Zábavné atrakce v Liberci

V Mercurii se nemusíte bát, že byste dohráli laser game a pak se nudili. Máme nepřeberné množství arkádových her, můžete si u nás zahrát fotbálek a dokonce u nás naleznete i laserové bludiště!

Laserové bludiště

Laser maze

Laser maze je místnost plná laserových paprsků, které hlídají každý váš krok a nebojí se potrestat jakýkoli špatný pohyb bodovou ztrátou! Úkolem hráčů je využít svou mobilitu a strategické myšlení, aby našli nejlepší cestu k tlačítkům (pokladům) rozmístěným po celé místnosti. Kolik pokladů dokážete nasbírat a kolikrát si body odečtete svou neobratností? Přijďte to zjistit do liberecké Mercuria Laser Game!

Reflect it

Úkolem hráčů je pomocí zrcátek přesměrovat dráhy laserových paprsků do přesně vyznačených míst. Hra využívá základní fyzikální princip zákon odrazu světla, a tak více než svou fyzičku a mobilitu, budete procvičovat své mozkové závity a logické myšlení 🙂 Kolik paprsků dokážete správně přesměrovat a kolik bodů získáte? To brzy zjistíme, rezervovat svou hru budete moct už brzy v našem rezervačním systému!

Své výsledky můžete porovnat s jinými hráči a dostat se až na vrchol žebříčků Sběrače pokladů nebo Šikovného fyzika.

Cena laserového bludiště je 90 Kč pro jednu osobu.

 

Simulátor virtuální reality

Neuvěřitelně skutečný zážitek z virtuální reality můžete zažít na našem simulátoru VR. Tento zážitek si nemusíte nechávat pouze pro sebe, ale můžete ho sdílet s jedním kamarádem, se kterým budete najednou objevovat krásy podmořského světa, vesmíru, světa dinosaurů, nebo se společně můžete vydat do podsvětí plného zombíků či strašidel.

U nás v Liberci naleznete pohyblivé křeslo s virtuálními brýlemi, které Vás díky pohybům
a zvukovým efektům přenesou do jiné dimenze!

Úžasný zážitek až pro dvě osoby na simulátoru, na němž si můžete vybrat ze 105 nahraných filmů. Cena virtuální reality je 100 Kč pro jednu osobu, nebo 150 Kč pro dvě osoby.

Arkádové automaty

Air hockey, basketbal, klasický boxer, pinball a další. Arkády jsou po dvou a můžete si tak zajet stejnou trasu proti sobě nebo vyzkoušet, kdo nahází více košů.

Všechny automaty stojí 20,-/osobu.

Kromě arkádových automatů si u nás můžete zahrát i stolní fotbálek. Máme zde pro Vás připravené dva profesionální fotbálky, kde si můžete změřit síly s protihráčem. V Liberci také naleznete šipky! Cena je 20,-/hru (10 míčků).