Narozeniny Na Příkopě

Oslava narozenin na laser game a aby toho nebylo málo, tak ještě v největším hračkářství v ČR Hamleys? To je sen!

Ano i takhle je možné oslavit narozeniny. Jednoduše si vytvoříte rezervaci na čas, který Vám vyhovuje a zbytek už necháte na nás. Naše aréna je součástí Hamleys, největšího hračkářství v ČR, tak se rozhodně nemusíte bát, že by byla nuda 🙂 Oproti arénám na Holešovicích nebo na Braníku, není součástí arény v Hamleys bar, ale ve třípatrovém hračkářství rozhodně nebude ani pomyšlení sedět u stolu! Nemusíte se však bát, malé občerstvení jsme schopni vyřešit i v rámci hračkářství.

Nevíte jak zabavit děti mezi hrami? Hamleys je v první řadě zážitkové hračkářství a těch zážitků je opravdu dost. Ať už děti budou jezdit tobogánem mezi jednotlivými patry, na skateboardech po hračkářství nebo s auty na ovládání, tak nudu určitě nepotkají! Na show při předvádění jednotlivých hraček je opravdu radost pohledět a mnohdy až nevěříte, co vše je možné. Že toho není dost? Přijďte se na vlastní oči přesvědčit, že je toho mnohem víc, protože vše ani vypsat nelze.

Chcete pořádně oslavit své narozeniny? A chcete si zahrát laser game zdarma? Myslíte, že to je nemožné? Ne tak úplně u nás v Mercuria Laser Game, u nás totiž hrají oslavenci zcela zdarma 🙂 Pokud máte v den rezervace narozeniny a prokážete se na baru platným dokladem, tak Vám nebudeme nic účtovat.

Narozeninový balíček

Zahrajte si na laser game alespoň 3 hry a každé z dětí dostane Hamleys kartu nabitou na 100,- Kč, kterou je možné využít na kterékoli Hamleys atrakce! Navíc Vám k tomu nazdobíme stoleček a oslavenec od nás dostane dětské šampaňské Robby Bubble zdarma.

*pro využití balíčku je potřeba vytvořit rezervaci a do poznámky napsat „narozeninový balíček“

Pokud máte jakékoliv dotazy, určitě nám neváhejte zavolat na +420 604 444 334 nebo napsat na prikopy@mercurialaser.cz a na cokoliv se doptat!

REZERVACE / FOTOGALERIE / CENÍK

KOMPLETNÍ NAROZENINOVÉ INFO KE STAŽENÍ

Darování voucheru

Nevíte si rady s dárkem? Darujte voucher do největšího laser game komplexu v ČR! Voucher je možné využít na všech 4 pobočkách Mercurie a lze čerpat na laser game, občerstvení na baru i na všechny doprovodné aktivity (simulátory VR, minibowling, arkádové automaty a stolní fotbálky).

Více informací a online objednávka voucheru.

Recenze na narozeninovou oslavu v Hamleys

Více recenzí na Facebooku »
Více recenzí na Google »