Herní módy v Mercurii

Máme několik typů her, které si u nás můžete zahrát. Níže si můžete stručně přečíst, o čem jsou ty nejzajímavější z nich. Podrobnější informace o každé z nich pak můžete naleznout zde.

INDIVIDUAL DEATHMATCH

 • Právě jste se ocitli ve zcela nepřátelském prostředí. Na nikoho nespoléhejte, nikomu nevěřte! Tentokrát jste tady sám za sebe! Seberte odvahu, riskujte a palte to do každého světelného bodu, co se kolem Vás jen mihne. Každý zásah Vám přičítá body a ten s největším počtem se stává vítězem.

TEAM DEATHMATCH

 • Jste rychlý, ale selháváte v taktice? Postrádáte kámoše postřeh? Spojte své síly a vytvořte neporazitelný tým! Do každé akce se jde mnohem lépe, když víte, že je tu s Vámi někdo, kdo Vám kryje záda. Vyzvěte soupeře a ukažte jim, kdo v téhle aréně vládne. Nebo se snad necháte těmi amatéry zašlapat do země?

PARŤÁCI

 • Bob a Bobek, Křemílek a Vochomůrka, Pat a Mat. Každý ví, že ve dvou se to lépe táhne. Vyberte si svého parťáka a postavte se spolu do boje proti ostatním dvojicím. Stoprocentní důvěra, spolupráce a šestý smysl – je přesně to, v čem vás tato hra ověří!

Herní módy v laser game

MERCURIA ELITE GAME (INDIVIDUAL NEBO TEAM)

 • Jste zvyklí zběsile běhat, držet prst na spoušti a risknout každou akci? Slovo úkryt Vám nic neříká? Tak tomu je v této hře konec. Smrt se tu přísně trestá mínusovými body a stejně tak zrada v podobě palby do vlastních řad. Pokud nechcete ztrácet body, raději si své okolí dobře hlídejte. Ovšem ani nepomýšlejte na sezení v koutě. V aréně se skrývá několik cenných pokladů, které umí prudce zahýbat skórem. A ty rozhodně nejsou pro každého!

ZÁKLADNY

 • Každý správný gang má svou základu – místo, které znamená vše a jehož ztráta bývá vrcholem ponížení. Na druhou stranu, dobytí základny druhého týmu je vždy jednoznačné přiblížení k vítězství, které dodá na sebevědomí. Vyzvěte nepřátelský tým. Zvládnete během jedné hry uhlídat své území a zároveň dobýt cizí?

VLAJKY – CAPTURE THE FLAG

 • U základen dobýváte soupeřův terč, ale co teprve u vlajek, kdy musíte ukořistit vlajku nepřátelského týmu a navíc ji živý donést do svého stanoviště. Dokážete se vkrást na území soupeřova týmu a odnést jejich nejcennější věc? Pojďte v sobě najít toho správného špiona!

GLADIÁTOR INDIVIDUAL

 • Zde se počítá každé zasažení a půjde Vám doslova o život. Máte totiž omezený počet životů a za každý zásah se Vám život odečítá. Na druhé straně získáte ¼ života za zásah protihráče. Pojďte ukázat soupeřům, kdo je ten pravý gladiátor. Do konce vydrží pouze ti nejlepší!

GLADIÁTOR TEAM

 • Týmová hra, která funguje na stejném principu jako individuální gladiátor. Nyní však musíte všichni držet při sobě a chránit životy i svým parťákům, abyste zničili celý tým protivníků. Jedna z neoblíbenějších her na firemních akcích.

REVOLVER

 • Jste zvyklí stále střílet a využívat dokonale neomezený počet nábojů? Tak v této hře na to můžete zapomenout. Každý má totiž 6 raný kolt a pokud Vám dojde munice, tak se na chvíli stáváte snadnou kořistí.

OBOJEK

 • Znáte film Wedlock? Tak hra „Obojek“ je inspirována právě tímto filmem, kde počítač vygeneruje různé dvojice, které pak sdílí vše dobré (samopal atd.) i vše špatné (zabití atd.). Účelem hry je najít partnera a obojek rozpojit, aby se Vám sdílely pouze dobré věci.

BABA

 • Každý jistě zná hru „Na babu“ a u nás funguje hra na úplně stejném principu. Počítač přidělí na začátku každému šestému hráči babu a cílem hry je babu trefovat a získávat tak co nejvíce bodů. Ten, kdo má babu se ji naopak snaží raketou předat jinému protihráči. Jednoduchá a velmi zábavná hra pro zpestření.

SPACE MARINES

 • Hráč zažije situaci, která se mu nenaskytne dnes a denně, ocitne se ve válce, kde nebude odkázán jen na vlastní dovednosti, ale i na pomoc druhých. Hra je založená na propracované válečné strategii, spojující jak atmosféru reálné bitvy, tak i nevinnost a lehkost lasergame.

QUAKE

 • Quake je nenáročná hra, ve které se hráč muže v jednu chvíli ocitnout na absolutním vrcholu nebo naopak na úplném dně. Pozice moci se mezi hráči mění neuvěřitelným tempem v průběhu celé hry. O rychlý spád se starají terče, které hráče vyzbrojují nejrůznějšími dovednostmi.

DRAČÍ DOUPĚ

 • Hra na hrdiny už nikdy nebude taková, jakou jí znáte. Hru jsme přenesli do světa lasergame, proto si v aréně můžete zahrát ať už za bojovníka nebo zloděje, tak i za kněze a kouzelníka. Každý hrdina s sebou nese spoustu výhod, ale zároveň i nevýhod, se kterými se hráč musí sžít a popřípadě je použít ve svůj prospěch.

HRA STÍNŮ

 • Neobvykle mystická hra, ve které se Vaším nejlepším přítelem stane temný kout arény a Vaše zbraň šancí na přežití. Hráči se neviditelně pohybují arénou a snaží se co nejzáludněji dostat nepřítele tak, aby nebyli prozrazeni.