Turnaje

Turnaj trojic Liberec 24.4.2024

Slož triumvirát a ovládni arénu! V liberecké aréně jsme vyhradili středeční večer 24.4. na laser game turnaji mezi tříčlennými týmy. Vezmi dva kámoše nebo kolegy z práce. Přijďte si zahrát, vyhrát a udělejte první zářez na putovním poháru.

Vyhrajte titul nejlepších hráčů pod Ještědem!

24. dubna 2024 od 17:30
Mercuria Laser Game Liberec, Revoluční 66/2
Startovné 300,- na osobu (900,- za tým)

Fotky
Výsledky

Každý tým si zahraje minimálně 4 hry (3 turnajové + 1 bonusovou). Bude probíhat i soutěž o nejlepšího střelce celého turnaje, proto se musíte pořádně soustředit už od samého začátku.

LG Mercuria pohár 2024 (aréna Braník)

Individuální LG Mercuria pohár 2024, který se hraje v módu „Level UP“.

Individuální laser game turnaj v aréně Mercuria Braník je určený i pro začátečníky. Herní mód „Level UP“ totiž obsahuje levelový systém plný hendikepů a výhod, který stírá rozdíly mezi začínajícími a top hráči. Jednou měsíčně se uskuteční samostatný individuální turnaj a v květnu vyhlásíme celkové pořadí po třech kolech (pondělí 25.3., 22.4., 20.5. od 19:20 hod).

Soutěžíme ve dvou kategoriích.
1. Nejlepší hráč.
V této kategorii jde o skóre. Čím vyšší skóre tím výš jste v pořadí.
2. Nejaktivnější hráč.
V této kategorii se počítají levely, které během turnaje získáte, čím víc tím lépe.

Na každém turnaji hrajeme v obou kategoriích o medaile, drobné ceny a body do dlouhodobé soutěže. Turnaj pro vás organizují Triman a Valkýra pod záštitou Pražských Gladiátorů za podpory Mercurie.

Startovné pro hráče na jeden turnaj je 450 Kč.
Každý hráč odehraje čtyři soutěžní hry.
Kapacita turnaje je 22 hráčů.

Registrace:
https://forms.gle/EH3BV43iuNU7xoKN8

Více informací:
https://fb.me/e/2aRlyd3jF

Turnaj dvojic Liberec 6.3.2024

První turnaj v novém roce, který odstartuje éru úspěšných laser game večerů v Liberci! Vezmi svého nejlepší kámoše, partnera/partnerku nebo třeba kolegu z práce a přijďte se zúčastnit našeho turnaje dvojic.

Jedná se o jedinečnou příležitost, kde můžeš porazit další nadšence laser game z Liberce.

Získáte titul nejlepších hráčů pod Ještědem právě Vy?

6. března 2024 od 17:30
Mercuria Laser Game Liberec, Revoluční 66/2
Startovné 300,- na osobu (600,- za tým)

Každý tým si zahraje minimálně 4 hry (3 turnajové + 1 bonusovou). Bude probíhat i soutěž o nejlepšího střelce celého turnaje, proto se musíte pořádně soustředit už od samého začátku.

Výsledky: Turnaj dvojic Liberec 6.3.2024

Turnaj Liberec – parťáci

Historicky první turnaj v nové liberecké aréně bude turnaj dvojic, tak vezmi svého kámoše, partnerku nebo třeba kolegu z práce a srovnejte své síly proti soupeřům, kteří budou usilovat o titul krále arény.

Turnaj je určený především pro začínající hráče a podmínkou je tak odehraných maximálně 50 her.
———————————————————
14. června 2023 od 17:30

Mercuria Laser Game Liberec, Revoluční 66/2, Liberec

Studentská laser game LS 2023

Seber svoji bandu kámošů a přijďte si k nám zahrát o titul Kapitána arény‼️
Studentský turnaj čtyřčlenných (MIX*) týmů v laser game. Nutnou podmínkou je mít v týmu nejméně jednu studentku a povolený je maximálně jeden „profesionální hráč“** na tým.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
29. března 2023 od 19:00
Mercuria Laser Game Holešovice, Jankovcova 1569/2c
Startovné 400,-/osobu (1600,- za celý tým)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Čtyřčlenné týmy (MIX*) se spolu utkají v nejnovějších laser game arénách Mercurie v pražských Holešovicích.
Nejlepší týmy postoupí až do finále, ve kterém se bude hrát o titul Kapitána arény! 👨‍✈️
Kromě účasti v samotném turnaji budeš mít celý večer možnost hrát v malé aréně „Oceán.” bez omezení.
Můžeš se také těšit na welcome drink a akční drinky za super ceny. V průběhu večera budou také probíhat mini hry ve kterých budeš moct vyhrát drinky ZDARMA.

Registrovat se můžete zde.

Aktuální informace na naší FB události zde.

Kompletní znění pravidel najdeš zde.

3. ročník Laserforce Prague´s Cup 8. – 9. 10. 2022

Již třetího ročníku mezinárodního turnaje Laserforce Prague´s Cup se zúčastnilo celkem 23 týmů z toho 15 týmů bylo z České republiky a 8 týmů z Německa. Hrálo se opět dvoudenním systémem, které vyústilo ve velmi zajímavé finále pro šest nejlepších týmů. V něm se setkalo celkem 5 českých týmů a 1 německý tým reprezentovaný arénou Lasertag Bautzen. Trofej však zůstala v ČR, konkrétně si ji odvezl tým z Stardoms z Domažlic.

Děkujeme všem zúčastněným týmům a budeme se opět těšit v příštím roce na další zajímavé bitvy.

Sobota 8.10.
Výsledky

Neděle 9.10.
Výsledky

Celkové výsledky
Individuální výsledky
Fotogalerie

Kompletní informace z turnaje najdete na Facebookové události.

Studentská laser game LS 2022

Již tradiční turnaj vysokých škol vyhrál tým Hosi z Trpaslíka v kompinaci škol z VŠE, ČVUT a UK! Na druhém místě se umístil tým Stůj nebo se netrefim z ČZU a na třetím místě tým CHKA (tým A) z ČVUT. Všem gratulujeme a účastníkům děkujeme za skvělou atmosféru.

Kompletní výsledky najdete zde. Fotky poté na našich FB stránkách zde.

LG Mercuria pohár

Individuální LG Mercuria pohár 2022, který se hraje v módu „Level UP“.

Individuální laser game turnaj v aréně Mercuria Braník je určený i pro začátečníky. Herní mód „Level UP“ totiž obsahuje levelový systém plný hendikepů a výhod, který stírá rozdíly mezi začínajícími a top hráči. Jednou měsíčně se uskuteční samostatný individuální turnaj a v květnu vyhlásíme celkové pořadí po čtyřech kolech (pondělí 21.2., 21.3., 11.4., 9.5. od 18:00 hod).

Soutěžíme ve dvou kategoriích.
1. Nejlepší hráč.
V této kategorii jde o skóre a pořadí. Čím vyšší skóre tím výš jste v pořadí.
2. Nejaktivnější hráč.
V této kategorii se počítají levly, které během turnaje získáte, čím víc tím lépe.

Na každém turnaji hrajeme v obou kategoriích o medaile, drobné ceny a body do dlouhodobé soutěže. Turnaj pro vás organizují Triman a Valkýra pod záštitou Pražských Gladiátorů za podpory Mercurie.

Startovné na jednotlivé turnaje je 320, – Kč.
Každý hráč odehraje čtyři soutěžní hry.
Kapacita turnaje je 24 hráčů.

Registrace:
https://forms.gle/EH3BV43iuNU7xoKN8

Více informací:
https://fb.me/e/2aRlyd3jF

Výsledky:
21. 2. / 21. 3. / 11. 4. / 9. 5.
Průběžné výsledky

Mercuria Beer Pong Challenge 2022

První turnaj laser game spojený s beer pongem vyhrál tým Nepolapitelní, kteří vyhráli laser game a v beer pongu se umístili na druhém místě. Na celkovém druhém místě se pak umístil tým To je konec a na třetím Jedna kapka a jsi taťka.

Kompletní výsledky najdete zde.

Jednalo se o tříčlenné týmy (MIX*), které se spolu utkají v laser game a beer pongu v prostorách Mercurie v pražském Braníku. Každý tým může mít pouze jednoho „profesionálního hráče“**. Cílem každého týmu bude na stole s pivem porazit oponující tým a dle daného klíče postoupí až do finále, přičemž za konečné umístění získá body.

V arénách se spolu týmy utkají v herní módu „Team deathmatch“, ve kterém je cílem získat co nejvíce bodů. Nejlepší týmy postoupí do finále a dle konečného umístění získají body. Body z obou disciplín se poté sečtou a určí konečné pořadí týmů.

Kompletní znění pravidel najdeš zde.

Studentská laser game ZS 2021

Po více než dvouleté pauze turnaj vysokých škol vyhrál tým Tvoje Bába z VŠE! Na druhém místě se umístil tým Blesky!! z AMBIS a na třetím místě tým Zorya z VŠE. Všem gratulujeme a účastníkům děkujeme za skvělou atmosféru.

Kompletní výsledky najdete zde. Fotky na našich FB stránkách zde.

Čtyřčlenné týmy (MIX) se spolu utkají v nových laser game arénách Mercurie v pražském Braníku. Nejlepší týmy postoupí až do finále, ve kterém se bude hrát o titul Kapitána arény!
Kromě účasti v samotném turnaji budeš mít celý večer možnost hrát v „Spaceship aréně“ bez omezení.
Můžeš se také těšit na welcome drinky a akční drinky za super ceny. Mimo to po celý večer budou probíhat soutěže o volné drinky, nebo rovnou celé lahve Kapitána.

„Kapitánem se staneš bojem, ne nejrychleji vypitým půllitrem!“

2. ročník mezinárodního Laserforce Prague’s cup 18. 9. – 19. 9. 2021

Je to tu! 2. ročník Laserforce Prague´s Cup se nám nezadržitelně blíží a po všech covidových odloženích jsme už pořádně zvědaví, jak celý turnaj dopadne. Již podruhé uspořádáme mezinárodní turnaj pod hlavičkou Laserforce. Ve dvou dnech mezi sebou poměří síly čtyřčlenné týmy ze všech koutů Evropy v herním módu Team deathmatch. Maximální kapacita je až 72 týmů.

Více informací naleznete zde.

Turnaj pořádaný tréninkovou skupinou Gladiators 24. 8. 2021

Jedná se o turnaj dvojic, složených z mistra (zkušeného hráče – Gladiátora) a padavana (začátečníka, který zkušenosti sbírat začíná) Gladiátoři jsou tréninková skupina, tvořená špičkovými hráči české laser game komunity. Hrát proti nim je peklo:)…ale hrát s nimi jako parťák v jednom týmu je nejen příležitost získat cenné zkušenosti a nové přátele, ale především jedinečný sportovní a adrenalinový zážitek. Máš rád laser? Pak pojď do toho s námi! Koneckonců, každý mistr byl jednou padavan 😊

Speciální herní mód pro tento turnaj je „Level up“ (hráči s nižším levelem jsou oproti vyšším levelům zvýhodněni).

Kompletní informace k turnaji.

Turnaj individual 10. 8. 2020 Holešovice

Klasický prázdninový turnaj se odehrál 10. srpna 2020 a hrálo se individuálně. Ideální příležitost vyzkoušet nové vesty a nový systém, který máme na Holešovicích 2 měsíce. Turnaje se zúčastnila lasergame „smetánka“ ale viděli jsme i 2 nováčky, kteří si nevedli vůbec špatně!! Doufám, že jsme je neviděli naposledy.😜 Celkem se zúčastnilo 15 hráčů a turnaj byl velice vyrovnaný. Vítězství si nakonec odnáší hráčka „Pacalis“, na druhém místě skončil „Nosál“ a bronzový „Thomiiik“. Všem děkuji za účast a budu se těšit na dalším, snad stejně povedeným, turnaji. 🙂

Fotogalerie / výsledky

Turnaj dvojic Elite 9. 3. 2020 Braník

Další turnaj v Branické aréně v roce 2020 se uskuteční 9. března a bude to turnaj dvojic v herním módu Elite. V turnaji se můžete srovnat s nejlepšími hráči a týmy a poznat nové tváře.

Počet her: Zaručené 3 hry + 1-2 bonusovky

Cena: 300,-Kč / hráč nebo 600,-Kč / tým

Turnaje v laser game

PŘEHLED TURNAJŮ 2019/2020

Turnaj čtveřic 3. února 2020 Braník

První turnaj v Branické aréně v roce 2020 se uskutečnil 3. února a byl to turnaj čtveřic. Turnaj hodně lidí považovalo jako přípravu na mezinárodní 2. Prague´s Laserforce Cup. Na třetí příčce skončil tým „Lowky“, stříbrné medaile si odvezl tým „Laserlife“ a zlato tým „KuPaPeLa“. Nejlepším střelcem se stal hráč „Nosál“. Výhercům gratulujeme a ostatním děkujeme za účast! 🙂

Výsledky / Fotogalerie

Turnaj trojic 6. ledna 2020 Holešovice

Pár dní po začátku nového roku 2020 se uskutečnil první turnaj. Byl to turnaj trojic a konal se v aréně v Holešovicích. Na místě jsme mohli vidět spoustu známých tvářích ale i 4 týmy úplných nováčků, který uvidíme rádi i na dalších turnajích, popřípadě lize. Turnaj byl velmi vyrovnaný a na prvním místě mohl skončit opravdu skoro každý tým. Vítězství pro sebe nakonec urval tým „Lowky“ ve složení (Dubs, Marvin, Orel), stříbrné medaile si odnesl tým „N/a“ ve složení (Thomiiik, Drobek, Fíla) a na třetí příčce se umístil tým „Star Doms“ (Triman, Stuart, Zima). Individuální pořadí ovládl „Nosál“ před hráčem „Orel“ a „Dubs“.

Výsledky / fotogalerie

Turnaj dvojic MIX 4. listopadu 2019 Holešovice

Turnaj individual 5. srpna 2019 Braník

Prázdninový turnaj roku 2019 byl turnaj individuální v Branické aréně. Celkem se zúčastnilo 15 hráčů a z nich nejlepší byl „Mr. Barefoot“

Výsledky / fotogalerie

Turnaj dvojic 3. června 2019 18:00 Holešovice

Poslední turnaj před létem a dobou, kdy začínají dovolené, byl souboj dvojic. V nabité konkurenci a velmi vyrovnaných hrách nakonec první příčku obsadil tým „Orlovi“ (Orel, Orlice). Na druhém místě skončil tým „Lowky“ (Dubs, Marvin) a bronzové medaile si odváží tým „Magors tour“ (Triman, Stuart). Nejlepšími střelci byla v ženské kategorii „Orlice“ a v mužské o pouchých 30 bodů před druhým „Nosálem“, „Dubs“.

Výsledky / Fotogalerie

Turnaj šestic 6. května 2019 18:00 Braník

Po více než roce jsme pořádali turnaj šestic. Zúčastnilo se 5 týmů. 2 týmy z Prahy, 2 týmy z Plzně a jeden smíšený tým. Do finálových her postoupily týmy „Gunners“ a „Dycky Praha“. První hru vyhrál tým „Dycky Praha“ a druhou zase „Gunners“, takže muselo rozhodovat skóre a to určilo, že tým „Dycky Praha“ skončí na prvním místě, na druhém místě skončil tým „Gunners“ a bronzové medaile si dováží tým „Copa to tu je“. Nejlepšími střelci se stali „Pejda“ a „Drobek“.

Výsledky / Fotogalerie

Studentská laser game LS 2019

První ročník Studentské laser game je za námi. Celý večer se nesl v přátelském duchu i přes soupeřivost všech zúčastněných univerzit . O titul kapitánů arény bojovalo celkem 24 týmů ze 7 vysokých škol. Vítězství a putovní pohár si i tento semestr nakonec odvezl tým z ZČU s názvem „Lowky“ ve složení „Lowka, Vítek, Mg, Daerx“ a tímto jim gratulujeme. Také blahopřejeme  týmu „Maky je nejkrásnější“, kteří si o hodně oproti minulému semestru polepšili a umístili se na krásném 2. místě. Gratulace míří i za týmem „Spice girls“, kteří si o místo z minulého semestru pohoršili a brali bronzovou medaili. Musíme konstatovat, že předním týmům, kteří se umístili na předních místech, pomohli zkušenosti z minulého semestru a vítěznému týmu nepochybně pomohlo mnohonásobně více odehraných her v našich arénách.

Všem zúčastněným, partnerům a fanouškům děkujeme za vytvoření krásné atmosféry a budeme se těšit na další ročník!

Výsledky 

1. Laserforce Prague´s Cup 23. – 24. 3. 2019

Sobota 23.3.
Výsledky

Neděle 24.3.
Výsledky

Celkové výsledky
Individuální výsledky

Fotogalerie / Video – krátké promo / Video – delší verze

V březnu 2019 jsme pro všechny milovníky laser game připravili absolutní novinku v turnajích. Uspořádali jsme historicky první mezinárodní turnaj v Evropě pod hlavičkou Laserforce. Týmy z 3 různých zemí mezi sebou poměřily síly ve dvou dnech, kdy celkem hrálo přes 100 hráčů. Do finále se probojovaly 2 týmy z Německa a 3 týmy z České republiky. Vítězným týmem se nakonec stal tým z Plzně Belapepa – gratulujeme!

Děkujeme všem zúčastněným týmům za účast a budeme se těšit opět v příštím roce!

Turnaj trojic 1. dubna 2019 18:00 Holešovice

Turnaj pojatý víceméně jako trénink na jarní sezónu Fajn laser game ligy byl velmi kvalitní. Zúčastnilo se několik známých tváří ale viděli jsme zde úplný nováčky, kteří si nevedli vůbec špatně. Turnaj nakonec ovládl tým Fizyon, složený z Fíly, Zynka a jako výpomoc přišla Pacalis. Na druhém místě skončil tým z Plzně Lowky a bronz bral tým Delish. Nejlepší střelec se stal Nosál, druhý skončil Dubs a na třetím místě skončila Pacalis.

Výsledky / fotogalerie

Individuální turnaj všestrannosti 4. března

Turnaj nám ukázal velkou vyrovnanost hráčů v každé hře. Avšak v každé hře se na prvních pozicích vystřídalo spousta hráčů (kromě Dubse, ten byl na bedně pokaždé). Za zmínku stojí hráč „Steanly“, který ve hře Gladiátor skončil na posledním místě ale ve hře Revolver skončil na prvním místě. Individual Deathmatch ovládl hráč „Drobek“, Mercuria Elite „Dubs“ a Gladiátor také „Dubs“. V konečném pořadí si bronzovou pozici odváží „Triman“, na druhém místě skončila hráčka „Pacalis“ a nejvšestrannějším hráčem se stal zaslouženě „Dubs“

Výsledky / fotogalerie

Turnaj dvojic MIX 4. únor 2019

Únorový turnaj se uskutečnil ve starých dobrých Holešovicích a byl to klasický turnaj dvojic mix, kde jedna z hlavních cen je velký putovní pohár a na něm nálepka vítězů. Turnaje se zúčastnili především velmi zkušení hráči, tudíž byl turnaj velmi kvalitní. Co je ale hlavní, všichni byli v naprosté pohodě a dokonce se (občas) vzájemně podporovali. Turnaj nakonec ovládl tým „Orlovi“ („Orel“ , „Nyka“). Střibro si odváží tým „Stuartovo parťáci“ („Triman“ , „Morticiea“) a ne třetí příčce skončil favorizovaný tým „Pape“ („Pacalis“ , „Pejda“). Individuální pořadí ovládla „Pacalis“ a „Pejda“. Na druhém individuálním místě skončila „Nyka“ a „Dubs“ a bronzovou individuální si odváží „Mariana“ a „Triman“.

Výsledky / fotogalerie

Turnaj trojic 7. 1. 2019

Máme za sebou první turnaj v roce 2019. Turnaj trojic byl především brán jako příprava na Fajn laser game ligu (přihlásit se stále můžete), ale i také jako porovnání týmů ze všech lig. Na turnaji jsme měli i spoustu nováčků, kterým děkujeme za účast a doufáme, že se na turnajích budou objevovat častěji. Celý večer nakonec ovládl tým „Na poslední chvíli“. Druhé místo bere tým „nicExtra“ a bronzové medaile si odnáší tým „n/a“.

Výsledky / fotogalerie

Mikulášský turnaj dvojic – všestrannost Braník 3. 12. 2018

Poslední turnaj roku 2018 se odehrál v Branické aréně. I přes lehké změny v systému si všichni si celý večer užili. Vítězství si nakonec odváží tým Walking Guns. Jen díky menšímu nastřílenému skóre druhé místo bere tým 360 – 205 – 68. Na bronzové příčce skončil tým Vikuni. Nejlepším střelcem turnaje se stal hráč s přezdívkou „Drobek“.

Výsledky

Studentská laser game ZS 2018

První ročník Studentské laser game je za námi. Celý večer se nesl v přátelském duchu i přes rivalitu školních týmů. O titul kapitánů arény bojovalo celkem 24 týmů ze 6 univerzit. Vítězství a putovní pohár si nakonec odvezl tým z ZČU s názvem „Lowky“ ve složení „Marvin, Dubs, Vítek, Mg“ a tímto jim gratulujeme. Také blahopřejeme  týmu „Spice girls“, kteří se umístili na krásném 2. místě, a týmu „Skibidi“, kteří i přes tři holky v týmu dokázali vybojovat bronzovou medaili. Musíme konstatovat, že vítěznému týmu hodně pomohlo získání všech terčů a tedy znalost arény.

Všem zúčastněným, partnerům a fanouškům děkujeme za vytvoření krásné atmosféry a budeme se těšit na další ročník.

Výsledky / fotogalerie

Turnaj dvojic – mix na Braníku 8. 10. 2018

Po delší době se u nás odehrál turnaj dvojic – mix. Celý večer probíhal ve skvělé atmosféře a hecování se. To i díky tomu, že většina účastníků se zná z předešlých turnajů nebo spolu hrají ligu. Vítězství a putovní pohár si nakonec odváží tým „Nikdy není pozdě“ složený z hráčů Plzně „Pacalis“ i Prahy „Drobek“. Na druhém místě skončil čistě Plzeňský tým „TRIMANYKA“ ve složení, jak už napovídá název, „Triman“ a „Nyka“. Bronzovou příčku bere pro změnu tým z Prahy „Žužon“ ve složení „Ondra“ a „Žužu“. Individuální pořadí ovládla v ženské kategorii „Nyka“ a v mužské „Triman“.

Výsledky / fotogalerie

Turnaj jednotlivců na Holešovicích – 30. 7. 2018

Prázdninový turnaj jednotlivců probíhal ve skvělé atmosféře, zúčastnilo se hráči, kteří hrají Fajn laser game ligy, ale i hráči z Plzně. O titul si zahrálo celkem 29 hráčů. Finálová hra byla velmi vyrovnaná a rozhodovalo se v posledních vteřinkách hry. Prvního a šestého hráče turnaje dělilo pouze 6 zásahů. Vítězství si nakonec odváží hráč s přezdívkou „Pejda“, druhý skončil „Steanly“ a bronzová pozice patří hráči s přezdívkou „Kuny“.

Výsledky / fotogalerie

Turnaj dvojic na Braníku – 11. 6. 2018

Máme za sebou první turnaj na Braníku, kterého se zúčastnilo krásných 20 dvojic. Pro většinu hráčů je aréna úplně nová, takže bylo důležité zvolit správnou taktiku a jak se v aréně dobře pohybovat. Tu nejlepší se podařilo zvolit týmu „Jestli se rozzlobíme, budeme zlí“. Na druhém a třetím místě se už umístily tradiční týmy z Plzně – 2. místo Vikuni, 3. místo Martin a Martin.

U individuálního pořadí jsme hodnotili muže i ženy. V ženské kategorii vyhrála Mariana, v mužské vyhrál Kuny.

Výsledky / fotogalerie

Turnaj čtveřic – herní mód Elite 7. 5. 2018

I přesto, že se turnaj odehrál v pondělí před státním svátkem, se sešlo bojovat o vítězství krásných 9 týmů. Celý večer probíhal ve skvělé náladě. Viděli jsme zde spoustu známých tváří, ale také dost nováčků, kterým se turnaj doufáme líbil. Titul nejlépe sehraný čtyřky se odvezl tým z Plzně a to tým s názvem „Coelurus“, který s přehledem ovládl finálovou hru. Na druhém místě skončil tým „Gunners“ a na bronzové pozici se umístil tým „Fizyon“. Nejlepší střelec tohoto turnaje se stal hráč s přezdívkou „Triman“, druhý nejlepší byl „Marvin“ a na třetí skončil „Dubs“.

Výsledky / fotogalerie

Turnaj dvojic – 5. 3. 2018

Další povedený turnaj máme za sebou! Tentokrát to byl souboj dvojic. Turnaje se zúčastnilo, i přes mnoho omluvených a neomluvených týmů, krásných 24 dvojic. Turnaj ovládli týmy z Plzně. Na bronzové pozici se umístil tým „Masomix“, na druhé příčce skončil tým „Frakking Toasters“ a vítězi turnaje se stala dvojce s názvem „Lowky“. Individuální vítězství si odnáší z ženské kategorie „Pacalis“ a z mužské „Kuny“.

Výsledky a fotogalerie

Turnaj všestrannosti čtveřic 8. 1. 2018

Máme za sebou první turnaj v roce 2018. Byl to týmový turnaj všestrannosti čtveřic. Tento turnaj se u nás v aréně hrál vůbec poprvé a turnaje se zúčastnilo celkem 13 týmů. Hrál se herní mód jako je například Team deathmach, Gladiátor nebo Elite game. Turnaj vyhrál tým niceXtra před týmem „Děti do kotle“ a to jen díky lepšímu skóre z poslední hry. Třetí místo si odváží tým Gunners a to díky lepší druhé hře, ve které porazili čtvrtý tým n/a. Individuální pořadí ovládl hráč s přezdívkou Kuny. Nejlepší žena turnaje byla Pacalis. Všem výhercům gratulujeme a všichni ostatní nesmutněte, již brzy bude další turnaj.

Výsledky a fotogalerie

Turnaj dvojic – mix 6. 11. 2017 18:00

Následující turnaj se odehraje na začátku listopadu a bude to již tradiční turnaj a to turnaj dvojic – mix. Ukažte svojí skvělou sehranost s parťákem opačného pohlaví a přijďte nám to ukázat na turnaj. Bojovat se nebude jen o medaile ale i o velký putovní pohár, který minulý turnaj dvojic – mix obhájil plzeňský tým niceXtra.

Výsledky a fotogalerie

Individuální turnaj všestrannosti – 4. 9. 2017

Máme za sebou další velmi povedený turnaj, ve kterém se zúčastnilo, i přes spoustu omluvenek, krásných 40 hráčů. Všichni si na začátek zahráli klasický Individuální Deathmatch, poté následovala hra Elite game a na konec si všichni vyzkoušeli, jaký to je mít omezený počet nábojů, tedy hru revolver. Celý turnaj byl velmi vyrovnaný, to dokazuje i fakt, že na druhém až čtvrtém místě se umístili hráči se stejným počtem bodů. Bronzovou pozici nakonec urvala hráčka Pacalis, druhé místo si díky lepšímu průměrnému skóre odnáší hráč Triman. Vítězem, tudíž nejvšestrannějším hráčem celého turnaje, se stal hráč s přezdívkou Kuny. Jako bonusová hra se hrála novinka a to Color Conquest.

Výsledky a fotogalerie

Turnaj individuálka – John Rambo, 24. 7. 2017

Dalšího turnaje, tentokrát individuálního, se zúčastnilo krásných 41 hráčů. Turnaj probíhal ve skvělé náladě a všichni se skvěle bavili. Každý hrál sám za sebe, tudíž bylo jen na něm, na jaké pozici se umístí. Vítězství si nakonec zaslouženě a s velkým přehledem, kdy všechny své 3 hry vyhrál, odnesl hráč Kuny. Na druhém místě skončil hráč Pejda, s těsným náskokem před třetí a zároveň nejlepší hráčkou turnaje Pacalis.

Výsledky a fotogalerie

Turnaj parťáci – dva v týmu, 15. 5. 2017

Ve výborné atmosféře se odehrál turnaj parťáků, celkem se totiž zúčastnilo krásných 25 týmů! Hned od začátku tedy bylo jasné, že vybojovat dobré umístění bude velmi těžké a každý bude muset pořádně prokázat svoje laser game schopnosti. Vítězství šlo zašlouženě pro tým Blond power, kde obzvlášť hráčka Pikagirl měla svůj den a naprosto s přehledem vyhrála individuální pořadí. Druhé místo vybojoval domácí tým Okurka a banán. Třetí místo poté putovalo do Plzně týmu Vikuni. Turnaje se zúčastnilo i hodně nováčků, které rádi uvidíme na dalších turnajích případně i na Fajn laser game lize.

Výsledky a fotogalerie

Turnaj dvojic – mix, 13. 3. 2017

Již klasického turnaje párových dvojic se zúčastnilo celkem 12 týmů. Mezi stálými členy bylo i několik nováčků, kteří si nevedli vůbec špatně. Vítězem a obhájcem z minulého turnaje se stal tým niceXtra ve složení Lála a Pacalis, který si tak odvezl zpět velký putovní pohár. Na druhém místě se umístila domácí dvojice Blond power s těsným předstihem před třetími Masomix.

Výsledky a fotogalerie.

Individuální turnaj všestrannosti, 6. 2. 2017

První turnaj v roce 2017 byla naše novinka, hráči si vyzkoušeli čtyři různé herní módy – Individual deathmatch, Mercuria elite game, Revolver a Gladiátor. Zjistili jsme tak, který hráč je v Mercurii nejvíce všestranný. V zajímavém souboji nakonec zvítězil díky lepší poslední hře Steanly, na druhém místě se umístil Pejda. Bronzovou pozici získal Kuny, který měl o pouhý bod méně.

Výsledky a fotogalerie

Turnaj dvojic mix 28. 11. 2016

Poslední turnaj v roce 2016 byl již tradiční turnaj dvojic mix. Za účasti celkem 12 týmů se strhl nevídaně vyrovnaný boj o všechny příčky. Ve finále dělil tým na třetím místě pouhých 300 bodů od prvního místa! Nakonec v těsném souboji vyhrál poprvé tento turnaj tým niceXtra, na druhém místě obhájce Masomix a třetí místo obsadil domácí tým Kozí koule. Děkujeme za účast a budeme se opět těšit v příštím roce.

Výsledky a fotogalerie

Turnaj trojic 19. 9. 2016

Za pár dní nám začíná další sezóna Fajn Laser Game Ligy a tak bylo potřeba udělat pořádnou přípravu v turnaji trojic. Po létě je vidět, že v Plzni laser game stále nezapomněli a odvezli si domů zlaté i stříbrné medaile. Na prvním místě se umístil tým niceXtra a na druhém Hard Boiled. Na bedně je doplnil tým Evil Death. Turnaje se zúčastnily zejména známé týmy z ligy, ale také některé nové týmy, které určitě rádi uvidíme i na dalších turnajích nebo případně rovnou přímo na lize.

Výsledky a fotogalerie

Turnaj parťáci 22. 8. 2016 – dva v týmu

V pondělí 22. 8. 2016 se v Mercurii odehrál další turnaj dvojic a tentokrát přišel s novinkou -> parťáci mohli vytvořit dvojice bez ohledu na pohlaví a už to, bylo velice zajímavé. Mezi našimi stálými hráči se objevilo i pár nováčků, kteří předvedli solidní výkony. Týmy po celou dobu turnaje bojovali velmi urputně a souboj o prvních pět příček byl hodně vyrovnaný. O konečném prvním a druhém místě musel nakonec rozhodnout rozstřel v podobě krátké čtyřminutové hry, který nakonec na roli vítěze pasoval tým Masomix (Pejda, Rossinka). S druhým místem a se slzičkou v oku odcházel domácí tým Pi-Cha (Pikachu, Charmander) a na třetím místě se umístil tým Suicide Squad (Pacalis, Kuny). Nejlepšími zabijáky celého turnaje se stali Pejda, Pikachu a Charmander, kteří si mezi sebou rozdělili první tři místa. Všem účastníkům gratulujeme a těšíme se na příští turnaj, který může dopadnout úplně jinak!

Výsledky a fotogalerie

Turnaj individuální 25. 7. 2016

První individuální turnaj v Mercuria Laser Game byl podle ohlasů a účasti opravdu povedený, a proto rozhodně nepatří k posledním!
Pro tentokrát první tři místa získali zkušení hráči, kteří se dokázali prosadit v obrovské konkurenci. Nebude žádné překvapení, pokud si příště odnese pohár nejlepšího střelce úplně někdo jiný. Budeme se těšit a právě s TEBOU počítáme i v dalších turnajích.

Výsledky a fotogalerie

Medaile laser game

Turnaj dvojic 27. 6. 2016 – mix

Výsledky a fotogalerie

Turnaj šestic 30. 5. 2016 – herní mód Elite

Výsledky a fotogalerie

Turnaj dvojic 2. 5. 2016 – mix

Výsledky a fotogalerie

Turnaj šestic – gladiátor 4. 4. 2016

Výsledky a fotogalerie

Turnaj šestic 15. 3. 2016

V plně obsazeném turnaji, kde jsme dosáhli opět maximální kapacity 12 týmů zvítězily mimopražské týmy. Na třetí místo se ještě prodral domácí tým Evil League of Evil, stříbrné medaile si odvezl tým z Pelhřimova Sněhuláci a titul vybojoval tým Plzeňáci.

Kompletní výsledky a fotogalerie

Turnaj dvojic mix – 16. 2. 2016

Naše série turnajů pokračovala v únoru novinkou – turnajem dvojic mix. O turnaj byl velký zájem, celkem se zúčastnilo 23 párů, které si to rozdaly v krásné atmosféře o putovní pohár. Z vítězství se radoval tým Maso mix, na druhém místě se umístil tým Kozí koule a na třetím místě Plzeňáci. Největším zabijákem se stal Pejda, největší zabijačkou Hustokrutoprsná.

Kompletní výsledky a fotogalerie

Lednový turnaj šestic

Hned na začátku nového roku jsme pro Vás uspořádali mixový turnaj šestic. V každém týmu musely být 2 ženy a jak to dopadlo? Vítězem se stal překvapivě tým mladých nadějí doplněný o rodinné příslušníky – tým Raraši. Na druhém místě se umístil tým Hrajeme hustě, na třetím místě tým Sněhuláci.

Kompletní výsledkyfotogalerie.

Letní turnaje

V mezidobí mezi jarní a podzimní ligou se v největší laser game aréně v Praze uskutečnili velmi dobře obsazené letní turnaje, na které přijeli i tým z písecké laser game arény a plzeňské. Střelci z Plzně s nakonec rozhodli bojovat i o titul v podzimní části Fajn Laser Game Ligy.

3.8. turnaj šestic – výsledky / fotogalerie
24.8. – turnaj trojic – výsledky / fotogalerie
21.9. – turnaj šestic – výsledky / fotogalerie

Turnaj 6-ti členných týmů – 8. 12. 2014

V pondělí 8. 12. proběhl v Mercurii poslední turnaj a nyní vzniká nově založená Fajn laser game liga, kde můžete zažít to pravé napětí při hraní laser game a získat titul šampiona Mercuria. Turnaje se zúčastnilo celkem 9 týmů a hráči se opět mohli těšit z parádní atmosféry. Největším překvapením byl tým Lovecká sezona, který skončil na předchozím turnaji na posledním 12. místě a nyní po pravidelném tréninku se vyhoupl až na bronzovou pozici! Na druhém místě se umístil tým Evil League of Evil a na první pozici skončil poprvé domácí tým z Mercurie. Největším zabijákem se stal již podruhé BigeM.

Veškeré výsledky včetně individuálního pořadí.
Fotogalerie z turnaje.

Turnaje se zúčastnil také tým Fajn rádia v čele s moderátory Raegem, Ondrou Cikánem či Danem Rakaczským. Všichni budou také soutěžit v nově vzniklé lize a uvidíme, zda jim to střílí na laser gamu také tak dobře jako za mikrofonem 🙂 Neváhejte tedy a přihlašte svůj tým!

Turnaj 6-ti členných týmů – 23. 9. 2014 

Po prázdninové přestávce jsme uspořádali další turnaj, nyní 6-ti členných týmů. Do turnaje se přihlásily velmi silné týmy, tak jsme zvolili herní mód Mercuria Elite Game, kde se již hráčům odečítali body za smrt. Turnaje se zúčastnilo celkem 12 týmů a hrálo ho celkem 77 hráčů. V silné konkurenci vyhráli s přehledem týmy z Plzně. Na prvním místě se umístil tým Plzeňáácii, který tak obhájil titul z minulého turnaje šestic a na druhém místě se umístil tým JUDrs. Největším překvapením byl tým Vendeta, který si hned při své první účasti na turnaji odnášel bronzové medaile. Individuální trofej si odvezl Strmy z týmu Plzeňáácii. Každý tým si opět odnesl svou cenu, za což děkujeme všem sponzorům turnaje.

Výsledky včetně individuálního pořadí hráčů.
Fotogalerie.

Laser Game Liga

Turnaj trojic – 17. 6. 2014

Do druhého turnaje, tentokrát trojic, se přihlásilo celkem 14 týmů a atmosféra byla opět úžasná. Týmy hrály celkem 4 hry, takže se každý hráč pořádně zapotil. Vítězem se stal s přehledem tým Prague Boys. Na to, že u nás hráli kluci poprvé, tak klobouk dolů před nimi. Na druhém místě se umístil tým Pod bednou a na třetím tým Hustokrutopřísňáci. Vítězem v soutěži o největšího zabijáka se stal Martin alias BigeM. Děkujeme také našim sponzorům, díky nimž si každý tým odnesl cenu.

Výsledky včetně individuálního pořadí hráčů.
Fotogalerie.

Turnaj 6-ti členných týmů – 13. 5. 2014

Dne 13. 5. se u nás uskutečnil první a řekli bychom velmi podařený turnaj 6-ti členných týmů. Zúčastnilo se celkem 12 týmů, což byl maximální možný počet a každou hru tak proti sobě bojovaly v aréně 3 týmy. Atmosféra turnaje byla úžasná, za což bychom chtěli poděkovat všem zúčastněným týmům. Dále bychom také chtěli poděkovat všem sponzorům, kteří věnovali věcné ceny do turnaje – Staropramen, TEPfaktor, Albi a Union pojišťovna. Vítězem turnaje se stala partička kluků z Plzně, kteří poměrně s přehledem vyhráli všechny své bitvy. Na druhém místě se umístil domácí tým Mercuria Men Team a na bronzové pozici tým TEPfaktor. Největším zabijákem turnaje byl Venca z týmu Plzeňaaacii.

Zde jsou veškeré výsledky včetně individuálního pořadí hráčů. Bohužel hráči, kteří nedodali vlastní přezdívku a neměli tak Laserforce kartičku se ve výsledcích nenajdou. Fotky z turnaje můžete najít ve fotogalerii. Všem děkujeme za účast a budeme se těšit na dalším turnaji. Budou i příště Plzeňaaacii zvedat takto ruce nad hlavu? 🙂