Argentinská 38, Praha 7zobrazit na mapě

+420 605 111 811

info@mercurialaser.cz

facebook

 • cs
 • de
 • en
 • ru

Fajn laser game liga 2017

Oblíbené laser game turnaje doplnila pravidelná Fajn laser game liga, přihlaste svůj tým a užijte si atmosféru při hraní laser game! Máme za sebou již ročník 2015 a 2016. Váháte, jestli je pro Vás liga to pravé? Podívejte se na výsledky, videa a infografiky z předešlých ročníků.

V září začíná nový cyklus ligy! Vezměte dva kamarády a přihlaste se do podzimní sezóny (září – listopad), kde zažijete každý měsíc jedinečný turnaj s hráči na stejné úrovni (liga se hraje v předem dané pondělí od 18:00).

Laser Game Liga

 

 

Základní pravidla

Hraje se v tříčlenných týmech, které jsou rozdělené podle výkonnosti do jednotlivých lig. Každý tým si zahraje 1x měsíčně turnajovým způsobem a získává body za umístění. Součet všech získaných bodů určí celkové pořadí na konci sezóny a podle něj se určí, které týmy postoupí nebo sestoupí. První 4 týmy postoupí o ligu výš a poslední 4 týmy sestoupí o ligu níž.

PODZIMNÍ SEZÓNA 2017

Všichni účastníci se mohou přidat do facebookové skupiny.

1. LIGA

V pondělí nám skončila i první liga. Největším favoritem na zisk titulu a putovního poháru byl tým Living Dead, který byl se umístil na prvním místě v předchozích dvou kolech. Ve finále se utkali největší favoriti. Tým Living Dead skončil “až” na čtvrtém místě, tudíž dal šanci týmu niceXtra. Ten měl šanci na umístění se na prvním místě pouze v případě, když by se umístil na prvním místě. To se také stalo skutečností a niceXtra(Lála, Pacalis a Triman) si odváží titul a putovní pohár do Plzně. Druhé místo připadlo týmu Living Dead(Pejda, Rossinka, Dubs a Lama). Třetí místo obsadil domácí tým Big 8====D(NutellaGabi, Ňuf ( . ) ( . ) a Pikachu).

ROČNÍK 2017

TABULKA

INDIVIDUÁLNÍ POŘADÍ

1. kolo – 25. 9. 2017 – výsledky / fotogalerie
2. kolo – 30. 10. 2017 – výsledky / fotogalerie
3. kolo – 27. 11. 2017 – výsledky / fotogalerie

2. LIGA

V pondělí nám skončila i liga druhá. V závěrečném třetím kole byli nejlepší kluci z týmu Fyzion, kterým to ale nestačilo na celkové vítězství v podzimní části ligy. Tu vyhrál tým Evil Death ve složení (J D, Black a sXmax), druhé místo obsadil právě tým Fizyon a to ve složení (Fíla, Ojojoj a Zynek). Na třetím místě skončil tým Kočičáci (Swift, Jerky, Sisi a Aliwella). Nejlepším střelcem jak posledního třetího kola, tak celé podzimní části ligy se stal hráč s přezdívkou Fíla.

TABULKA

INDIVIDUÁLNÍ POŘADÍ

1. kolo – 18. 9. – výsledky / fotogalerie
2. kolo – 23. 10. – výsledky / fotogalerie
3. kolo – 20. 11. – výsledky / fotogalerie

3. LIGA

V pondělí nám skončila třetí liga, kterou bezkonkurenčně ovládl tým Gunners ve složení 4k, Nosál a Malldinni. Tým Gunners vyhrál všechny 3 kola. Na druhém místě se umístil tým Little boss, který byl druhý také na všech třech turnajích. Tým bojoval ve složení Ulquiorra1, Marben, Orochimaru1. Třetí místo obsadil tým Potápějící se loď ve složení (Elessar, Titnic a Leo). Individuální pořadí vyhrál hráč s přezdívkou Nosál.
Všem moc gratulujeme a těšíme se na zimní ligu, která bude začínat v lednu.

TABULKA

INDIVIDUÁLNÍ POŘADÍ

1. kolo – 2. 10. – výsledky / fotogalerie
2. kolo – 24. 10. – výsledky / fotogalerie
3. kolo – 13. 11. – výsledky / fotogalerie

JARNÍ SEZÓNA 2017

1. LIGA

Před závěrečným turnajem byl největším favoritem na vítěze plzeňský tým niceXtra, který vyhrál první dvě kola a na posledním turnaji jim stačilo se umístit “pouze” na třetím místě. V průběhu posledního kola nastal velký zvrat a tým niceXtra hrál “pouze” o 5.-7. místo. V tuto chvíli se o zisk titulu celého turnaje mohl pokusit tým Big 8====D, který musel skončit alespoň na druhém místě. Svoji šanci nepromarnil, celý závěrečný turnaj s přehledem ovládl a stal se vítězem jarní části Fajn Laser Game Ligy. Absolutně nejlepším střelcem nejen posledního kola ale i celého turnaje se stala hráčka s přezdívkou Pacalis z týmu niceXtra.

TABULKA
INDIVIDUÁLNÍ POŘADÍ

1. kolo – 24.4. – výsledky / score screen / fotogalerie
2. kolo – 29.5. – výsledky / score screen / fotogalerie
3. kolo – 19.6. – výsledky / score screen / fotogalerie

2. LIGA

TABULKA
INDIVIDUÁLNÍ POŘADÍ

1. kolo – 10.4. – výsledky / score screen / fotogalerie
2. kolo – 22.5. – výsledky / score screen / fotogalerie
3. kolo – 12.6. – výsledky / score screen / fotogalerie

ZIMNÍ SEZÓNA 2017

1. LIGA

TABULKA
INDIVIDUÁLNÍ POŘADÍ

1. kolo – 30.1. – výsledky / score screen
2. kolo – 27.2. – výsledky / score screen
3. kolo – 27.3. – výsledky / score screen / fotogalerie

2. LIGA

TABULKA
INDIVIDUÁLNÍ POŘADÍ

1. kolo – 23.1. – výsledky / score screen
2. kolo – 20.2. – výsledky / score screen
3. kolo – 20.3. – výsledky / score screen / fotogalerie

Termíny

Turnaje se hrají v předem stanovené pondělí od 18:00. Nejnižší výkonnostní skupina hraje na začátku měsíce a nejlepší liga na jeho konci. Liga je rozdělena do 3 cyklů – zimní liga (leden–březen), jarní liga (duben – červen), podzimní liga (září–listopad).

Počet her

Na každém turnaji jsou týmům garantovány 4 hry.

Počet týmů

Maximální kapacita ligy je 60 týmů (v jedné lize max. 15 týmů). Liga má za sebou už kompletní rok 2015 (více zde) a rok 2016 (více zde). Za tyto 2 roky se zúčastnilo již téměř 100 týmů.

Vyhlášení výsledků

Výsledky budou vždy vyhlášeny na posledním ligovém kole v sezóně. Mezi týmy budou na základě jejich umístění rozděleny věcné ceny a první tři týmy, získají navíc poháry a medaile.

Členské karty

Všichni hráči obdrží členské karty nastavené na level 1, účastníci ligy získají členskou kartu zdarma. Členové mohou samozřejmě hrát se svoji kartou, která bude speciálně na turnaj nastavena na level 1. Každý bude mít tak při turnaji svoji vlastní přezdívku a bude zároveň soutěžit o největšího zabijáka v celé lize.

Medaile laser game

Cena

Cena za ligovou sezónu na 3 měsíce je 2.250,- za tým (tzn. 750,- za každý turnaj a 62,-/hru na osobu) a platí se vždy na prvním turnaji  Jedná se tak o nejlevnější způsob, jak si zahrát laser game v Mercurii. Je možné se samozřejmě registrovat kdykoliv v průběhu ligy. V týmu může být neomezený počet hráčů či fanoušků, nicméně do každé hry můžou nastoupit pouze 3 hráči a hráči můžou nastupovat pouze za 1 tým.

Proč hrát ligu?

 • 1 hra Vás vyjde na neskutečných 62 Kč,
 • stačí vzít pouze 2 kamarády a vytvořit tým,
 • každý měsíc si zahrajete laser game proti novým lidem,
 • budete hrát s týmy a hráči na podobné úrovni,
 • budete se zlepšovat,
 • máte možnost bojovat o hodnotné ceny, medaile a poháry,
 • poznáte nové kamarády a také několik známých osobností,
 • bude se o Vás starat příjemný personál, abyste dodržovali pitný režim,
 • a hlavně – užijete si spoustu zábavy!

Nemůžete sehnat tým? Tak nám napište na info@mercurialaser.cz a my to uděláme za Vás!

Kompletní info o Fajn Laser Game Lize včetně bodování najdete zde.