Argentinská 38, Praha 7zobrazit na mapě

+420 605 111 811

info@mercurialaser.cz

facebook

  • cs
  • de
  • en
  • ru

Základní informace o Laser Game

Znáte laser game (lasergame nebo laser tag)? 12 minut zábavy a adrenalinu v potemnělé atmosféře s unikátní hudební kulisou v největší laser game aréně v Praze baví každou generaci. U nás si užijí zábavu děti i dospělí.

Laser game je tak unikátní místo pro pro pořádání narozeninových oslav nebo firemních večírků.

Pokročilí hráči ocení možnost hrát pravidelné turnaje nebo jedinou laser game ligu v České republice, kde lze laser game považovat už za sport a nejlepší hráči pravidelně trénují.

Získejte více informací:

Virtuální prohlídka laser game

Laser game aréna

Naše aréna má přes 400m2 a je tak naprosto největší laser game arénou v Praze! Čeká Vás detailně promyšlený labyrint se spoustou vychytávek, které jinde nenajdete. Po rozevření dveří, které jakoby vypadly z Hvězdných válek, se před Vámi objeví mohutný golem, jež Vás hned na přivítanou propálí svýma očima. Nezbývá nic jiného než se skrýt a zvolit si vlastní taktiku. Každý prvek arény má svůj význam, každý sebemenší otvor ve zdi důvod, každá vyvýšenina smysl. Nebojte se využít všech možností, které toto neobvyklé temné prostředí poskytuje a najít si ty nejlepší palebné pozice. Zrcadla, sudy, matrace a mnohem víc!

Oblečení

Doporučujeme si vzít sportovní oblečení a hlavně sportovní obuv. Je velmi taktické si vzít tmavé, nejlépe černé oblečení a získat tak maximální maskování. Během hry se zapotíte, takže určitě je dobré si vzít náhradní tričko. U nás se navíc můžete v šatně převléci, věci si zamknout do skříňky a po hře se můžete také osprchovat.

Zajímá Vás ještě něco? Nebojte se nás zeptat. Nebo se podívejte do nejčastějších dotazů tzv. FAQ.

Rezervace

Recenze Dana


Více recenzí »