Argentinská 38, Praha 7zobrazit na mapě

+420 605 111 811

info@mercurialaser.cz

facebook

  • cs
  • de
  • en
  • ru

Turnaje

Turnaj všestrannosti čtveřic 8. 1. 2018

První turnaj v roce 2018 bude turnaj čtveřic. Bude to turnaj všestrannosti, kde si týmy na úvod zahrají klasický Team Deathmatch, potom si vyzkouší hru na omezený počet životů – Gladiátor a na konec si zahrají Elite game (odečítají se body za smrt a za zásah do svého). Maximální počet týmů v tomto turnaji je 20, proto neváhejte a přihlaste se.

 

Turnaje v laser game

Turnaj dvojic – mix 6. 11. 2017

Turnaje se i přes spoustu přihlášených dvojic, co nedorazilo, zúčastnilo krásných 23 párů. Turnaj probíhal ve výborné atmosféře a všichni věděli o co hrají – velký putovní pohár. Do boje o titul se probojovalo 6 párů. Všechny 4 týmy z Plzně, co se zúčastnily finále, se obsadilo na prvních 4 pozicích. Turnaj vyhrál tým, který si přezdíval Masomix, za který hráli Pejda a Rossinka. Na druhém místě se pak umístil tým, který vyhrál minule, tudíž niceXtra (Lála a Pacalis). Bronzovou pozici se odnáší tým N7 (Bruhicc a Mariana). Nejlepším týmem mimo týmů z Plzně se stal Praha 4ever (Teemo a Pikagirl), který se umístil na pátém místě. Nejlepšími střelci se stali u žen Pacalis a u mužů Pejda. Turnaje se zúčastnilo i několik nováčků, které rádi uvidíme i na dalších turnajích, popřípadě Fajn laser game lize.

Výsledky a fotogalerie

Individuální turnaj všestrannosti – 4. 9. 2017

Máme za sebou další velmi povedený turnaj, ve kterém se zúčastnilo, i přes spoustu omluvenek, krásných 40 hráčů. Všichni si na začátek zahráli klasický Individuální Deathmatch, poté následovala hra Elite game a na konec si všichni vyzkoušeli, jaký to je mít omezený počet nábojů, tedy hru revolver. Celý turnaj byl velmi vyrovnaný, to dokazuje i fakt, že na druhém až čtvrtém místě se umístili hráči se stejným počtem bodů. Bronzovou pozici nakonec urvala hráčka Pacalis, druhé místo si díky lepšímu průměrnému skóre odnáší hráč Triman. Vítězem, tudíž nejvšestrannějším hráčem celého turnaje, se stal hráč s přezdívkou Kuny. Jako bonusová hra se hrála novinka a to Color Conquest.

Výsledky a fotogalerie

Turnaj individuálka – John Rambo, 24. 7. 2017

Dalšího turnaje, tentokrát individuálního, se zúčastnilo krásných 41 hráčů. Turnaj probíhal ve skvělé náladě a všichni se skvěle bavili. Každý hrál sám za sebe, tudíž bylo jen na něm, na jaké pozici se umístí. Vítězství si nakonec zaslouženě a s velkým přehledem, kdy všechny své 3 hry vyhrál, odnesl hráč Kuny. Na druhém místě skončil hráč Pejda, s těsným náskokem před třetí a zároveň nejlepší hráčkou turnaje Pacalis.

Výsledky a fotogalerie

Turnaj parťáci – dva v týmu, 15. 5. 2017

Ve výborné atmosféře se odehrál turnaj parťáků, celkem se totiž zúčastnilo krásných 25 týmů! Hned od začátku tedy bylo jasné, že vybojovat dobré umístění bude velmi těžké a každý bude muset pořádně prokázat svoje laser game schopnosti. Vítězství šlo zašlouženě pro tým Blond power, kde obzvlášť hráčka Pikagirl měla svůj den a naprosto s přehledem vyhrála individuální pořadí. Druhé místo vybojoval domácí tým Okurka a banán. Třetí místo poté putovalo do Plzně týmu Vikuni. Turnaje se zúčastnilo i hodně nováčků, které rádi uvidíme na dalších turnajích případně i na Fajn laser game lize.

Výsledky a fotogalerie

Turnaj dvojic – mix, 13. 3. 2017

Již klasického turnaje párových dvojic se zúčastnilo celkem 12 týmů. Mezi stálými členy bylo i několik nováčků, kteří si nevedli vůbec špatně. Vítězem a obhájcem z minulého turnaje se stal tým niceXtra ve složení Lála a Pacalis, který si tak odvezl zpět velký putovní pohár. Na druhém místě se umístila domácí dvojice Blond power s těsným předstihem před třetími Masomix.

Výsledky a fotogalerie.

Individuální turnaj všestrannosti, 6. 2. 2017

První turnaj v roce 2017 byla naše novinka, hráči si vyzkoušeli čtyři různé herní módy – Individual deathmatch, Mercuria elite game, Revolver a Gladiátor. Zjistili jsme tak, který hráč je v Mercurii nejvíce všestranný. V zajímavém souboji nakonec zvítězil díky lepší poslední hře Steanly, na druhém místě se umístil Pejda. Bronzovou pozici získal Kuny, který měl o pouhý bod méně.

Výsledky a fotogalerie

Turnaj dvojic mix 28. 11. 2016

Poslední turnaj v roce 2016 byl již tradiční turnaj dvojic mix. Za účasti celkem 12 týmů se strhl nevídaně vyrovnaný boj o všechny příčky. Ve finále dělil tým na třetím místě pouhých 300 bodů od prvního místa! Nakonec v těsném souboji vyhrál poprvé tento turnaj tým niceXtra, na druhém místě obhájce Masomix a třetí místo obsadil domácí tým Kozí koule. Děkujeme za účast a budeme se opět těšit v příštím roce.

Výsledky a fotogalerie

Turnaj trojic 19. 9. 2016

Za pár dní nám začíná další sezóna Fajn Laser Game Ligy a tak bylo potřeba udělat pořádnou přípravu v turnaji trojic. Po létě je vidět, že v Plzni laser game stále nezapomněli a odvezli si domů zlaté i stříbrné medaile. Na prvním místě se umístil tým niceXtra a na druhém Hard Boiled. Na bedně je doplnil tým Evil Death. Turnaje se zúčastnily zejména známé týmy z ligy, ale také některé nové týmy, které určitě rádi uvidíme i na dalších turnajích nebo případně rovnou přímo na lize.

Výsledky a fotogalerie

Turnaj parťáci 22. 8. 2016 – dva v týmu

V pondělí 22. 8. 2016 se v Mercurii odehrál další turnaj dvojic a tentokrát přišel s novinkou -> parťáci mohli vytvořit dvojice bez ohledu na pohlaví a už to, bylo velice zajímavé. Mezi našimi stálými hráči se objevilo i pár nováčků, kteří předvedli solidní výkony. Týmy po celou dobu turnaje bojovali velmi urputně a souboj o prvních pět příček byl hodně vyrovnaný. O konečném prvním a druhém místě musel nakonec rozhodnout rozstřel v podobě krátké čtyřminutové hry, který nakonec na roli vítěze pasoval tým Masomix (Pejda, Rossinka). S druhým místem a se slzičkou v oku odcházel domácí tým Pi-Cha (Pikachu, Charmander) a na třetím místě se umístil tým Suicide Squad (Pacalis, Kuny). Nejlepšími zabijáky celého turnaje se stali Pejda, Pikachu a Charmander, kteří si mezi sebou rozdělili první tři místa. Všem účastníkům gratulujeme a těšíme se na příští turnaj, který může dopadnout úplně jinak!

Výsledky a fotogalerie

Turnaj individuální 25. 7. 2016

První individuální turnaj v Mercuria Laser Game byl podle ohlasů a účasti opravdu povedený, a proto rozhodně nepatří k posledním!
Pro tentokrát první tři místa získali zkušení hráči, kteří se dokázali prosadit v obrovské konkurenci. Nebude žádné překvapení, pokud si příště odnese pohár nejlepšího střelce úplně někdo jiný. Budeme se těšit a právě s TEBOU počítáme i v dalších turnajích.

Výsledky a fotogalerie

Medaile laser game

Turnaj dvojic 27. 6. 2016 – mix

Výsledky a fotogalerie

Turnaj šestic 30. 5. 2016 – herní mód Elite

Výsledky a fotogalerie

Turnaj dvojic 2. 5. 2016 – mix

Výsledky a fotogalerie

Turnaj šestic – gladiátor 4. 4. 2016

Výsledky a fotogalerie

Turnaj šestic 15. 3. 2016

V plně obsazeném turnaji, kde jsme dosáhli opět maximální kapacity 12 týmů zvítězily mimopražské týmy. Na třetí místo se ještě prodral domácí tým Evil League of Evil, stříbrné medaile si odvezl tým z Pelhřimova Sněhuláci a titul vybojoval tým Plzeňáci.

Kompletní výsledky a fotogalerie

Turnaj dvojic mix – 16. 2. 2016

Naše série turnajů pokračovala v únoru novinkou – turnajem dvojic mix. O turnaj byl velký zájem, celkem se zúčastnilo 23 párů, které si to rozdaly v krásné atmosféře o putovní pohár. Z vítězství se radoval tým Maso mix, na druhém místě se umístil tým Kozí koule a na třetím místě Plzeňáci. Největším zabijákem se stal Pejda, největší zabijačkou Hustokrutoprsná.

Kompletní výsledky a fotogalerie

Lednový turnaj šestic

Hned na začátku nového roku jsme pro Vás uspořádali mixový turnaj šestic. V každém týmu musely být 2 ženy a jak to dopadlo? Vítězem se stal překvapivě tým mladých nadějí doplněný o rodinné příslušníky – tým Raraši. Na druhém místě se umístil tým Hrajeme hustě, na třetím místě tým Sněhuláci.

Kompletní výsledkyfotogalerie.

Letní turnaje

V mezidobí mezi jarní a podzimní ligou se v největší laser game aréně v Praze uskutečnili velmi dobře obsazené letní turnaje, na které přijeli i tým z písecké laser game arény a plzeňské. Střelci z Plzně s nakonec rozhodli bojovat i o titul v podzimní části Fajn Laser Game Ligy.

3.8. turnaj šestic – výsledky / fotogalerie
24.8. – turnaj trojic – výsledky / fotogalerie
21.9. – turnaj šestic – výsledky / fotogalerie

Turnaj 6-ti členných týmů – 8. 12. 2014

V pondělí 8. 12. proběhl v Mercurii poslední turnaj a nyní vzniká nově založená Fajn laser game liga, kde můžete zažít to pravé napětí při hraní laser game a získat titul šampiona Mercuria. Turnaje se zúčastnilo celkem 9 týmů a hráči se opět mohli těšit z parádní atmosféry. Největším překvapením byl tým Lovecká sezona, který skončil na předchozím turnaji na posledním 12. místě a nyní po pravidelném tréninku se vyhoupl až na bronzovou pozici! Na druhém místě se umístil tým Evil League of Evil a na první pozici skončil poprvé domácí tým z Mercurie. Největším zabijákem se stal již podruhé BigeM.

Veškeré výsledky včetně individuálního pořadí.
Fotogalerie z turnaje.

Turnaje se zúčastnil také tým Fajn rádia v čele s moderátory Raegem, Ondrou Cikánem či Danem Rakaczským. Všichni budou také soutěžit v nově vzniklé lize a uvidíme, zda jim to střílí na laser gamu také tak dobře jako za mikrofonem 🙂 Neváhejte tedy a přihlašte svůj tým!

Turnaj 6-ti členných týmů – 23. 9. 2014 

Po prázdninové přestávce jsme uspořádali další turnaj, nyní 6-ti členných týmů. Do turnaje se přihlásily velmi silné týmy, tak jsme zvolili herní mód Mercuria Elite Game, kde se již hráčům odečítali body za smrt. Turnaje se zúčastnilo celkem 12 týmů a hrálo ho celkem 77 hráčů. V silné konkurenci vyhráli s přehledem týmy z Plzně. Na prvním místě se umístil tým Plzeňáácii, který tak obhájil titul z minulého turnaje šestic a na druhém místě se umístil tým JUDrs. Největším překvapením byl tým Vendeta, který si hned při své první účasti na turnaji odnášel bronzové medaile. Individuální trofej si odvezl Strmy z týmu Plzeňáácii. Každý tým si opět odnesl svou cenu, za což děkujeme všem sponzorům turnaje.

Výsledky včetně individuálního pořadí hráčů.
Fotogalerie.

Laser Game Liga

Turnaj trojic – 17. 6. 2014

Do druhého turnaje, tentokrát trojic, se přihlásilo celkem 14 týmů a atmosféra byla opět úžasná. Týmy hrály celkem 4 hry, takže se každý hráč pořádně zapotil. Vítězem se stal s přehledem tým Prague Boys. Na to, že u nás hráli kluci poprvé, tak klobouk dolů před nimi. Na druhém místě se umístil tým Pod bednou a na třetím tým Hustokrutopřísňáci. Vítězem v soutěži o největšího zabijáka se stal Martin alias BigeM. Děkujeme také našim sponzorům, díky nimž si každý tým odnesl cenu.

Výsledky včetně individuálního pořadí hráčů.
Fotogalerie.

Turnaj 6-ti členných týmů – 13. 5. 2014

Dne 13. 5. se u nás uskutečnil první a řekli bychom velmi podařený turnaj 6-ti členných týmů. Zúčastnilo se celkem 12 týmů, což byl maximální možný počet a každou hru tak proti sobě bojovaly v aréně 3 týmy. Atmosféra turnaje byla úžasná, za což bychom chtěli poděkovat všem zúčastněným týmům. Dále bychom také chtěli poděkovat všem sponzorům, kteří věnovali věcné ceny do turnaje – Staropramen, TEPfaktor, Albi a Union pojišťovna. Vítězem turnaje se stala partička kluků z Plzně, kteří poměrně s přehledem vyhráli všechny své bitvy. Na druhém místě se umístil domácí tým Mercuria Men Team a na bronzové pozici tým TEPfaktor. Největším zabijákem turnaje byl Venca z týmu Plzeňaaacii.

Zde jsou veškeré výsledky včetně individuálního pořadí hráčů. Bohužel hráči, kteří nedodali vlastní přezdívku a neměli tak Laserforce kartičku se ve výsledcích nenajdou. Fotky z turnaje můžete najít ve fotogalerii. Všem děkujeme za účast a budeme se těšit na dalším turnaji. Budou i příště Plzeňaaacii zvedat takto ruce nad hlavu? 🙂