Často kladené dotazy

Je laser bezpečný? Nemůže mi poškodit zrak?
Laser je zařazen do bezpečnostní třídy II., což znamená, že je zcela bezpečný a nemůže vám nijak ublížit. Dokonce, ani když míříte přímo do oka.

Jak mám přijít oblečený?
Nejdůležitější a prakticky jedinou podmínkou je dobrá a pevná obuv. Oblečení záleží na vás, je však dobré zvolit nějaké sportovnější, jelikož po celou dobu hry jste v pohybu a určitě se zapotíte. Také je velice taktické mít oblečení černé barvy, jelikož zvýší vaše maskování v aréně a nebudete tak snadno k zasažení.

Máte šatny a sprchu?
Máme společnou šatnu se zamykatelnými skříňkami na číselný kód. Jelikož po hře budete určitě zpocení, tak u nás můžete využít také sprchu. Pokud zapomenete ručník, tak vám ho za drobný poplatek rádi půjčíme.

Hráč Laser Game

Máte nějaký trezor na cenné věci?
Cenné věci si můžete nechat ve zbrojírně, kde jsou zamykatelné skříňky na číselný kód a kde je vše sledováno kamerami.

Pro jakou věkovou skupinu je hra vhodná?
Hra je vhodná úplně pro kohokoliv. Sami uvidíte, jak vás laser game po první hře nadchne. Dětem a seniorům nad 60 let dokonce nabízíme levnější vstupné.

Jaký je dosah zbraně?
Laser má dosah přes 30m a můžete tak snadno zasáhnout nepřítele i na dálku.

Je možné hlídat děti při hře?
Ano, je to možné. Z našeho personálu může jít do arény někdo jako rozhodčí, který bude svítit bílou barvou a může dohlížet na průběh hry.

Kolik hráčů se může účastnit jedné hry?
U nás může hrát najednou až 22 hráčů (na vyžádání dokonce 26).

Nabízíte nějaké občerstvení?
Hned vedle arény se nachází bar pro 80 míst k sezení, který nabízí nejrůznější nápoje a drobné občerstvení.

Mohu se u vás připojit na internet?
Ano, bar je pokryt wifi signálem.

Je možné u vás platit kartou?
Ano, můžete u nás platit kartou.

Jak je to u vás s parkováním?
Hned před našimi schody jsou 3 parkovací místa. Kdyby zde nebylo volno, tak přímo před budovou je zhruba 30 parkovacích míst, kde je však modrá zóna. Doporučujeme tedy využít nonstop hlídané parkoviště, které je hned vedle metra Nádraží Holešovice. Ulice je Jankovcova 40 a zde naleznete odkaz na mapu. Cena je 20,-/hod.

Je možné u vás uspořádat velké firemní či jiné akce?
Samozřejmě, naše prostory poskytují nepřeberné množství možností. Můžeme vám zajistit catering, zorganizovat firemní turnaj, ceny pro vítěze apod. Vše záleží jen na domluvě, a tak nás v případě zájmu neváhejte kontaktovat!

Mohu se stát vaším členem a získat tak slevu?
Ano, naši členové dostanou vlastní kartičku a získávají dvě zásadní výhody. Místo 12-ti minut jim nabízíme 15-ti minutovou hru a dále získávají každou 10. hru zdarma.