Aréna Holešovice

Naše nejnovější arény v Holešovicích jsou po Braníku druhým největším laser game centrem v ČR! Jako naše ostatní laser game centra má i toto naprosto unikátní design, prostorný bar a velké množství doplňkových aktivit. Je to skvělé místo pro Váš firemní večírek, narozeninovou oslavu, rozlučku se svobodou, či posezení s přáteli.

  • Golem aréna – kapacita 22 hráčů (na vyžádání až 26)
  • aréna Oceán – kapacita 14 hráčů (na vyžádání až 16)
  • aréna Atlantida – spojením obou arén dosáhneme kapacity 36 hráčů (na vyžádání až 42)
  • Barové prostory až pro 180 osob
  • virtuální realita, stolní fotbálek, arkádové automaty (Mario kart, basketbaly, air hockey, kickboxer, boxer a další). Více informací v zábava v Holešovicích.
  • Sídlo v budově Lighthouse – Jankovcova 1569/2c

V Holešovicích máme dvě arény a vy si můžete vybrat, jestli budete hrát v Podmořském světě, nebo se ocitnete na území Golema. V obou arénách můžete hráče pozorovat z diváckého balkónku.

Golem aréna je až pro 26 hráčů, ale ani v menším počtu hráčů nebudete mít o zábavu nouzi. Aréna je plná originálních maleb, kulis, skrýší a potkáte tu také Golema.

 

V naší menší aréně se vyskytnete v podmořském světě. Kapacita této arény je až 14 hráčů. V této aréně můžete potkat mořské živočichy, naleznete zde spoustu skrýší i vyvýšených ploch pro lepší přehled nad protivníky.

 

REZERVOVAT nebo objednat DÁRKOVÝ POUKAZ

V Holešovicích a na Braníku si užijete nejlepší aktuálně dostupné laser game vybavení Gen8 od australského dodavatele Laserforce. Tedy nejnovější systém s dotykovým displejem na zbrani a také displejem přímo na vestě. Pro turisty je také možné si vybrat svůj jazyk, který vás bude při hře doprovázet.

FOTOGALERIE / VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Mercuria Holešovice
Jankovcova 1569/2c (budova Lighthouse)
Praha 7 Holešovice 170 00
E-mail: holesovice@mercurialaser.cz
Tel: +420 605 111 811
Odkaz na Google mapy

OTEVÍRACÍ DOBA:

PO-ČT 13.00 – 23.00
PÁ 13.00 – 24.00
SO 10.00 – 24.00
NE 10.00 – 22.00

Po domluvě není problém otevřít i před otevírací dobou.
Při zájmu máme otevřeno i přes otevírací dobu.

CESTA DO ARÉNY V HOLEŠOVICÍCH

Pokud pojedete MHD, tak je nejlepší vystoupit na tramvajové zastávce Maniny, dále pak půjdete směrem k Libeňskému mostu. Poté se dáte doprava k budově Lighthouse, projdete náměstíčko směrem k malému parku, dáte se dolů po schodech a po pravé straně už uvidíte náš vstup.

Jestli jedete autem, tak je možné zaparkovat v ulici Jankovcova nebo Bubenské nábřeží.

PARKOVÁNÍ V ULICÍCH JANKOVCOVA A BUBENSKÉ NÁBŘEŽÍ:

  • PO-PÁ 08.00 – 18.00 20 Kč/hod.
  • PO-PÁ 18.00 – 08.00 zdarma
  • SO-NE 00.00 – 24.00 zdarma