Aréna Braník

Největší laser game centrum v ČR a jedno z největších v Evropě se nachází přímo v areálu Pivovaru Braník. Toto laser game centrum se pyšní jedinečným designem, prostorným barem a velkým množstvím doplňkových aktivit. Je to perfektní místo k oslavě narozenin, pořádání firemních večírků, rozluček se svobodou, nebo pro posezení s přáteli.

  • Jungle aréna – kapacita 22 hráčů (na vyžádání až 26)
  • Spaceship aréna – kapacita 12 hráčů (na vyžádání až 14)
  • aréna Nový svět – spojením obou arén dosáhneme kapacity 34 nebo na vyžádání až 40 hráčů!
  • Barové prostory až pro 180 osob
  • Virtuální realita, stolní fotbálky a arkádové automaty (basketbaly, air hockey, auta, kickboxer, boxer a spoustu dalšího). Více informací v zábava na Braníku.
  • Sídlo v areálu Pivovaru Braník – Údolní 212/1, Praha 4

REZERVOVAT nebo objednat DÁRKOVÝ POUKAZ

Na Braníku máme dvě arény, můžete se ocitnout v džungli, nebo ve vesmírné lodi.
Větší, Jungle, aréna má kapacitu až 24 hráčů, ale nemusíte se bát, že byste se v ní v menším počtu ztratili. Aréna je plná krásných kulis, jako jsou například stromy, vyvýšené cesty, ze kterých je rozhled na celou arénu, ale také skrýše.

Naše menší, Spaceship, aréna je až pro 14 hráčů. Zde se ocitáte ve vesmírné lodi, můžete potkat kosmonauta, nebo mimozemšťana, z okna uvidíte vesmírné lodě. I v této aréně se nachází vyvýšený prostor, ve kterém se můžete ukrýt před protivníkem.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

FOTOGALERIE

Na Braníku a v Holešovicích si užijete nejlepší aktuálně dostupné laser game vybavení Gen8 od australského dodavatele Laserforce. Tedy nejnovější systém s dotykovým displejem na zbrani a také s displejem přímo na vestě. Cizinci si mohou zvolit jazyk, který je bude při hře doprovázet.

Mercuria Braník
Údolní 212/1 (areál Branického pivovaru)
Praha 4 Braník 147 00
E-mail: branik@mercurialaser.cz
Tel: +420 606 777 500
Odkaz na Google mapy

OTEVÍRACÍ DOBA:

PO-ČT 13.00 – 23.00
PÁ 13.00 – 24.00
SO 10.00 – 24.00
NE 10.00 – 22.00

Po domluvě není problém otevřít i před otevírací dobou.
Při zájmu máme otevřeno i přes otevírací dobu.

CESTA DO ARÉNY NA BRANÍK

Pokud pojedete MHD, tak je nejlepší vystoupit na zastávce Nádraží Braník a půjdete směrem k nádraží. Poté se dáte doleva po chodníku a po cca 50m uvidíte na pravé straně Branický pivovar. My sídlíme přímo v areálu pivovaru.

Jestli jedete autem, tak je možné zaparkovat přímo v areálu pivovaru. Projedete hlavní bránou a po levé straně uvidíte naši vlajku. Zde můžete nechat své auto.

PARKOVÁNÍ V AREÁLU BRANICKÉHO PIVOVARU:

  • po – pá do 17 hodin máte 90 min zdarma
  • po – pá od 17 hodin + víkend máte 4 hodiny zdarma
  • každá započatá hodina navíc + 50 Kč

V případě, že chcete parkovat bezplatně delší dobu, tak doporučujeme využít bezplatné parkoviště u Nádraží Braník (odkaz na mapu), které je vzdálené 3 minuty chůze od pivovaru.