Často kladené dotazy

Je laser bezpečný? Nemůže mi poškodit zrak?

Laser je zařazen do bezpečnostní třídy II., což znamená, že je zcela bezpečný a nemůže vám nijak ublížit. Dokonce ani když míříte přímo do oka.

Jak mám přijít oblečený?

Nejdůležitější, a prakticky jedinou podmínkou, je dobrá a pevná obuv. Oblečení záleží na vás, je však dobré zvolit nějaké sportovnější, jelikož budete po celou dobu hry v pohybu a určitě se zapotíte.
Pro Tip: Oblečení černé barvy zvýší vaše maskování v aréně a nebudete tak snadno k zasažení.

Máte šatny a sprchu?

HOLEŠOVICE
Dámy i pánové mají šatnu se zamykatelnými skříňkami. Po hře u nás také můžete využít sprchu. Pokud zapomenete ručník, tak vám ho za drobný poplatek rádi půjčíme.

BRANÍK
K dispozici máme dámské a pánské šatny, jejichž součástí jsou zamykatelné skříňky. Také není problém využít sprchy, ke kterým vám můžeme za drobný poplatek zapůjčit ručníky.

PŘÍKOPY
V naší aréně Na Příkopě si můžete uzamknout své cennosti do skříněk. Šatnu bohužel nemáme, rádi Vás však necháme převléct v našem zázemí. 🙂

LIBEREC
V naší liberecké provozovně můžete využít šatny i sprchy, které mají dámy i pánové samozřejmě zvlášť. Kdykoliv si u nás můžete půjčit ručník a uzamykatelné skříňky jsou samozřejmostí.

Hráč Laser Game

Máte nějaký trezor na cenné věci?

Cenné věci si ve všech arénách můžete nechat ve zbrojírně, kde jsou zamykatelné skříňky na klíček a vše je sledováno kamerami.

Pro jakou věkovou skupinu je hra vhodná?

Hra je vhodná úplně pro kohokoliv. Sami uvidíte, jak Vás laser game po první hře nadchne.
U dětí doporučujeme věk od 6 let. U nás hrály však už i mladší děti, záleží na výšce a odvaze jedince.

Jaký je dosah zbraně?

Laser má dosah přes 30m. Díky tomuto dosahu můžete snadno zasáhnout nepřítele i na dálku.

Je možné hlídat děti při hře?

Ano, je to možné. V případě zájmu můžete jít s dětmi do arény. Za doprovod Vaší ratolesti Vám nebudeme účtovat žádný poplatek. V Holešovicích můžete hlídat své dítě z pozorovatelny. 🙂

Kolik hráčů se může účastnit jedné hry?

HOLEŠOVICE
V Holešovicích si můžete vybrat ze dvou arén – Podmořský svět je pro 14 hráčů, ale na vyžádání můžeme do arény pustit až 16 hráčů. Golem aréna je pro 22 hráčů, na vyžádání až pro 26! Obě tyhle arény umíme spojit a vytvořit z nich obrovskou Atlantidu, do které se vejde až 42 hráčů.

BRANÍK
Na Braníku máme dvě tématické arény – Jungle aréna pro 22 hráčů (na vyžádání až pro 26) a Spaceship aréna pro 12 hráčů (na vyžádání až pro 14). Obě tyto arény můžeme spojit v Nový Svět a tím pádem vytvořit prostor až pro 40 hráčů!

PŘÍKOPY
Na Příkopě máme arénu, ve které budete cestovat po celém světě! Cesta kolem světa je pro 12 hráčů (na vyžádání až pro 14).

LIBEREC
V Liberci máme arénu Tři světy, která je pro 18 hráčů (na vyžádání až pro 22).

Je součástí pobočky nějaká vedlejší aktivita? 

HOLEŠOVICE
Ano, za drobný poplatek si můžete zahrát arkádové automaty, či fotbálek. Součástí pobočky je také virtuální realita.

BRANÍK
Ano, za drobný poplatek si můžete zahrát arkádové automaty či fotbálek. Součástí pobočky je také virtuální realita.

PŘÍKOPY
Samozřejmě! Ocitnete se v největším hračkářství v ČR a nebudete vědět, kam se podívat dřív! Od tobogánu, kolotoče, hromady hraček, po zrcadlové muzeum, motýlí dům, virtuální realitu a spousty dalších!

LIBEREC
V Liberci si můžete zahrát arkádové hry, jako je například basketbal, air hockey a máme tu také virtuální realitu. Naší specialitou, kterou jentak někde nenajdete, je Laser Maze. Laserové bludiště, které můžete společně prozkoumat a snažit se dostat „ven“.

Nabízíte nějaké občerstvení?

HOLEŠOVICE
Součástí naší pobočky v Holešovicích je restaurační zařízení se 180 místy k sezení. Na našem baru naleznete širokou nabídku nápojů alkoholických i nealkoholických, pochutiny, pizzu nebo panini. Nabízíme také možnost objednávky obložených mís, nebo cateringu pro větší skupinu. Naši nabídku naleznete zde.

BRANÍK
Součástí pobočky v Braníku je restaurační zařízení, kde je prostor se 180místy k sezení. Bar obsahuje velkou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů a také něco malého k zakousnutí, pizzu nebo panini. Nabízíme také možnost objednávky obložených mís, nebo cateringu pro větší skupinu. Naši nabídku naleznete zde.

PŘÍKOPY
V naší pobočce v centru Prahy máme koktejlové stolky až pro 40 osob a klasické stolečky pro cca 20 osob. Objednat si zde můžete nealkoholické nápoje, či brambůrky. Naši nabídku naleznete zde.

LIBEREC
V naší liberecké pobočce máme 80 míst k sezení. Na baru máme velikou nabídku nealkoholických nápojů, drinků, pochutin a pizz. Naši nabídku naleznete zde. V Liberci nabízíme také koktejly.

Mohu se u vás připojit na internet?

Ano, bar je pokryt wifi signálem.

Je možné u vás platit kartou?

Ano, na každé naší pobočce můžete platit kartou.

Jak je to u vás s parkováním?

HOLEŠOVICE
Parkovat můžete v ulici Jankovcova, nebo Bubenské nábřeží. Ve všedních dnech od 8:00 do 18:00 je cena 20,-/hod, jinak zde lze parkovat zdarma.

BRANÍK
V Branickém areálu je velké parkoviště, kde můžete zaparkovat. Hodinu a půl máte zdarma, poté každá další započatá hodina stojí 40,-Kč. V případě, že přijedete ve všední den po 17:00 hod, a nebo o víkendu, jsme schopni prodloužit parkování zdarma o další 2 a půl hodiny.
V případě, že chcete parkovat bezplatně delší dobu, tak doporučujeme využít bezplatné parkoviště u Nádraží Braník (odkaz na mapu), které je vzdálené 3 minuty chůze od pivovaru.

PŘÍKOPY
Do naší pobočky Na Příkopě doporučujeme cestu městskou hromadnou dopravou 🙂

LIBEREC
Pokud jedete autem do naší Liberecké arény, můžete parkovat v OC Forum, či v OC Plaza.

 • PARKOVÁNÍ V OC FORUM
  po – pá máte 90 min zdarma
  víkend máte 8 hodin zdarma
  každá započatá půl hodina navíc + 15 Kč
 • PARKOVÁNÍ V OC PLAZA
  po – pá máte 60 min zdarma
  víkend + statní svátek zdarma celý den
  každá započatá hodina navíc + 40 Kč

Je možné u vás uspořádat velké firemní či jiné akce?

Samozřejmě, naše prostory poskytují nepřeberné množství možností. Můžeme vám zajistit catering, zorganizovat firemní turnaj, ceny pro vítěze apod. Vše záleží jen na domluvě, v případě zájmu nás tedy neváhejte kontaktovat!

Mohu se stát vaším členem a získat tak slevu?

Ano, naši členové dostanou za poplatek 100,-Kč vlastní kartičku a získávají dvě zásadní výhody. Místo 12-ti minut jim nabízíme 15-ti minutovou hru a na každou hru mají členskou slevu. Více informací v našem ceníku.

Mohu si zakoupit voucher na laser game a občerstvení?

Ano, voucher je možné čerpat na hru i občerstvení na baru. Více informací naleznete v našem ceníku.