Firemní večírky a teambuilding

Hledáte ideální způsob jak se odreagovat od věčného sezení na kancelářských židlích? Něco originálního, čím byste se zavděčili všem? Naše laser game arény jsou ideálním místem, kde strávit aktivně čas, zapojit každého a trošku se zrelaxovat. Na to poslední jsme mimochodem řádně vybaveni. Hned vedle arén se rozkládá náš galaktický bar s nepřebernou nabídkou různých nápojů a malého občerstvení, který je navíc plně klimatizovaný. Pozor! Hrozí, že méně aktivním členům posádky se může v této části vesmírné lodi zalíbit natolik, že se do arény ani nepodívají. Není pro nás ani problémem zajistit Vám kompletní catering. K dispozici je Vám také promítací technika a ozvučení.

Firemní akce v laser game Praha

Bojíte se, že se k nám nevejdete? V Holešovicích může hrát laser game 22 hráčů najednou (na vyžádání až 26) a v Braníku dokonce až 36 hráčů! Kdo nebude hrát, může se zatím občerstvovat v prostorách baru. Holešovice nabízí 80 míst a Braník dokonce 150!

Máte chuť někdy zastřelit svého šéfa? Není nic jednoduššího! 🙂 Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

 

Recenze od firmy Patria Online, a.s.

“Každopádně bych Vám oběma a hlavně Martinovi chtěla poděkovat za báječný večer!!! Všem se moc líbilo a užili si to! Já samotná jsem tam pobíhala v aréně až do konce J
Co se týče jídla, tak naprosto dokonalý a všechen personál byl také absolutně fantastický. O to víc mne mrzí, že jsem si již v pátek nenašla chvilku na napsání emailu :/

Určitě jsem u Vás nebyli naposledy!! Doufám, že vyrazíme brzy zas… minimálně individuálně! DĚKUJI Byl to naprosto boží večer!”

Recenze od firmy Seznam a.s.

“Chci vám moc poděkovat za perfektní spolupráci a organizaci celého turnaje. Všichni jste byli super, ohlasy jsou dobré a věřím, že jsme se neviděli naposledy.”

Recenze od firmy Sophia Solutions, s.r.o.

“Chtěla jsem Vám moc poděkovat za pomoc s celou přípravou. Vše proběhlo naprosto perfektně. Zastříleli si nakonec i lidé, kteří tvrdili, že určitě střílet nebudou – nechali se strhnout. Jeden kolega odehrál všechny hry (také je téměř všechny vyhrál :-). Moc jsme si to užili.

Mísy byly perfektní, omáčky výborné. Chutnalo nám.

Personál byl velmi ochotný, stále jsme měli co pít, všechno bylo v nejlepším pořádku.

Slečna, která nás školila ohl. hry a starala se o nás v průběhu hraní byla skvělá, vše vysvětlila a úžasně všechny motivovala.

Ještě jednou moc děkujeme a přeji všem krásné a klidně prožité Vánoce.”