Zábavné atrakce v Holešovicích

Kromě laser game se u nás v Holešovicích dá zabavit i jinak! Mezi hrami si můžete vyzkoušet i jednotlivé doplňkové aktivity, kterých u nás rozhodně není nedostatek!

Simulátor virtuální reality

Neuvěřitelně skutečný zážitek z virtuální reality můžete zažít na našem simulátoru VR. Tento zážitek si nemusíte nechávat pouze pro sebe, ale můžete ho sdílet s jedním kamarádem, se kterým budete najednou objevovat krásy podmořského světa, vesmíru, světa dinosaurů, nebo se společně můžete vydat do podsvětí plného zombíků či strašidel.

U nás v Holešovicích naleznete pohyblivé křeslo s virtuálními brýlemi, které Vás díky pohybům
a zvukovým efektům přenesou do jiné dimenze!

Úžasný zážitek až pro dvě osoby na simulátoru, na němž si můžete vybrat ze 105 nahraných filmů. Cena virtuální reality je 100 Kč pro jednu osobu, nebo 150 Kč pro dvě osoby.

Arkádové automaty

 

Mario kart, basketbaly, air hockey, kickboxer, House of Dead a  další. To jsou arkádovky, které si u nás můžete zahrát. Arkády jsou pro 2 hráče, takže můžete soupeřit, kdo bude mít vyšší skóre. Pokud nebudete mít parťáka, který by si s Vámi hru zahrál, tak nezoufejte! Počítač Vám v některých arkádovkách umí protivníka simulovat.

Všechny arkádové hry si můžete zahrát za 20 Kč/osobu.

Kromě arkádových automatů si u nás můžete také zahrát fotbálek. Fotbálek stojí 20 Kč/hru (10 míčků).