Členové Mercuria

Bavila Vás laser game v našich arénách? Tak se staňte členem a užívejte si mnoha výhod, která v rámci členství získáte. Kartička, kterou Vám vytvoříme, bude fungovat ve všech našich arénách.

Výhody pro členy Mercuria Laser Game

  • Každá hra je se slevou minimálně 10%
  • Pokud jste členové všichni ve skupině, tak hrajete laser game 15 minut místo klasických 12 minut.
  • Každý hráč má svoji Laserforce kartičku s níž si aktivuje vestu a ve výsledcích je veden pod libovolnou přezdívkou.
  • O turnajích budete informován jako první.
  • Na svoje statistiky se můžete kdykoliv podívat skrze member kiosek vedle baru a zjistit, v jakém typu hry se Vám dařilo nejlépe.

Členové laser game

  • Statistiky všech hráčů arény budou dostupné i online a můžete se tak lehce porovnávat s ostatními členy Mercuria Laser Game o s ostatními členy některé z arén Laserforce.
  • Hra se pro Vás stane ještě zábavnější – s každou další hrou můžete postupovat v žebříčku hodností a dostat se až na level Laser Elite a být králem arény. S každou hodností získáváte speciální vlastnost a kdo by nechtěl být chvilku neviditelný nebo odbouchnout všechny atomovkou?
  • Můžete si do životopisu napsat, že jste členem nejlepší laser game arény v Česku! 🙂

Achievementy (trofeje pro členy)

Trofeje přináší další level zábavy pro všechny členy arény. Plňte úkoly a sbírejte trofeje.

V online statistikách si po zadání Vašeho ID můžete zkontrolovat, kolik trofejí jste již splnili.

Hodnosti a speciální vlastnosti

Level Hodnost Odehraných her Průměrné skóre Speciální vlastnost Popis vlastnosti
1 Zelenáč 0 0 Samopal Zasáhni 2 hráče v řadě a získáváš samopal. Podruhé samopal získáš, když trefíš 3 hráče v řadě a potřetí, počtvrté atd., když trefíš 4 hráče v řadě.
2 Pěšák 3 1500 Samopal Zasáhni 2 hráče v řadě a získáváš samopal. Podruhé samopal získáš, když trefíš 3 hráče v řadě a potřetí, počtvrté atd., když trefíš 4 hráče v řadě.
3 Paragán 6 3000 Štít Zasáhni 5 hráčů v řadě a získáváš na 10 vteřin štít. Podruhé získáš štít, když trefíš 6 hráčů v řadě a potřetí, počtvrté atd., když trefíš 7 hráčů v řadě.
4 Kapitán 9 4500 Odplata Odplata Ti umožní se vrátit ihned zpět do hry. Když dostaneš zásah, tak zmáčkni speciální tlačítko, které Ti umožní ožít. Je potřeba však mít 5 – 10 speciálních bodů.
5 Generál 12 6000 Raketa Zaměř hráče, počkej na záměrný tón a vystřel raketu. Za zásah získáš 500 bodů. Můžeš použít pouze pro hráče Level 4+ a po nasbírání 5 speciálních bodů.
6 Lasermaster 15 7000 Atomovka Atomovka deaktivuje všechny protihráče v Level 6+. Zmáčkni speciální tlačítko a přežij 3 vteřiny k odpálení atomovky. K atomovce je potřeba 20 – 50 speciálních bodů.
7 Laserelite 18 8000 Atomovka

Poplatek za členskou kartičku je 100,- a platí se při registraci na baru.