5 základních faktů, které budete na laser game milovat

Laser game je čím dál více oblíbenější aktivita nejenom „mladých“ a počet arén se velmi rozrůstá. Nevíte, o čem je řeč? Laser game, někdy nazývaná také jako laser tag nebo lasergame, probíhá v temném prostředí speciální arény. Za pomoci zvukových a světelných efektů v sobě lehce probudíte bojovníka, který vás vytrhne z reality všedního dne. Vše je naprosto bezpečné, na rozdíl od podobné hry paintballu se nemusíte bát modřin z rychle letících kuliček, nebo barevných fleků na oblečení.

A proč je laser game populární?

#1 Vybavení

Při laser game se budete cítit, jako opravdový bojovník. Vybaveni budete laserovou pistolí a vestou, která počítá světelné zásahy od protihráčů. V Mercuria Laser Game je jich k dispozici až 24, což slibuje zábavu i pro velké skupiny.

#2 Aréna

Prostředí arény a hlavně velikost je velmi důležitá pro správný požitek ze hry. V Mercuria Laser Game najdete největší arénu Praze, která svým rozestavěním vybízí k mnoha taktikám, takže se nebudete nudit ani při opakovaných hrách.

#3 12 minut akce

Laser game je adrenalinová hra plná napětí a akce. Hra trvá 12 nebo 15 minut (členové) a z arény hráči odchází někdy i pěkně propoceni. Po celou dobu musí být totiž hráč ve střehu, je potřeba rychlými kroky změnit svoje místo a důležitým článkem úspěchu je zejména postřeh. Hráč se zkrátka při laser game nikdy nezastaví.

#4 Pravidelné soutěže

Co může být lepší než pravidelné poměřování sil? Již druhým rokem pořádají v Mercuria Laser Game Fajn laser game ligu, při které se vystřídalo téměř 100 různých týmů. Z komerční zábavy se tak turnaje stávají pravidelnou sportovní aktivitou, hráči při posledních hrách dohrávají s fyzickým vyčerpáním a nejlépe to vystihl výherce loňského ročníku: „Začal jsem hrát laser game, protože mi to přišlo podobné jako počítačová hra, pouze v reálném prostředí. Postupem času beru však laser game jako sport a zábavnou fitness aktivitu.

Jak dále doplňuje Petr: „Do Mercurie chodí pravidelně mládežnické týmy florbalových Bohemians, ale své zalíbení našli také HC Letci Letňany či hráči hokejové Sparty. Dorazili k nám zároveň již také hráči A týmu, kteří to vzali jako setkání se svým fan clubem.“ Není tedy divu, že v Mercuria Laser Game se nově provozuje také kroužek laser game a rozjíždí se nová Samsung školní laser game liga, do které je nyní přihlášeno přes 100 školních týmů.

#5 Teambuilding nebo oslavy

Prostory Mercuria Laser Game jsou ideální také pro firemní teambuildingové turnaje. Profesionální tým vám zde připraví na baru občerstvení až pro 80 osob i ceny pro vítěze. K dispozici je vám také promítací technika a kvalitní ozvučení.
Rezervace