Mercuria školní laser game liga 19/20

Asociace školních sportovních klubůČtvrtý ročník Mercuria školní laser game ligy je v plném proudu! V prvním kole se nám představilo v kategorii základních škol celkem 77 týmů a v kategorii středních škol 24 týmů.

Do druhého kola v kategorii základních škol postoupilo 48 týmů, které se utkají v souboji o postup do Velkého finále. Do Velkého finále bude postupovat celkem 15 týmů a bude vyhlášen i nejlepší střelec celé školní ligy. Zde je seznam postupujících týmů do 2. kola Mercuria školní laser game ligy ZŠ.

U středních škol se do druhého kola dostalo 18 týmů a do Velkého finále v této kategorii postoupí 12 nejlepších týmů. Na konci Velkého finále také vyhlásíme nejlepšího střelce celé školní ligy v této kategorii. Zde je seznam postupujících týmů do 2. kola Mercuria školní laser game ligy SŠ.

KDO SI NA KONCI TÉTO SEZÓNY ODNESE PUTOVNÍ POHÁR?

Veškeré výsledky ze všech předchozích ročníků naleznete pod jednotlivými kategoriemi níže. Video, jako malou ochutnávku toho, co Vás čeká i v příštím roce, naleznete také níže.

Turnaje se odehrají v Mercuria Laser Game, největší laser game aréně v Praze (Údolní 212/1 Praha 4 Braník), jak již bylo v minulém ročníku.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně školní ligy pište na michal.f@mercurialaser.cz.

Vyhraje něco vítěz?

Letos není výjimkou, že se bude hrát o hodnotné ceny od našich partnerů. K tomu nebudou chybět ani další věcné ceny, poháry a medaile.

Individuální soutěž:

Každý hráč má možnost zúčastnit se individuální soutěže. Vyhrává hráč, jehož průměrné skóre z pěti nejlepších her bude nejvyšší ze všech zúčastněných hráčů své kategorie. Jsou zde dvě hlavní podmínky, které musí hráč splnit:

1) Hráč musí odehrát minimálně 5 her.

2) Hráč se musí zúčastnit finálového kola a být tak přítomen na celkovém vyhlášení.

Žáci hrají laser game

Jaký je počet hráčů?

Hraje se v šestičlenných týmech (v družstvu se mohou hráči v průběhu turnaje střídat)

Třída či škola může postavit libovolný počet týmů.

Hráči musí být vždy z dané základní či střední školy.

Kolik to stojí?

Turnaj (1 kolo) vychází na 1 200,-/tým (200,-/osobu), garantujeme 3 turnajové hry + 1 bonusovou

Pokud přihlásíte jako škola tři týmy, tak čtvrtý má startovné na turnaji zdarma.

Jakým systémem se bude hrát?

Celkem se budou hrát 3 kola, kdy do dalšího kola postoupí pouze nejlepší školy. Počet postupujících se určí na základě počtu přihlášených škol.

Příklad: Přihlásí se 48 základních škol. Do 2. kola postoupí 24 nejlepších škol a do finálového 3. kola postoupí nejlepších 9 škol

Jaké máme zkušenosti?

Tento rok nás čeká už třetí ročník školní ligy, které předcházeli i školní turnaje.

Letos to již bude pátý rok, kdy pořádáme největší laser game ligu v ČR pro děti i dospělé – Fajn Laser Game Ligu.

Každý měsíc pořádáme turnaje v různých herních módech

Máme za sebou firemní turnaje pro Samsung, Seznam.cz, ČSOB a spousty dalších

Za 5 roky naší existence u nás bylo již přes 800 školních tříd

Studenti ocení možnost poměřit síly v zábavné hře plné pohybu a strategického myšlení a ve vzduchu bude viset otázka: „Na jaké škole jsou nejlepší hráči laser game?“

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonu +420 737 043 926 nebo na mailu michal.f@mercurialaser.cz. Budeme se na vás těšit!

 

Výsledky

Čtvrtý ročník školní ligy je tady a my jen s napětím čekáme, kdo si tentokrát odnese putovní pohár. Zajímá Vás, kdo zvítězil v minulých letech? Kdo už na našem putovním poháru je? Níže pod odkazy můžete vidět výsledky z uplynulých ročníků.

Čtvrtý ročník školní ligy je tady a my jen s napětím čekáme, kdo si tentokrát odnese putovní pohár. Zajímá Vás, kdo zvítězil v minulých letech? Kdo už na našem putovním poháru je? Níže pod odkazy můžete vidět výsledky z uplynulých ročníků.

Školní turnaj - 21.4.2016

Pořádali jsme také již první školní turnaje, na výsledky se můžete podívat níže. Výsledky prvního školního turnaje - 21.4.2016:

Školní turnaj - 20.5.2016

Výsledky druhého školního turnaje - 20.5.2016:

Mercuria školní laser game liga:

V letošním roce Vás čeká již 4. ročník úspěšné Mercuria školní laser game ligy.

Partneři:

     

Souhrnná pravidla:

Pravidla ligy