Argentinská 38, Praha 7zobrazit na mapě

+420 605 111 811

info@mercurialaser.cz

facebook

  • cs
  • de
  • en
  • ru

Narozeniny pro děti i dospělé

Chcete pořádně oslavit své narozeniny? A chcete si zahrát laser game zdarma? Myslíte, že to je nemožné? Ne tak úplně u nás v Mercuria Laser Game, u nás totiž hrají oslavenci zcela zdarma 🙂 Pokud máte v den rezervace narozeniny a prokážete se na baru platným dokladem, tak Vám nebudeme nic účtovat.

Pro děti

LIFE3410Nevíte, kde udělat narozeninovou oslavu pro své děti? My máme za sebou již mnoho narozeninových akcí a věřte, že laser game je přesně ten jedinečný adrenalinový zážitek, po kterém děti tolik touží. Navíc rozhodně potěšíte všechny kamarády, děti budou po hrách unavené a Vy budete mít večer klid 🙂

Speciálně pro Vás ozdobíme narozeninový stůl, který můžete vidět zde na fotce. Oslavenec navíc od nás zdarma dostane dětské šampaňské Robby Bubble, aby si mohl s kamarády přiťuknout na své narozeniny 🙂 K zakousnutí Vám nabízíme pizzu, panini nebo si můžete vybrat některou z pochutin (více viz nápojový lístek) Pokud si budete chtít donést svůj vlastní dort, tak s tím nemáme žádný problém. Kromě Laser Game si u nás můžete zahrát také fotbálek, šipky nebo vyzkoušet velmi oblíbené arkádové hry (autíčka, Mario Kart či House of Dead). Simulátory máme vždy po dvou, tak si můžou děti zazávodit proti sobě.

Narozeninový balíček je za poplatek 100,- za stůl. V případě, že byste však měli 3 a více her, tak Vám zařídíme vše zdarma! Při rezervaci stačí do poznámky pouze napsat dětská narozeninová oslava.

 

Pro dospělé

LasergameNevíte, kde uspořádat narozeninovou oslavu? Nebaví Vás klasická oslava v hospodě a chcete něco akčnějšího? Tak potom je Mercuria Laser Game ten nejlepší typ. Přátelé budou mít radost z adrenalinového zážitku a oslavenci uděláme radost, že bude mít hry zdarma. Vítěz každé hry navíc od nás získává za svůj výkon pivko, a proto se ten nejlepší může dostat do narozeninové nálady zcela zdarma 🙂

Rezervace