Argentinská 38, Praha 7zobrazit na mapě

+420 605 111 811

info@mercurialaser.cz

facebook

  • cs
  • de
  • en
  • ru

Turnaje a liga

Hrajete rádi laser game? Nebaví Vás mít stále stejné soupeře a už se nezlepšujete? Přijďte poměřit síly s těmi nejlepšími a hrajte pravidelnou celoroční Fajn Laser Game Ligu nebo se zúčastněte některého z Turnajů.

Turnaje v Mercuria Laser Game

Turnaje

Pravidelně pořádáme turnaje dvojic, trojic, šestic, ale také turnaje se speciálními herními módy. Turnaje bývají hojně zaplněné hráči všemi úrovněmi. Přihlaste se hned na následující:

Turnaj dvojic – mix 6. 11. 2017 18:00

Následující turnaj se odehraje na začátku listopadu a bude to již tradiční turnaj a to turnaj dvojic – mix. Ukažte svojí skvělou sehranost s parťákem opačného pohlaví a přijďte nám to ukázat na turnaj. Bojovat se nebude jen o medaile ale i o velký putovní pohár, který minulý turnaj dvojic – mix obhájil plzeňský tým niceXtra.

Individuální turnaj všestrannosti – 4. 9. 2017 od 18:00

Turnaj, který ukáže, kdo je nejvšestrannější hráč laser game. To znamená: budou se hrát 4 různé herní módy (Individual deathmatch, Mercuria elite game, Revolver a Gladiátor), navíc každý hraje na vlastní triko a za své činy zodpovídá sám. Turnaj je zároveň ideální přípravou na Fajn laser game ligu (více zde).


Další turnaje a informace k pořádaným akcím najdete v sekci turnaje.

Liga 2017 – podzimní sezóna

Liga se hraje jednou měsíčně a hraje se v tříčlenných týmech. Budete hrát se soupeři na stejné úrovni a užijete si tak spoustu zábavy při hraní laser game. Váháte, jestli je pro Vás liga to pravé? Podívejte se na výsledky z roku 2015 nebo z roku 2016.

Kompletní info o Fajn Laser Game Lize.