Holešovice

Argentinská 38, Praha 7

+420 605 111 811

holesovice@mercurialaser.cz

Braník

Údolní 212/1, Praha 4

+420 606 777 500

branik@mercurialaser.cz

Členové Mercuria

Bavila Vás laser game v našich arénách? Tak se staňte členem a užívejte si mnoha výhod, která v rámci členství získáte. Kartička, kterou Vám vytvoříme, bude fungovat ve všech našich arénách.

Akce na srpen pro členy

Po celý srpen hrají členové a jejich přátelé v Holešovicích i na Braníku za 69,-. Navíc sebou můžete vzít i své kamarády, kteří u nás nejsou členové – za 69,-/osobu totiž hraje celá skupina! 🙂 Podmínkou je, aby aspoň jeden hráč v hrací skupině byl členem Mercuria.

Členský den v Branické aréně 7.8.

Přes prázdniny jsme pro vás připravili první členský den v nové aréně na Braníku. Hrát se budou složitější typy her, které si při normálních rezervacích nezahrajete a které jste možná ještě vůbec ani nehráli. Vybrali jsme tyto herní módy – Hru barev, Vyměřený čas, Zombíci, Quake 1,2,3 a Space marines. Přesné typy her, které se budou hrát určíme až podle počtu přihlášených.

Začátek akce je v 17:30, kdy vysvětlíme základní pravidla složitějších her. Hry se budou vysvětlovat ve skupince maximálně 10 osob, takže nemusíte mít strach, že by vám něco uniklo. Těšíme se na vás!

Výhody pro členy Mercuria Laser Game

  • Každá hra je se slevou minimálně 10%
  • Pokud jste členové všichni ve skupině, tak hrajete laser game 15 minut místo klasických 12 minut.
  • Každý hráč má svoji laserforce kartičku s níž si aktivuje vestu a ve výsledkách je veden pod libovolnou přezdívkou.
  • O turnajích budeš informován jako první.
  • Na svoje statistiky se můžete kdykoliv podívat skrze member kiosek vedle baru a zjistit, v jakém typu hry se Vám dařilo nejlépe.

Členové laser game

  • Statistiky všech hráčů arény budou dostupné i online a můžete se tak lehce porovnávat s ostatními členy Mercuria Laser Game o s ostatními členy některé z arén Laserforce.
  • Hra se pro Vás stane ještě zábavnější – s každou další hrou můžete postupovat v žebříčku hodností a dostat se až na level Laser Elite a být králem arény. S každou hodností získáváš speciální vlastnost a kdo by nechtěl být chvilku neviditelný nebo odbouchnout všechny atomovkou?
  • Můžete si do životopisu napsat, že jste členem nejlepší laser game arény v Česku! 🙂

Achievementy (trofeje pro členy)

Trofeje přináší další level zábavy pro všechny členy arény. Plňte úkoly a sbírejte trofeje.

V online statistikách si po zadání Vašeho ID můžete zkontrolovat, kolik trofejí jste již splnili.

Hodnosti a speciální vlastnosti

Level Hodnost Odehraných her Průměrné skóre Speciální vlastnost Popis vlastnosti
1 Zelenáč 0 0 Samopal Zasáhni 2 hráče v řadě a získáváš samopal. Podruhé samopal získáš, když trefíš 3 hráče v řadě a potřetí, počtvrté atd., když trefíš 4 hráče v řadě.
2 Pěšák 3 1500 Štít Zasáhni 5 hráčů v řadě a získáváš na 10 vteřin štít. Podruhé získáš štít, když trefíš 6 hráčů v řadě a potřetí, počtvrté atd., když trefíš 7 hráčů v řadě.
3 Paragán 6 3000 Odplata Odplata Ti umožní se vrátit ihned zpět do hry. Když dostaneš zásah, tak zmáčkni speciální tlačítko, které Ti umožní ožít. Je potřeba však mít 5 – 10 speciálních bodů.
4 Kapitán 9 4500 Raketa Zaměř hráče, počkej na záměrný tón a vystřel raketu. Za zásah získáš 500 bodů. Můžeš použít pouze pro hráče Level 4+ a po nasbírání 5 speciálních bodů.
5 Generál 12 6000 Reset Reset Ti dovolí trefit hráče i když je deaktivovaný. Stačí nasbírat 5 – 10 speciálních bodů a poté zmáčkout speciální tlačítko pro aktivaci.
6 Lasermaster 15 7000 Atomovka Atomovka deaktivuje všechny protihráče v Level 6+. Zmáčkni speciální tlačítko a přežij 3 vteřiny k odpálení atomovky. K atomovce je potřeba 20 – 50 speciálních bodů.
7 Laserelite 18 8000 Atomovka

Poplatek za členskou kartičku je 50,- a platí se při registraci na baru.