Argentinská 38, Praha 7zobrazit na mapě

+420 605 111 811

info@mercurialaser.cz

facebook

  • cs
  • de
  • en
  • ru

Základní pravidla laser game

Ještě před tím, než se otevřou dveře do laser game arény a začne velký boj, je každý z hráčů vybaven svou vlastní vestou a pistolí. Každá pistol je vybavena svítícím čidlem a toto čidlo naleznete také na vestě na hrudi, zádech a ramenou. A právě to jsou místa, která se Vaši protihráči budou snažit po celý čas hry zasáhnout. Pokud se jim to podaří, Vaše vesta zhasne a budete na chvíli vyřazen ze hry. Po tuto dobu nemůžete být znovu zasažen a získáte tak čas na útěk. Po uplynutí 5 sekund se však vesta znova aktivuje a Vy se můžete vydat pro sladkou pomstu!

Základní pravidla laser game

Cílem hry je nasbírat co největší počet bodů, které získáváte za přesně mířené zásahy. Tabulka s výsledky Vám bude vytištěna hned po hře na baru. Dozvíte se nejen, kdo byl z Vaší skupiny nejlepší bojovník, ale také kdo po vás nejvíce šel a na druhou stranu, kdo byl Vaším nejoblíbenějším terčem.
V naší aréně může hrát najednou 22 hráčů (pro oslavy/firemní akce a na vyžádání až 26 hráčů), kdy doporučujeme minimální počet 10 hráčů. Více hráčů znamená více terčů, více nebezpečí, a tím pádem i více zábavy!

Před každou hrou budete zaškoleni naším personálem, který Vám vysvětlí veškerá pravidla, abyste byli dobře připravený na tuhý boj. Jedna hra trvá 12 minut čistého času. Zdá se Vám to málo? No, uvidíme, jak budete mluvit po 12-ti minutovém běhání, kdy Vám jde o “život” a kdy se Vám bude chtít každý z kamarádů mstít za všechny minulé neshody 🙂 Ne nadarmo říkáme, že je dobré si brát náhradní tričko a věřte, že se na konci bude hodit.

Hrajete Laser Game poprvé? Nevadí, vše vám rádi vysvětlíme před hrou. Nebo můžete zhlédnout videonávod Mercuria Laser Game!

Rezervace