Holešovice

Argentinská 38, Praha 7

+420 605 111 811

holesovice@mercurialaser.cz

Braník

Údolní 212/1, Praha 4

+420 606 777 500

branik@mercurialaser.cz

Základní informace o Laser Game

Znáte laser game (lasergame nebo laser tag)? 12 minut zábavy a adrenalinu v potemnělé atmosféře s unikátní hudební kulisou v největším laser game komplexu v České republice baví každou generaci. U nás si užijí zábavu děti i dospělí – vyberte si mezi Mercuria Holešovice a Mercuria Braník. 

Laser game je tak unikátní místo pro pro pořádání narozeninových oslav nebo firemních večírků.

Pokročilí hráči ocení možnost hrát pravidelné turnaje nebo jedinou laser game ligu v České republice, kde lze laser game považovat už za sport a nejlepší hráči pravidelně trénují.

Získejte více informací:

Virtuální prohlídka laser game

Laser game aréna

Mercuria laser game má dvě pobočky a tři arény. Jedna se nachází v Holešovicích, která má přes 400m2. Po rozevření dveří, které jakoby vypadly z Hvězdných válek, Vás čeká detailně promyšlený labyrint, kde můžete potkat samotného golema či se ztratit v tajemné jeskyni.

Na druhé pobočce v Braníku se nacházejí další dvě tématické arény. Jungle aréna má též přes 400m2 a druhá Spaceship aréna má 200m2. Obě arény však jde spojit a zahrát si tak můžete v jedné z největších laser game arén v Evropě. 
Ani zde nebudete ochuzeni o spletité labyrinty, jeskyně a lesy. Dokonce budete moci využít mezipatro pro lepší rozhled, či vesmírnou loď. Pak už nezbývá nic jiného než se skrýt a zvolit si vlastní taktiku. Budete se celou hru schovávat a čekat na svou kořist, nebo skočíte do bojiště dění? Jste týmový hráč, nebo je pro vás vaše vlastní bezpečí to hlavní? Vše se ukáže, hlavní je najít správné palební pozice! Zrcadla, sudy a matrace budou vaši dobří pomocníci.

Oblečení

Doporučujeme si vzít sportovní oblečení a hlavně sportovní obuv. Je velmi taktické si vzít tmavé, nejlépe černé oblečení a získat tak maximální maskování. Během hry se zapotíte, takže určitě je dobré si vzít náhradní tričko. U nás se navíc můžete v šatně převléci, věci si zamknout do skříňky a po hře se můžete také osprchovat. Navíc všechny prostory jsou plně klimatizované.

Zajímá Vás ještě něco? Nebojte se nás zeptat. Nebo se podívejte do nejčastějších dotazů tzv. FAQ.

Rezervace

Recenze Dana


Více recenzí »