Herní módy v Mercurii

Máme několik typů her, které si u nás můžete zahrát. Níže si můžete stručně přečíst, o čem jsou ty nejzajímavější z nich. Podrobnější informace o každé z nich pak můžete naleznout zde.

INDIVIDUAL DEATHMATCH

 • Právě jste se ocitli ve zcela nepřátelském prostředí. Na nikoho nespoléhejte, nikomu nevěřte! Tentokrát jste tady sám za sebe! Seberte odvahu, riskujte a palte to do každého světelného bodu, co se kolem Vás jen mihne. Každý zásah Vám přičítá body a ten s největším počtem se stává vítězem.

TEAM DEATHMATCH

 • Jste rychlý, ale selháváte v taktice? Postrádáte kámoše postřeh? Spojte své síly a vytvořte neporazitelný tým! Do každé akce se jde mnohem lépe, když víte, že je tu s Vámi někdo, kdo Vám kryje záda. Vyzvěte soupeře a ukažte jim, kdo v téhle aréně vládne. Nebo se snad necháte těmi amatéry zašlapat do země?

PARŤÁCI

 • Bob a Bobek, Křemílek a Vochomůrka, Pat a Mat. Každý ví, že ve dvou se to lépe táhne. Vyberte si svého parťáka a postavte se spolu do boje proti ostatním dvojicím. Stoprocentní důvěra, spolupráce a šestý smysl – je přesně to, v čem vás tato hra ověří!

Herní módy v laser game

MERCURIA ELITE GAME (INDIVIDUAL NEBO TEAM)

 • Jste zvyklí zběsile běhat, držet prst na spoušti a risknout každou akci? Slovo úkryt Vám nic neříká? Tak tomu je v této hře konec. Smrt se tu přísně trestá mínusovými body a stejně tak zrada v podobě palby do vlastních řad. Pokud nechcete ztrácet body, raději si své okolí dobře hlídejte. Ovšem ani nepomýšlejte na sezení v koutě. V aréně se skrývá několik cenných pokladů, které umí prudce zahýbat skórem. A ty rozhodně nejsou pro každého!

GLADIÁTOR INDIVIDUAL

 • Zde se počítá každé zasažení a půjde Vám doslova o život. Máte totiž omezený počet životů a za každý zásah se Vám život odečítá. Na druhé straně získáte ¼ života za zásah protihráče. Pojďte ukázat soupeřům, kdo je ten pravý gladiátor. Do konce vydrží pouze ti nejlepší!

GLADIÁTOR TEAM

 • Týmová hra, která funguje na stejném principu jako individuální gladiátor. Nyní však musíte všichni držet při sobě a chránit životy i svým parťákům, abyste zničili celý tým protivníků. Jedna z neoblíbenějších her na firemních akcích.

REVOLVER

 • Jste zvyklí stále střílet a využívat dokonale neomezený počet nábojů? Tak v této hře na to můžete zapomenout. Každý má totiž 6 raný kolt a pokud Vám dojde munice, tak se na chvíli stáváte snadnou kořistí.

LASERBALL

 • Fotbal a laser game v jednom? Náš nejnovější herní mód vám nejlépe ukáže, že laser game je i sport. Hráči se rozdělí do dvou týmů, každý tým hájí svůj terč (branku) a vaším cílem je nastřílet co nejvíce gólů. Na začátku hry se přidělí míč, který si můžete přihrávat mezi sebou výstřelem. Pokud zasáhnete protihráče, deaktivujete ho na 5 vteřin. Žádné body za to nezískáte, ale pokud měl zasažený hráč balón, máte ho není vy a můžete běžet k terči opačného týmu, do kterého jednou vystřelíte a máte GÓL! Poté máte 30 sekund čas na návrat všech hráčů ke svému terči, kde je nutné se aktivovat a napínavý zápas pokračuje. Je vám jeden míč málo? Můžete vyzkoušet i variantu s 2 míči. Tak který tým dá více gólů?

BABA

 • Každý jistě zná hru „Na babu“ a u nás funguje hra na úplně stejném principu. Počítač přidělí na začátku každému šestému hráči babu a cílem hry je babu trefovat a získávat tak co nejvíce bodů. Ten, kdo má babu se ji naopak snaží raketou předat jinému protihráči. Jednoduchá a velmi zábavná hra pro zpestření.

ZÁKLADNY

 • Každý správný gang má svou základu – místo, které znamená vše a jehož ztráta bývá vrcholem ponížení. Na druhou stranu, dobytí základny druhého týmu je vždy jednoznačné přiblížení k vítězství, které dodá na sebevědomí. Vyzvěte nepřátelský tým. Zvládnete během jedné hry uhlídat své území a zároveň dobýt cizí?

VLAJKY – CAPTURE THE FLAG

 • U základen dobýváte soupeřův terč, ale co teprve u vlajek, kdy musíte ukořistit vlajku nepřátelského týmu a navíc ji živý donést do svého stanoviště. Dokážete se vkrást na území soupeřova týmu a odnést jejich nejcennější věc? Pojďte v sobě najít toho správného špiona!

LEVEL UP

 • Pokud je vaše skupina nevyrovnaná, máte mezi sebou zkušenější hráče a chcete rozdíly mezi vámi smazat, Level up je pro vás ten pravý! Pokud již jste na větším levelu, budete na méně zkušené hráče potřebovat víc zásahů a ještě za ně dostanete míň bodů. Naopak, ti méně zkušení mají výhodu. Za zásah vyššího levelu dostávají víc bodů a bude jim stačit jeden zásah. V této hře může vyhrát opravdu každý!

OBOJEK

 • Znáte film Wedlock? Tak hra „Obojek“ je inspirována právě tímto filmem, kde počítač vygeneruje různé dvojice, které pak sdílí vše dobré (samopal atd.) i vše špatné (zabití atd.). Účelem hry je najít partnera a obojek rozpojit, aby se Vám sdílely pouze dobré věci.

REDLINE

 • Od prázdnin roku 2020 nová hra v našich arénách. Jedná se o slušný update herního módu Základny. Musíte znát velmi dobře rozložení všech speciálních terčů. Kouzlo této hry spočívá v tom, že každý aktivní terč má 10 životů a po každém zásahu se přičítají body, ovšem po jeho zničení se vám odečítá celkem 4 999 bodů. Tedy střílejte do terčů velmi obezřetně!

ZLODĚJI

 • Herní mód, kde si můžeš zkusit dvě odlišné role. V tomto případě se jedná o zloděje a strážce zákona, tedy celníky. Pokud chcete být pro tuto hru zlodějem, musíš počítat s nižším počtem životů. Za to celník má životů sice více, ale jejich počet je menší. Jsi záporák nebo klaďas?

LOVECKÁ SEZÓNA

 • Chceš být lovec, nebo lovenou zvěří? Konkrétně můžeš být v roli kachny a králíka. Lovená zvěř může lovce zmást a to tak, že mění loveckou sezónu a lovci se podle toho musí řídit. Za každé zasažené zvíře mimo loveckou sezónu se lovci strhávají body. Vyzraje zvěř nad lovcem?

HIGHLANDER

 • Jedná se snad o nejzáludnější typ mise. Kdykoliv můžeš být vyřazen ze hry. Je zapotřebí umět skvěle ovládat rakety a speciální tlačítko na zbrani, kterým se aktivují potřebné štíty. Poslední hráč v aréně se stává vítězem. Proto se na nikoho nemůžeš spolehnout a musíš si hlídat záda!

HRA BAREV

 • Herní mód, ve kterém si můžeš vyzkoušet dobýt arénu! Na začátku jsi náhodně rozřazen do týmů. Dobývání arény spočívá v přebírání hráčů do svého týmu. Každý hráč má maximálně 4 životy a po ztrátě posledního se ocitne v jiném týmu. Na konci hry se dozvíš, kdo byl v dobývání nejlepší a kolik kdo měl bodů.

VYMĚŘENÝ ČAS

 • Inspirováno filmem „In time“, kdy je pro každého hráče čas velmi vzácný. Aby si to každý hráč uvědomil, jsou ti přiděleny pouze 4 minuty. Abys přežil musíš krást čas všem nepřátelům. Po každém zneškodnění nepřítele získáváš vzácných 5 vteřin života a přiblížíš se k přežití tohoto herního módu.

ZOMBÍCI

 • Nastane-li apokalypsa, chtěl bys být na straně Zombíků, nebo na straně Přeživších? V tomto herním módu si můžeš vyzkoušet oboje! Buď Přeživší a pokus se celý herní čas přežít a zneškodňovat Zombíky. Nezapomeň, že máš u sebe jednu protilátku, kterou můžeš použít! Buď Zombík a dostaň všechny Přeživší na svou temnou stranu.

HRA STÍNŮ

 • Neobvykle mystická hra, ve které se Vaším nejlepším přítelem stane temný kout arény a Vaše zbraň šancí na přežití. Hráči se neviditelně pohybují arénou a snaží se co nejzáludněji dostat nepřítele tak, aby nebyli prozrazeni.

SPACE MARINES

 • Hráč zažije situaci, která se mu nenaskytne dnes a denně, ocitne se ve válce, kde nebude odkázán jen na vlastní dovednosti, ale i na pomoc druhých. Hra je založená na propracované válečné strategii, spojující jak atmosféru reálné bitvy, tak i nevinnost a lehkost lasergame.

QUAKE

 • Quake je nenáročná hra, ve které se hráč muže v jednu chvíli ocitnout na absolutním vrcholu nebo naopak na úplném dně. Pozice moci se mezi hráči mění neuvěřitelným tempem v průběhu celé hry. O rychlý spád se starají terče, které hráče vyzbrojují nejrůznějšími dovednostmi.

DRAČÍ DOUPĚ

 • Hra na hrdiny už nikdy nebude taková, jakou jí znáte. Hru jsme přenesli do světa lasergame, proto si v aréně můžete zahrát ať už za bojovníka nebo zloděje, tak i za kněze a kouzelníka. Každý hrdina s sebou nese spoustu výhod, ale zároveň i nevýhod, se kterými se hráč musí sžít a popřípadě je použít ve svůj prospěch.