Naše arény

Для компаний

Вы в поисках идеального занятия, как отдохнуть от постоянного сидения на офисном стуле? Что-то оригинальное, что понравится всем? Наши арены – это идеальное место, где вы проведете время активно и мысленно отдохнете от повседневных будней.

Рядом с ареной в Braník и Holešovice вас ждут галактические бары с самыми разнообразными напитками и выбором закусок, также наши бары оснащены климатизацией. Осторожно! Если угроза, что менее активным членам компании здесь понравится настолько, что они в лайзер арену даже не посмотрят. Для нас не проблема также заказать для вас кейтеринг (включая русскую кухню). Также вы можете воспользоваться проэктором и звуковым оборудованием.

Арена Hamleys находится прямо в центре города (улица Na Příkopě рядом с Вацлавской площадью), это отличный старт для вашего корпоратива!

Firemní akce v laser game Praha

Боитесь, что ваша команда к нам не влезет? Напрасные опасенияJ

Braník: бар для 170 человек!

  • Jungle aréna – kapacita 22 hráčů (na vyžádání až 26)
  • Spaceship aréna – kapacita 12 hráčů (na vyžádání až 14)
  • aréna Nový svět – spojením obou arén dosáhneme kapacity 36 nebo až 40 hráčů!

Holešovice: бар для 80 человек

  • Labyrint aréna – вместимость 22 человека (возможно для 26)

Hamleys: без бара, но у нас есть барные столики для 40 человек

  • aréna Cesta kolem světa – вместимость 12 человек (возможно для 14)

Вам хочеться иногда застрелить своего шефа? Нет ничего проще! Для более подробной информации позвоните нам.

Отзыв комапнии Patria Online, a.s.

«Každopádně bych Vám oběma a hlavně Martinovi chtěla poděkovat za báječný večer!!! Všem se moc líbilo a užili si to! Já samotná jsem tam pobíhala v aréně až do konce J
Co se týče jídla, tak naprosto dokonalý a všechen personál byl také absolutně fantastický. O to víc mne mrzí, že jsem si již v pátek nenašla chvilku na napsání emailu :/

Určitě jsem u Vás nebyli naposledy!! Doufám, že vyrazíme brzy zas… minimálně individuálně! DĚKUJI Byl to naprosto boží večer!»

Отзыв комапнии Seznam a.s.

«Chci vám moc poděkovat za perfektní spolupráci a organizaci celého turnaje. Všichni jste byli super, ohlasy jsou dobré a věřím, že jsme se neviděli naposledy.»

Отзыв комапнии Sophia Solutions, s.r.o.

«Chtěla jsem Vám moc poděkovat za pomoc s celou přípravou. Vše proběhlo naprosto perfektně. Zastříleli si nakonec i lidé, kteří tvrdili, že určitě střílet nebudou — nechali se strhnout. Jeden kolega odehrál všechny hry (také je téměř všechny vyhrál :-). Moc jsme si to užili.

Mísy byly perfektní, omáčky výborné. Chutnalo nám.

Personál byl velmi ochotný, stále jsme měli co pít, všechno bylo v nejlepším pořádku.

Slečna, která nás školila ohl. hry a starala se o nás v průběhu hraní byla skvělá, vše vysvětlila a úžasně všechny motivovala.

Ještě jednou moc děkujeme a přeji všem krásné a klidně prožité Vánoce.»