Příměstské tábory

Nenechte si ujít spoustu zábavy s laser game i v létě a to na čtvrtém ročníku příměstského tábora laser game. Loňského letního tábora se zúčastnilo více než 160 dětí! Po celou dobu tábora s Vámi budou zkušení instruktoři laser game, takže se toho od nich spoustu přiučíte a ještě se pobavíte.

Primárním cílem tábora je samozřejmě to, abyste si ho skvěle užili. Zároveň se však zaměříme na rozvoj strategického myšlení, budování kolektivu a ještě si u toho pořádně zaběháte.

V průběhu tábora se můžete těšit nejen na laser game, ale na spoustu doprovodných aktivit (virtuální realita, minibowling, beach volejbal, lanové hřiště, vycházka do přírody a spoustu dalšího).

Termín

Příměstský tábor bude probíhat v herním areálu na Braníku, kde se uskuteční minimálně 4 turnusy a také v nové aréně v Liberci, kde chystáme 1 turnus. Začátek bude vždy v 9:00 a konec v 17:00.

Braník

Vedoucí tábora: Michal Svátek – michal@mercurialaser.cz, 725 820 090

Liberec

Vedoucí tábora: Jakub Švec – jakub@mercurialaser.cz, 775 975 610

Holešovice

V Holešovicích se letošní rok bohužel příměstské tábory neuskuteční, pobočku právě stěhujeme o pár ulic vedle – více info.

Cena

Cena příměstského tábora je na Braníku 4.500 Kč, v Liberci 3.900 Kč. 

Cena zahrnuje: hry laser game, stravu (svačiny, obědy) a pití, veškeré doprovodné aktivity (minibowling, virtuální realita, fotbálek, basketbal, motorky, auta).

*Pokud přihlašujete dvě a více dětí, sleva na druhé a každé další dítě je 10 %.