících jsme nabídli obrovskou motivaci, děti totiž bojovaly o ceny s hodnotou téměř 200.000,-, kde hlavní výhrou byl např. mobilní telefon Samsung Galaxy S7 Edge nebo PlayStation 4. V letošním roce se soutěží o ceny v hodnotě 1.000.000 Kč, z čehož jsou hlavní výhrou dva PlayStatin 5! Studenti ocení možnost poměřit síly v zábavné hře plné pohybu a strategického myšlení a ve vzduchu bude viset otázka: „Na jaké škole jsou nejšikovnější hráči laser game?“

Více informací a videa z minulých ročníků najdete v sekci Školní liga nebo na telefonu 605 111 811 či e-mailu info@mercurialaser.cz.

Recenze z Facebooku:

Milá a příjemná obsluha, školní výlet se povedl, všem žákům se zábava libila. Příští rok přijedeme určitě zase�

Zveřejnil(a) Radka Chomoutová dne Pátek 16. června 2017


Více recenzí na Facebooku »

Více recenzí na Google »