Fajn laser game liga 2018

Oblíbené laser game turnaje doplnila pravidelná Fajn laser game liga, přihlaste svůj tým a užijte si atmosféru při hraní laser game! Máme za sebou již ročník 20152016 a 2017. Váháte, jestli je pro Vás liga to pravé? Podívejte se na výsledky, videa a infografiky z předešlých ročníků.

V září začíná nový cyklus ligy! Najděte dva kamarády a přihlaste se do jarní sezóny (září – listopad), kde zažijete každý měsíc jedinečný turnaj s hráči na stejné úrovni (liga se hraje v předem dané pondělí od 18:00).

Laser Game Liga

Základní pravidla

Hraje se v tříčlenných týmech, které jsou rozdělené podle výkonnosti do jednotlivých lig. Každý tým si zahraje 1x měsíčně turnajovým způsobem a získává body za umístění. Součet všech získaných bodů určí celkové pořadí na konci sezóny a podle něj se určí, které týmy postoupí nebo sestoupí. Do a z Extraligy postupuje/sestupuje pouze jeden tým. Do ostatních lig postoupí vždy první 3 a sestoupí poslední 3.

Základní pravidla

Cena

Cena za ligovou sezónu na 3 měsíce je 2.250,- za tým (tzn. 750,- za každý turnaj a 62,-/hru na osobu) a platí se vždy na prvním turnaji  Jedná se tak o nejlevnější způsob, jak si zahrát laser game v Mercurii. Je možné se samozřejmě registrovat kdykoliv v průběhu ligy. V týmu může být neomezený počet hráčů či fanoušků, nicméně do každé hry můžou nastoupit pouze 3 hráči a hráči můžou nastupovat pouze za 1 tým.

Proč hrát ligu?

  • 1 hra Vás vyjde na neskutečných 62 Kč,
  • stačí vzít pouze 2 kamarády a vytvořit tým,
  • každý měsíc si zahrajete laser game proti novým lidem,
  • budete hrát s týmy a hráči na podobné úrovni,
  • budete se zlepšovat,
  • máte možnost bojovat o hodnotné ceny, medaile a poháry,
  • poznáte nové kamarády a také několik známých osobností,
  • bude se o Vás starat příjemný personál, abyste dodržovali pitný režim,
  • a hlavně – užijete si spoustu zábavy!

Nemůžete sehnat tým? Tak nám napište na lubos@mercurialaser.cz a my to uděláme za Vás!

Herní systémy

8 týmů / 9 týmů / 10 týmů / 11 týmů / 12 týmů / 13 týmů / 14 týmů / 15 týmů

Termíny

Turnaje se hrají v předem stanovené pondělí od 18:00. Nejnižší výkonnostní skupina hraje na začátku měsíce a nejlepší liga na jeho konci. Liga je rozdělena do 3 cyklů – zimní liga (leden–březen), jarní liga (duben – červen), podzimní liga (září–listopad).

PODZIMNÍ SEZÓNA 2018

EXTRALIGA

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ

1. LIGA

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ

2. LIGA

CELKOVÉ POŘADÍ

JARNÍ SEZÓNA 2018

1. LIGA

2. LIGA

ZIMNÍ SEZÓNA 2018

1. LIGA

Druhé kolo potvrdilo, že je první liga vyrovnanější než kdy dříve. Dokazuje to tým "n/a", který minulé kolo vyhrál a teď skončil "až" na 4. místě. Přesný opak předvedl tým "Jitřňáci", který byl minule na 4. místě a nyní druhé kolo vyhrál. Na druhém místě se po druhé umístil tým "Fizyon" a na třetím kluci z "Gunners". Třetí a finálové kolo bude velmi napínavé, na vítězství zimní sezóny mohou pomýšlet až 4 týmy, takže se máme na co těšit. Individuální pořadí ovládl hráč s přezdívkou "Fíla" před hráči "4k" a "Naše Janka". Poslední finálové kolo proběhne 26. března.

2. LIGA

Zimní sezóna 2. Fajn laser game ligy je minulostí a musím říct, že celá sezóna probíhala v úžasné atmosféře a bojovalo se až do poslední vteřiny. Poslední kolo vyhrál tým "Chaos" před týmem "Canaries" a "Lovecká sezóna". Individuální pořadí v závěrečném turnaji ovládl hráč s přezdívkou "Ghoust". Celou zimní ligu vyhrál tým "Chaos", který se v příští sezóně pokusí o medaile v první lize. Na stříbrné pozici skončil tým "Canaries" a třetí příčku obsadil tým "Lovecká sezóna". Individuální pořadí celé sezóny vyhrál hráč s přezdívkou "Ghoust" před druhým "Joker" a třetím "Milouš". Za měsíc začíná nová jarní sezóna, které už se všichni nemůžeme dočkat.

Počet her

Na každém turnaji jsou týmům garantovány 4 hry.

Počet týmů

Maximální kapacita ligy je 60 týmů (v jedné lize max. 15 týmů). Liga má za sebou už kompletní rok 2015 (více zde), rok 2016 (více zde) a rok 2017 (více zde). Za tyto 3 roky se zúčastnilo již téměř 150 týmů.
Medaile laser game

Vyhlášení výsledků

Výsledky budou vždy vyhlášeny na posledním ligovém kole v sezóně. Mezi týmy budou na základě jejich umístění rozděleny věcné ceny a první tři týmy, získají navíc poháry a medaile.

Členské karty

Všichni hráči obdrží členské karty nastavené na level 1, účastníci ligy získají členskou kartu zdarma. Členové mohou samozřejmě hrát se svoji kartou, která bude speciálně na turnaj nastavena na level 1. Každý bude mít tak při turnaji svoji vlastní přezdívku a bude zároveň soutěžit o největšího zabijáka v celé lize.