Mercuria školní laser game liga 19/20

Asociace školních sportovních klubůČtvrtý ročník Mercuria školní laser game ligy je v plném proudu! V prvním kole se nám představilo v kategorii základních škol celkem 77 týmů a v kategorii středních škol 24 týmů.

Do druhého kola v kategorii základních škol postoupilo 48 týmů, které se utkají v souboji o postup do Velkého finále. Zde je harmonogram 2. kola školní ligy ZŠ. Do Velkého finále bude postupovat celkem 15 týmů. Z druhého kola budou postupovat přímo pouze týmy, které se probojují na stupně vítězů (1., 2. a 3. místa z každého 2. kola). Ať počítáme jak počítáme, tak 4 x 3 = 12! Kde jsou zbylé 3 týmy? Poté co se odehrají všechny turnaje 2. kola, vezmeme všechny výsledky dohromady a vybere 3 nejlepší týmy podle skóre. (Skóre se bude brát pouze z druhého kola). Následně budeme kontaktovat postupující 3 týmy a potěšíme je postupem do Velkého finále.

U středních škol se do druhého kola dostalo 18 týmů a do Velkého finále v této kategorii postoupí 12 nejlepších týmů. Zde je harmonogram 2. kola školní ligy SŠ. U SŠ je to prosté. z každého turnaje do Velkého finále postoupí 1. šest týmů.

KDO SI NA KONCI TÉTO SEZÓNY ODNESE PUTOVNÍ POHÁR?

A KDO SE STANE NEJLEPŠÍM NICEBOY STŘELCEM? Již brzy na instagramu uvidíte o co nejlepší střelci hrajou!

Veškeré výsledky ze všech předchozích ročníků naleznete pod jednotlivými kategoriemi níže. Video, jako malou ochutnávku toho, co Vás čeká i v příštím roce, naleznete také níže.

Turnaje se odehrají v Mercuria Laser Game, největší laser game aréně v Praze (Údolní 212/1 Praha 4 Braník), jak již bylo v minulém ročníku.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně školní ligy pište na michal.f@mercurialaser.cz.

Vyhraje něco vítěz?

Letos není výjimkou, že se bude hrát o hodnotné ceny od našich partnerů. K tomu nebudou chybět ani další věcné ceny, poháry a medaile.

                   

 

Individuální soutěž:

Každý hráč má možnost zúčastnit se individuální soutěže. Vyhrává hráč, jehož průměrné skóre z pěti nejlepších her bude nejvyšší ze všech zúčastněných hráčů své kategorie. Jsou zde dvě hlavní podmínky, které musí hráč splnit:

1) Hráč musí odehrát minimálně 5 her.

2) Hráč se musí zúčastnit finálového kola a být tak přítomen na celkovém vyhlášení.

Žáci hrají laser game

Jaký je počet hráčů?

Hraje se v šestičlenných týmech (v družstvu se mohou hráči v průběhu turnaje střídat)

Třída či škola může postavit libovolný počet týmů.

Hráči musí být vždy z dané základní či střední školy.

Kolik to stojí?

Turnaj (1 kolo) vychází na 1 200,-/tým (200,-/osobu), garantujeme 3 turnajové hry + 1 bonusovou

Pokud přihlásíte jako škola tři týmy, tak čtvrtý má startovné na turnaji zdarma.

Jakým systémem se bude hrát?

Celkem se budou hrát 3 kola, kdy do dalšího kola postoupí pouze nejlepší školy. Počet postupujících se určí na základě počtu přihlášených škol.

Příklad: Přihlásí se 48 základních škol. Do 2. kola postoupí 24 nejlepších škol a do finálového 3. kola postoupí nejlepších 9 škol

Jaké máme zkušenosti?

Tento rok nás čeká už třetí ročník školní ligy, které předcházeli i školní turnaje.

Letos to již bude pátý rok, kdy pořádáme největší laser game ligu v ČR pro děti i dospělé – Fajn Laser Game Ligu.

Každý měsíc pořádáme turnaje v různých herních módech

Máme za sebou firemní turnaje pro Samsung, Seznam.cz, ČSOB a spousty dalších

Za 5 roky naší existence u nás bylo již přes 800 školních tříd

Studenti ocení možnost poměřit síly v zábavné hře plné pohybu a strategického myšlení a ve vzduchu bude viset otázka: „Na jaké škole jsou nejlepší hráči laser game?“

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonu +420 737 043 926 nebo na mailu michal.f@mercurialaser.cz. Budeme se na vás těšit!

 

Výsledky

Čtvrtý ročník školní ligy je tady a my jen s napětím čekáme, kdo si tentokrát odnese putovní pohár. Zajímá Vás, kdo zvítězil v minulých letech? Kdo už na našem putovním poháru je? Níže pod odkazy můžete vidět výsledky z uplynulých ročníků.

Čtvrtý ročník školní ligy je tady a my jen s napětím čekáme, kdo si tentokrát odnese putovní pohár. Zajímá Vás, kdo zvítězil v minulých letech? Kdo už na našem putovním poháru je? Níže pod odkazy můžete vidět výsledky z uplynulých ročníků.

Školní turnaj - 21.4.2016

Pořádali jsme také již první školní turnaje, na výsledky se můžete podívat níže. Výsledky prvního školního turnaje - 21.4.2016:

Školní turnaj - 20.5.2016

Výsledky druhého školního turnaje - 20.5.2016:

Mercuria školní laser game liga:

V letošním roce Vás čeká již 4. ročník úspěšné Mercuria školní laser game ligy.

Partneři:

     

Souhrnná pravidla:

Pravidla ligy