Dětský kroužek laser game

Nevíte, kam s dětmi po škole? Co jim takhle dopřát spoustu zábavy a moderní hru, která děti baví, rozvíjí jim taktické myšlení, fyzičku a k tomu navazují nová přátelství?

To a ještě mnohem víc nabízí laser game. Pod vedením našich zkušených lektorů si děti během jedné poloviny školního roku zahrají všechny herní módy, budou moci využívat veškerého zázemí poboček a rozvíjet tak nejedno přátelství, ale i cenné dovednosti.

Laser game v dětech rozvine fyzickou kondici, reflexi, hbitost a taktické myšlení. Naši lektoři, kteří již provozují kroužek několikátým rokem, vedou děti k disciplíně, zdravé soutěživosti a vyrovnávání se s porážkou. Kroužky probíhají jednou týdně a jsou rozdělené na začátečníky a pokročilé, takže si zahrají i úplní nováčci. Na Holešovicích probíhají lekce v pondělí, na Braníku poté každé pondělí a úterý a nově máme kroužek také v Liberci (každé úterý)

Startujeme v týdnu od 11.9.  (případně se můžete přihlásit také v průběhu pololetí) a veškeré potřebné informace včetně přihlášení najdete v sekci kroužek pro děti.