Často kladené dotazy

Je laser bezpečný? Nemůže mi poškodit zrak?
Laser je zařazen do bezpečnostní třídy II., což znamená, že je zcela bezpečný a nemůže vám nijak ublížit. Dokonce, ani když míříte přímo do oka.

Jak mám přijít oblečený?
Nejdůležitější a prakticky jedinou podmínkou je dobrá a pevná obuv. Oblečení záleží na vás, je však dobré zvolit nějaké sportovnější, jelikož po celou dobu hry jste v pohybu a určitě se zapotíte. Také je velice taktické mít oblečení černé barvy, jelikož zvýší vaše maskování v aréně a nebudete tak snadno k zasažení.

Máte šatny a sprchu?

  • Holešovice

Máme společnou šatnu se zamykatelnými skříňkami na klíček. Jelikož po hře budete určitě zpocení, tak u nás můžete využít také sprchu. Pokud zapomenete ručník, tak vám ho za drobný poplatek rádi půjčíme.

  • Braník 

K dispozici máme dámské a pánské šatny, jejichž součástí jsou zamykatelné skříňky. Také není problém využít sprchy, ke kterým vám můžeme za drobný poplatek zapůjčit ručníky.

Hráč Laser Game

Máte nějaký trezor na cenné věci?
Cenné věci si můžete nechat ve zbrojírně, kde jsou zamykatelné skříňky na číselný kód a kde je vše sledováno kamerami.

Pro jakou věkovou skupinu je hra vhodná?
Hra je vhodná úplně pro kohokoliv. Sami uvidíte, jak vás laser game po první hře nadchne.
U dětí doporučujeme věk od 6 let. Hráli však u nás i mladší děti, záleží na výšce a odvaze dítěte.

Jaký je dosah zbraně?
Laser má dosah přes 30m a můžete tak snadno zasáhnout nepřítele i na dálku.

Je možné hlídat děti při hře?
Ano, je to možné. Z našeho personálu může jít do arény někdo jako rozhodčí, který bude svítit bílou barvou a může dohlížet na průběh hry.

Kolik hráčů se může účastnit jedné hry?

  • Holešovice

U nás může hrát najednou až 22 hráčů (na vyžádání dokonce 26).

  • Braník 

Součástí jsou dvě tématické arény – Jungle aréna pro 22 hráčů (na vyžádání až 26) a Spaceship aréna pro 12 hráčů (na vyžádání až 14). V případě zájmu můžeme arény spojit a tím pádem se do arény vejde až 40 hráčů!

Je součástí pobočky nějaká vedlejší aktivita? 

  • Holešovice

Ano, za drobný poplatek si můžete zahrát arkádové automaty, či fotbálek. Také jsou zdarma k dispozici stolní hry.

  • Braník 

Ano, za drobný poplatek si můžete zahrát arkádové automaty, fotbálky, či minibowling. Také jsou součástí pobočky 2 virtuální reality.

Nabízíte nějaké občerstvení?

  • Holešovice 

Hned vedle arény se nachází bar pro 80 míst k sezení, který nabízí nejrůznější nápoje a drobné občerstvení. Je také možnost objednání studených obložených mís. A v případě větší skupiny lidí nabízíme cateringy.

  • Braník

Součástí pobočky v Braníku je restaurační zařízení, kde je prostor pro 170 míst k sezení. Bar obsahuje velkou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů a něco malého k zakousnutí. Též je možnost objednat telefonicky obložené mísy, či pro větší skupinu catering.

Mohu se u vás připojit na internet?
Ano, bar je pokryt wifi signálem.

Je možné u vás platit kartou?
Ano, můžete u nás platit kartou.

Jak je to u vás s parkováním?

  • Holešovice 

Hned před našimi schody jsou 3 parkovací místa. Kdyby zde nebylo volno, tak přímo před budovou je zhruba 30 parkovacích míst, kde je však modrá zóna. Doporučujeme tedy využít nonstop hlídané parkoviště, které je hned vedle metra Nádraží Holešovice. Ulice je Jankovcova 40 a zde naleznete odkaz na mapu. Cena je 20,-/hod.

  • Braník

V Branickém areálu je velké parkoviště, kde můžete zaparkovat. Hodinu a půl máte zdarma, poté každá další započatá hodina stojí 40,-Kč. V případě, že přijedete ve všední den po 17:00 hod, a nebo o víkendu, jsme schopni prodloužit parkování zdarma o další 2 a půl hodiny.
V případě, že chcete parkovat bezplatně delší dobu, tak doporučujeme využít bezplatné parkoviště u Nádraží Braník (odkaz na mapu), které je vzdálené 3 minuty chůze od pivovaru.

Je možné u vás uspořádat velké firemní či jiné akce?
Samozřejmě, naše prostory poskytují nepřeberné množství možností. Můžeme vám zajistit catering, zorganizovat firemní turnaj, ceny pro vítěze apod. Vše záleží jen na domluvě, a tak nás v případě zájmu neváhejte kontaktovat!

Mohu se stát vaším členem a získat tak slevu?
Ano, naši členové dostanou za poplatek 100,-Kč vlastní kartičku a získávají dvě zásadní výhody. Místo 12-ti minut jim nabízíme 15-ti minutovou hru a dále získávají každou 10. hru zdarma.

Mohu si zakoupit voucher na laser game a občerstvení?
Ano, voucher je možné čerpat na hru i občerstvení na baru. Více informací naleznete v našem ceníku.