Holešovice

Argentinská 38, Praha 7

+420 605 111 811

holesovice@mercurialaser.cz

Braník

Údolní 212/1, Praha 4

+420 606 777 500

branik@mercurialaser.cz

Kroužek laser game

Ve spolupráci s DDM Prahy 7 jsme připravili pokračování zábavného kroužku laser game, kde se Vaše děti seznámí s novým a jedinečným typem zábavy!

Kroužek se zaměřuje na rozvoj strategického myšlení, budování kolektivu a především na spoustu zábavy. Vedlejším produktem bude také nárůst kondice, protože se hráč ve hře v podstatě nikdy nezastaví. Laser game rozvíjí pohyblivost, postřeh a zabaví se jak sportovně založené děti, tak i ty, které dávají přednost virtuální realitě – počítači, PS, Xbox a podobně.

Laser game kroužek

Hodiny laser game budou mít na starosti zkušení lektoři, vítězové největší laser game ligy v ČR.

Termín

V druhém poletí bude kroužek pokračovat, první bude 19.2. 2018. Dále bude každé pondělí, jak jste zvyklí. Výjimkou je Velikonoční pondělí (2.4. 2018), kdy kroužek nebude.

Bude probíhat jako v minulém roce každé pondělí od 16:00 pro začínající a od 17:00 pro pokročilé. 

Program

Každá lekce se zaměřuje na jiný herní mód, takže hráči budou měnit své týmy a strategie.

Na začátku každé hodiny je stručný briefing – seznámení se s herním módem a základními principy hry. Poté následuje seznamovací hra, po které se probere taktika a ve zbytku hodiny se bude pracovat na zdokonalování se ve vybraném herním módu.

Jelikož naše aréna poskytuje velikou škálu herních variant, tak se první hodiny budou zaměřovat spíše na lehčí herní módy, jako jsou: Revolver, Základny, Vlajky. V dalších hodinách se pak již budeme soustředit na ty složitější: Hra stínů, Mariňáci, Zombí, Quake, Lovecká sezóna, Vyměřený čas a ten nejlepší – Dračí doupě!

Cena

Těšit se můžete celkem na 15 lekcí jen za 2.700,-.Kroužek laser game DDM Praha 7

Přihlášení

Vyplněnou přihlášku posílejte na gabriela@mercurialaser.cz.

Pokud máte jakékoli dotazy, tak nás neváhejte kontaktovat na výše zmíněné emailové adrese / telefonu: 605 111 811.

Recenze Štěpána Č.

“Viktor je z kroužku lasergame nadšený. On není moc sportovně zaměřený a obtížně hledá něco, co by ho bavilo a lasergame ho fakt bere. Je to jediný kroužek, do kterého je fakt blázen a nemusíme ho vůbec přemlouvat, aby na něj chodil. A vzhledem k tomu, jak moc mu to jde, bychom rádi, aby pokračoval a dál se zlepšoval.”

Více recenzí »