Mezinárodní laser game turnaje

5. ročník Laserforce Prague’s Cup 14.-15. 9. 2024

Pátý ročník mezinárodního turnaje Laserforce Prague’s Cup se bude konat o víkendu 14. – 15. 9. 2024. I v tomto roce očekáváme mezinárodní účast a vy se tak můžete těšit na zajímavé souboje mezi arénami z Čech, z Německa, ale možná i z jiných zemí. 🙂 Ve dvou dnech tak mezi sebou poměří síly čtyřčlenné týmy ze všech koutů Evropy v herním módu Team deathmatch.

Kompletní info naleznete na našem webu www.laser-game.cz/lfpraguescup nebo na Facebookové události.

 

Pořádali jsme největší laser game ligu v ČR.

 

Více než 850 studentů z různých koutů ČR hraje naší školní laser game ligu.

Pravidelně se v našich arénách konají různé turnaje od Individual Deathmatch přes hru Gladiátor nebo Hru barev.

Každou neděli u nás pořádá tréninková skupina „Gladiátoři“ své tréninky. Pro děti organizujeme kroužek, který se koná celkem 4x do týdne. Snažíme se vybudovat co nejlepší laser game hráče 🙂

Recenze tým Beamforce Lasertag e.V. (Německo)

Organizace turnaje byla skvělá, pravidla byla vysvětlena snadno a oba dny turnaje proběhly ve velmi klidné atmosféře. Zároveň jsme potkali mnoho skvělých lidí.
Co nás opravdu překvapilo byla velmi dobře časově zvládnutá organizace a chtěli bychom tak ještě jednou poděkovat všem pracovníkům Mercuria za tento skvělý turnaj.
Co nás velmi potěšilo bylo oznámení, že se tento turnaj uskuteční i další rok.
Jak se říká: Budeme připraveni!

Original:

Erwähnenswert war die wirklich sehr gute Organisation des gesamten Turniers, die seltenen Regelverstöße wurden schnell aufgedeckt und fair geahndet und beide Spieltage waren friedlich und unter einer freundschaftlichen Atmosphäre. Man tauschte sich trotz kleiner Sprachbarriere zwischen den Spielen mit den heimischen Mannschaften aus und lernte viele neue Leute kennen.
Was uns wirklich erstaunte, war die sehr gute zeitliche Organisation und wir möchten hiermit nochmals unseren Dank an alle Verantwortlichen der Mercuria Laser Game Halle Prag für dieses tolle Turnier aussprechen!
Was uns sehr erfreute war die Ankündigung, dass dieses Turnier nächstes Jahr wiederholt werden soll.
Es sei so viel gesagt: Wir werden bereit sein!

Recenze týmu Plzeň

Atmosféra na turnaji byla výborná, leccos vám napoví video. Chtěli bychom poděkovat Mercuria Laser Game za tak skvělý turnaj a všem hráčům za skvělou zábavu. Už teď se těšíme na další ročník.

4. ročník Laserforce Prague´s Cup 23.-24. 9. 2023

Již čtvrtý ročník mezinárodního turnaje Laserforce Prague’s Cup se konal v termínu 23.-24.9.2023. I letos byla na turnaji mezinárodní účast a bylo tak možno sledovat velmi zajímavé souboje mezi laser game arénami z České republiky a Německa. Ve dvou dnech tak mezi sebou poměřily síly čtyřčlenné týmy ze všech koutů Evropy v herním módu Team deathmatch.

Kompletní informace z turnaje najdete na Facebookové události.

Výsledky
Individuální výsledky

Všechny fotografie naleznete v naší facebookové události zde.

3. ročník Laserforce Prague´s Cup 8. – 9. 10. 2022

Již třetího ročníku mezinárodního turnaje Laserforce Prague´s Cup se zúčastnilo celkem 23 týmů z toho 15 týmů bylo z České republiky a 8 týmů z Německa. Hrálo se opět dvoudenním systémem, které vyústilo ve velmi zajímavé finále pro šest nejlepších týmů. V něm se setkalo celkem 5 českých týmů a 1 německý tým reprezentovaný arénou Lasertag Bautzen. Trofej však zůstala v ČR, konkrétně si ji odvezl tým z Stardoms z Domažlic.

Děkujeme všem zúčastněným týmům a budeme se opět těšit v příštím roce na další zajímavé bitvy.

Sobota 8.10.
Výsledky

Neděle 9.10.
Výsledky

Celkové výsledky
Individuální výsledky
Fotogalerie

Kompletní informace z turnaje najdete na Facebookové události.

2. ročník Laserforce Prague´s Cup 18. – 19. 9. 2021

V září 2021 se po dlouhých odkladech kvůli COVIDu konečně uskutečnil již druhý ročník mezinárodního turnaje. Turnaj se i letos zúčastnily týmy ze 3 zemí a vítězství nakonec utržil tým z Německa – tým Flying Eagle, gratulujeme! Budeme se na vás těšit i příští rok na dalším ročníku Laserforce Prague`s Cupu.

Sobota 18.9.
Výsledky

Neděle 19.9.
Výsledky

Celkové výsledky
Individuální výsledky
Fotogalerie

Základní pravidla laser game

1. ročník Laserforce Prague´s Cup 23. – 24. 3. 2019

V březnu 2019 jsme pro všechny milovníky laser game připravili absolutní novinku v turnajích. Uspořádali jsme historicky první mezinárodní turnaj v Evropě pod hlavičkou Laserforce. Týmy z 3 různých zemí mezi sebou poměřily síly ve dvou dnech, kdy celkem hrálo přes 100 hráčů. Do finále se probojovaly 2 týmy z Německa a 3 týmy z České republiky. Vítězným týmem se nakonec stal tým z Plzně Belapepa – gratulujeme!

Děkujeme všem zúčastněným týmům za účast a budeme se těšit opět v příštím roce!

Sobota 23.3.
Výsledky

Neděle 24.3.
Výsledky

Celkové výsledky
Individuální výsledky

Fotogalerie / Video – krátké promo / Video – delší verze

Firemní akce v laser game Praha