Zábavné atrakce na Braníku

Kromě laser game se dá u nás zabavit i mnoha jinými způsoby. Mezi jednotlivými hrami můžete vyzkoušet různé aktivity.

Minibowling

Hledáte nějakou zábavu pro rodinu, známé i pro malé děti? Náš minibowling je pro Vás ta správná volba. Nejen, že je možnost vybrat si z více herních módů, jako je například tvoření příšerek, lidských postaviček, či si můžete nafotit své obličeje a užít si vlastní herní meme. K tomu jsou i bowlingové koule menší a tím pádem i lehčí, proto se nemusíte bát pozvat i ty nejmenší hráče.

2 dráhy od profesionálního světového výrobce QuibicaAMF, automatický podavač koulí, boční mantinely pro děti, různé herní možnosti.

Minibowling je samoobslužný s mincovníkem, kdy je cena za jedn uhru je 30,- (1 hra = za 5 kol).

Simulátor virtuální reality

Neskutečně skutečný zážitek na naší virtuální realitě! Chcete se dostat do druhohor k dinosaurům, podmořského světa, či navštívit podsvětí zombíků a strašidel? Toto a mnoho dalších je nyní v Mercuria Laser Game Braník možné.
Nabízíme Vám pohyblivé křeslo s virtuálními brýlemi až pro dva lidi, které Vás díky zvukovým a vizuálním efektům přenesou do jiného světa.

Jedinečný zážitek pro 2 osoby, kdy je na výběr z 15 nahraných filmů. Cena simulátoru je 100,-/osobu, případně 150,-/2 osoby.

Arkádové automaty

Motorky, simulátor řízení, basketbal. Simulátory jsou po dvou a můžete si tak zajet stejnou trasu proti sobě nebo vyzkoušet, kdo nahází více košů.

Všechny automaty stojí 10,-/osobu.

Připravujeme

V budoucnu se ještě můžete těšit na další simulátor virtuální reality, air hockey či stolní fotbálek.