Kroužek laser game

Ve spolupráci s DDM Prahy 7 a nově také DDM Prahy 4 se můžete těšit na pokračování zábavného kroužku laser game, kterého se v loňském roce zúčastnilo na Holešovicích přes 40 dětí! Vaše děti se tak seznámí s novým a jedinečným typem zábavy. Kroužek bude probíhat pondělky na Holešovicích a v úterý na Braníku. Hodiny laser game mají na starosti zkušení lektoři, vítězové největší laser game ligy v ČR.

Kroužek se zaměřuje na rozvoj strategického myšlení, budování kolektivu a především na spoustu zábavy. Vedlejším produktem bude také nárůst kondice, protože se hráč ve hře v podstatě nikdy nezastaví. Laser game rozvíjí pohyblivost, postřeh a zabaví se jak sportovně založené děti, tak i ty, které dávají přednost virtuální realitě – počítači, PS, Xbox a podobně.

Laser game kroužek

Termín

HOLEŠOVICE:
Kroužek bude probíhat jako v minulém roce každé pondělí od 16:00 pro začínající a od 17:00 pro pokročilé. V prvním pololetí začne kroužek
od 24. září 2018. Poslední kroužek před Vánoci bude 10. prosince 2018. Zbylé 4 kroužky proběhnou od 7. ledna 2019, poslední kroužek bude 28.1.2019. V době podzimních prázdnin – 29.10.2018 se kroužek nekoná.
*děti se mohou připojit také v průběhu pololetí

BRANÍK:
Kroužek bude probíhat každé úterý od 16:00 pro začínající a od 17:00 pro pokročilé. V prvním pololetí začne kroužek od 25. září 2018. Poslední kroužek před Vánoci bude 11. prosince 2018. Zbylé 4 kroužky proběhnou od 8. ledna 2019, poslední kroužek bude 29.1.2019. V době podzimních prázdnin – 30.10.2018 se kroužek nekoná.
*děti se mohou připojit také v průběhu pololetí

Program

Každá lekce se zaměřuje na jiný herní mód, takže hráči budou měnit své týmy a strategie.

Na začátku každé hodiny je stručný briefing – seznámení se s herním módem a základními principy hry. Poté následuje seznamovací hra, po které se probere taktika a ve zbytku hodiny se bude pracovat na zdokonalování se ve vybraném herním módu.

Jelikož naše aréna poskytuje velikou škálu herních variant, tak se první hodiny budou zaměřovat spíše na lehčí herní módy, jako jsou: Revolver, Základny, Vlajky. V dalších hodinách se pak již budeme soustředit na ty složitější: Hra stínů, Mariňáci, Zombí, Quake, Lovecká sezóna, Vyměřený čas a ten nejlepší – Dračí doupě!

Cena

Těšit se můžete celkem na 15 lekcí jen za 2.700,-.

Kroužek laser game DDM Praha 7Děti se mohou také připojit v průběhu pololetí a cena je poté 180,-/lekci. 

Přihlášení

Pro kroužek na Holešovicích posílejte prosím vyplněnou přihlášku na michal@mercurialaser.cz.

Pro kroužek na Braníku se nyní můžete přihlásit přes e-mail michal@mercurialaser.cz.

Pokud máte jakékoli dotazy, tak nás neváhejte kontaktovat na výše zmíněné emailové adrese / telefonu: 605 111 811.

Recenze Štěpána Č.

“Viktor je z kroužku lasergame nadšený. On není moc sportovně zaměřený a obtížně hledá něco, co by ho bavilo a lasergame ho fakt bere. Je to jediný kroužek, do kterého je fakt blázen a nemusíme ho vůbec přemlouvat, aby na něj chodil. A vzhledem k tomu, jak moc mu to jde, bychom rádi, aby pokračoval a dál se zlepšoval.”

Více recenzí »