Argentinská 38, Praha 7zobrazit na mapě

+420 605 111 811

info@mercurialaser.cz

facebook

  • cs
  • de
  • en
  • ru

Základní informace o Laser Game

Znáte laser game (lasergame nebo laser tag)? 12 minut zábavy a adrenalinu v potemnělé atmosféře s unikátní hudební kulisou v největší laser game aréně v Praze baví každou generaci. U nás si užijí zábavu děti i dospělí.

Laser game je tak unikátní místo pro pro pořádání narozeninových oslav nebo firemních večírků.

Pokročilí hráči ocení možnost hrát pravidelné turnaje nebo jedinou laser game ligu v České republice, kde lze laser game považovat už za sport a nejlepší hráči pravidelně trénují.

Získejte více informací:

Virtuální prohlídka laser game

Laser game aréna

Naše aréna má přes 400m2 a je tak naprosto největší laser game arénou v Praze! Čeká Vás detailně promyšlený labyrint se spoustou vychytávek, které jinde nenajdete. Po rozevření dveří, které jakoby vypadly z Hvězdných válek, se před Vámi objeví mohutný golem, jež Vás hned na přivítanou propálí svýma očima. Nezbývá nic jiného než se skrýt a zvolit si vlastní taktiku. Každý prvek arény má svůj význam, každý sebemenší otvor ve zdi důvod, každá vyvýšenina smysl. Nebojte se využít všech možností, které toto neobvyklé temné prostředí poskytuje a najít si ty nejlepší palebné pozice. Zrcadla, sudy, matrace a mnohem víc!

Oblečení

Doporučujeme si vzít sportovní oblečení a hlavně sportovní obuv. Je velmi taktické si vzít tmavé, nejlépe černé oblečení a získat tak maximální maskování. Během hry se zapotíte, takže určitě je dobré si vzít náhradní tričko. U nás se navíc můžete v šatně převléci, věci si zamknout do skříňky a po hře se můžete také osprchovat. Navíc všechny prostory jsou plně klimatizované.

Zajímá Vás ještě něco? Nebojte se nás zeptat. Nebo se podívejte do nejčastějších dotazů tzv. FAQ.

Rezervace

Recenze Dana


Více recenzí »