Základní pravidla laser game

Ještě před tím, než se otevřou dveře do laser game arény a začne velký boj, je každý z hráčů vybaven svou vlastní vestou a pistolí. Každá pistol je vybavena svítícím čidlem a toto čidlo naleznete také na vestě na hrudi, zádech a ramenou. A právě to jsou místa, která se Vaši protihráči budou snažit po celý čas hry zasáhnout. Pokud se jim to podaří, Vaše vesta zhasne a budete na chvíli vyřazen ze hry. Po tuto dobu nemůžete být znovu zasažen a získáte tak čas na útěk. Po uplynutí 5 sekund se však vesta znova aktivuje a Vy se můžete vydat pro sladkou pomstu!

Základní pravidla laser game

Cílem hry je nasbírat co největší počet bodů, které získáváte za přesně mířené zásahy. Tabulka s výsledky Vám bude vytištěna hned po hře na baru. Dozvíte se nejen, kdo byl z Vaší skupiny nejlepší bojovník, ale také kdo po Vás nejvíce šel a na druhou stranu, kdo byl Vaším nejoblíbenějším terčem.

Máte malou nebo velkou skupinu? Jste v centru nebo na okraji Prahy? V našich arénách vyhovíme všem! Postavili jsme centra o různých velikostech a na dojezd po celé Praze, stačí si jen vybrat:

Braník: Údolní 212/1, Praha 4

  • Jungle aréna – kapacita 22 hráčů (na vyžádání až 26)
  • Spaceship aréna – kapacita 12 hráčů (na vyžádání až 14)
  • aréna Nový svět – spojením obou arén dosáhneme kapacity 36 nebo až 40 hráčů!

Holešovice: Argentinská 38, Praha 7

  • Labyrint aréna – kapacita 22 hráčů (na vyžádání až 26)

Hamleys: Na Příkopě 14, Praha 1 (vedle Václavského náměstí)

  • aréna Cesta kolem světa – kapacita 12 hráčů (na vyžádání až 14)

Mercuria Holešovice i Braník jsou díky prostornému baru ideálním místem na firemní akce nebo narozeninové oslavy. Na druhou stranu poloha arény v Hamleys přímo nahrává zahájení teambuildingu nebo narozeninové párty před pořádnou akcí přímo v centru Prahy!

Před každou hrou budete zaškoleni naším personálem, který Vám půjčí veškeré vybavení a vysvětlí potřebná pravidla. Jedna hra trvá 10-12 minut čistého času v závislosti na aréně a herním módu, který si zvolíte. Zdá se Vám to málo? No, uvidíme, jak budete mluvit po několika minutovém běhání, kdy Vám jde o „život“ a kdy se vám bude chtít každý z kamarádů mstít za všechny minulé neshody 🙂 Ne nadarmo říkáme, že je dobré si brát náhradní tričko a věřte, že se na konci bude hodit.

Doporučujeme si vzít sportovní oblečení a hlavně sportovní obuv. Je velmi taktické si vzít tmavé, nejlépe černé oblečení a získat tak maximální maskování. Během hry se zapotíte, takže určitě je dobré si vzít náhradní tričko. U nás se navíc můžete v šatně převléci, věci si zamknout do skříňky a po hře se můžete také osprchovat. Kromě toho všechny prostory jsou plně klimatizované.

Mám rád střílečky…

Na PC – už jsem vyrostl
Paintball- bolí
Pravé zbraně- ještě nevyzkoušeno, ale asi víc bolí.
Laser…

Zveřejnil(a) David Duc dne Úterý 29. září 2020

Více recenzí na Facebooku »
Více recenzí na Google »

Hrajete Laser Game poprvé? Nevadí, vše Vám rádi vysvětlíme před hrou. Nebo můžete zhlédnout videonávod Mercuria Laser Game!

Zajímá Vás ještě něco? Nebojte se nás zeptat. Nebo se podívejte do nejčastějších dotazů tzv. FAQ.