Základní pravidla laser game

Ještě před tím, než se otevřou dveře do laser game arény a začne velký boj, je každý z hráčů vybaven svou vlastní vestou a pistolí. Každá pistol je vybavena svítícím čidlem a toto čidlo naleznete také na vestě na hrudi, zádech a ramenou. A právě to jsou místa, která se Vaši protihráči budou snažit po celý čas hry zasáhnout. Pokud se jim to podaří, Vaše vesta zhasne a budete na chvíli vyřazen ze hry. Po tuto dobu nemůžete být znovu zasažen a získáte tak čas na útěk. Po uplynutí 5 sekund se však vesta znova aktivuje a Vy se můžete vydat pro sladkou pomstu!

Základní pravidla laser game

Cílem hry je nasbírat co největší počet bodů, které získáváte za přesně mířené zásahy. Tabulka s výsledky Vám bude vytištěna hned po hře na baru. Dozvíte se nejen, kdo byl z Vaší skupiny nejlepší bojovník, ale také kdo po Vás nejvíce šel a na druhou stranu, kdo byl Vaším nejoblíbenějším terčem.
V našich prostorech máte na výběr mezi většími arénami pro 22 hráčů (na vyžádání až 26) a arénou pro menší skupiny pro 12 hráčů (na vyžádání 14). Arény na Braníku však jdou propojit a můžete hrát s až 40 hráči najednou. Mercuria Holešovice i Braník josu tak ideální pro oslavy/firemní akce. 

Před každou hrou budete zaškoleni naším personálem, který Vám vysvětlí veškerá pravidla, abyste byli dobře připravený na tuhý boj. Jedna hra trvá 12 minut čistého času. Zdá se Vám to málo? No, uvidíme, jak budete mluvit po 12-ti minutovém běhání, kdy Vám jde o „život“ a kdy se vám bude chtít každý z kamarádů mstít za všechny minulé neshody 🙂 Ne nadarmo říkáme, že je dobré si brát náhradní tričko a věřte, že se na konci bude hodit.

Oblečení

Doporučujeme si vzít sportovní oblečení a hlavně sportovní obuv. Je velmi taktické si vzít tmavé, nejlépe černé oblečení a získat tak maximální maskování. Během hry se zapotíte, takže určitě je dobré si vzít náhradní tričko. U nás se navíc můžete v šatně převléci, věci si zamknout do skříňky a po hře se můžete také osprchovat. Kromě toho všechny prostory jsou plně klimatizované.

Hrajete Laser Game poprvé? Nevadí, vše Vám rádi vysvětlíme před hrou. Nebo můžete zhlédnout videonávod Mercuria Laser Game!

Zajímá Vás ještě něco? Nebojte se nás zeptat. Nebo se podívejte do nejčastějších dotazů tzv. FAQ.