Firemní večírky a teambuilding

Hledáte ideální způsob, jak se odreagovat od věčného sezení na kancelářských židlích? Chcete zažít originální program, kterým se zavděčíte všem? Naše laser game arény jsou ideálním místem, kde může strávit čas aktivně, zapojit každého a trošku se zrelaxovat. Na to aktivní relax jsme totiž řádně vybaveni!

V našich provozovnách na Braníku, v Holešovicích a v Liberci naleznete galaktický bar s nepřebernou nabídkou různých nápojů a malého občerstvení, navíc jsou i plně klimatizované. Pozor! Hrozí, že méně aktivním členům posádky se může v této části vesmírné lodi zalíbit natolik, že se do arény ani nepodívají. Není pro nás ani problémem zajistit Vám kompletní catering. K dispozici je Vám také promítací technika a ozvučení.

Aréna Na Příkopě je umístěna hned vedle Václavského náměstí v budově Hamleys. Hra v téhle aréně je skvělá příležitost na nastartování Vaší firemní akce ve víru velkoměsta!

REZERVACE / FOTOGALERIE / CENÍK

KOMPLETNÍ INFO PRO FIREMNÍ AKCE KE STAŽENÍ

Firemní akce v laser game Praha

Vouchery

Chcete zaměstnancům věnovat dárek v podobě voucheru k nám do Mercuria Laser Game? Voucher je možné využít na všech 4 pobočkách Mercurie a lze čerpat na laser game, občerstvení na baru i na všechny doprovodné aktivity (simulátory VR, minibowling, arkádové automaty a stolní fotbálky).

Více informací a online objednávka voucheru.

Recenze od firmy Patria Online, a.s.

„Každopádně bych Vám oběma a hlavně Martinovi chtěla poděkovat za báječný večer!!! Všem se moc líbilo a užili si to! Já samotná jsem tam pobíhala v aréně až do konce J
Co se týče jídla, tak naprosto dokonalý a všechen personál byl také absolutně fantastický. O to víc mne mrzí, že jsem si již v pátek nenašla chvilku na napsání emailu :/

Určitě jsem u Vás nebyli naposledy!! Doufám, že vyrazíme brzy zas… minimálně individuálně! DĚKUJI Byl to naprosto boží večer!“

Recenze od firmy Seznam a.s.

„Chci vám moc poděkovat za perfektní spolupráci a organizaci celého turnaje. Všichni jste byli super, ohlasy jsou dobré a věřím, že jsme se neviděli naposledy.“

Recenze od firmy Sophia Solutions, s.r.o.

„Chtěla jsem Vám moc poděkovat za pomoc s celou přípravou. Vše proběhlo naprosto perfektně. Zastříleli si nakonec i lidé, kteří tvrdili, že určitě střílet nebudou – nechali se strhnout. Jeden kolega odehrál všechny hry (také je téměř všechny vyhrál :-). Moc jsme si to užili.

Mísy byly perfektní, omáčky výborné. Chutnalo nám.

Personál byl velmi ochotný, stále jsme měli co pít, všechno bylo v nejlepším pořádku.

Slečna, která nás školila ohl. hry a starala se o nás v průběhu hraní byla skvělá, vše vysvětlila a úžasně všechny motivovala.

Ještě jednou moc děkujeme a přeji všem krásné a klidně prožité Vánoce.“

Více recenzí na Facebooku »
Více recenzí na Google »