Narozeniny Braník

Speciálně pro Vás ozdobíme narozeninový stůl, který můžete vidět zde na fotce. Oslavenec navíc od nás zdarma dostane dětské šampaňské Robby Bubble, aby si mohl s kamarády přiťuknout na své narozeniny. 🙂 K zakousnutí Vám může naše partnerská cukrárna upéct nádherný narozeninový dort, který bude krásný jak na pohled, tak i na chuť. Spolupracujeme se Zelenkovou cukrárnou, kde je možné zavezení dortu za pouhých 50 Kč až přímo k nám. Neváhejte ani minutu a podívejte se na nabídku dortů, kde můžete zvolit také možnosti modelovaného dortu dle vlastní představy. Pro objednání kontaktujte prosím přímo Zelenkovu cukrárnu, kde si řeknete typ dortu a na jaký den a čas chcete zavést.

Kromě laser game si u nás můžete zahrát také fotbálek nebo vyzkoušet velmi oblíbené arkádové hry (autíčka, motorky, Mario Kart či House of the Dead). Simulátory máme vždy po dvou, aby mohly děti poměřit své dovednosti i mimo laser game. Na Braníku pak máte možnost si vyzkoušet minibowling nebo simulátor virtuální reality (více v sekci zábava na Braníku).

Chcete pořádně oslavit své narozeniny? A chcete si zahrát laser game zdarma? Myslíte, že to je nemožné? Ne tak úplně u nás v Mercuria Laser Game, u nás totiž hrají oslavenci zcela zdarma 🙂 Pokud máte v den rezervace narozeniny a prokážete se na baru platným dokladem, tak Vám nebudeme nic účtovat.

Prosíme účastníky narozeninových oslav, aby dodržovali náš provozní řád a nenosili své občerstvení (dort je možný vlastní). Na místě máme širokou nabídku, k jídlu nabízíme kromě klasických pochutin také pizzu a panini (více viz nápojový a jídelní lístek). V případě zájmu nabízíme na vyžádání i studené obložené mísy, které se objednávají alespoň 3 pracovní dny předem. O jejich nabídku neváhejte zažádat telefonicky, či přes e-mail.

Dětské narozeniny v Praze

Narozeninový balíček je za poplatek 100,- za stůl. V případě, že byste však měli 3 a více her, tak Vám zařídíme vše zdarma! Při rezervaci stačí zaškrtnout kolonku „Dětská narozeninová oslava“.

Darování voucheru

Nevíte si rady s dárkem? Darujte voucher do největší pražské laser game! Voucher je možné využít na všech třech pobočkách Mercurie a lze čerpat na laser game, občerstvení na baru i na všechny doprovodné aktivity (simulátory VR, minibowling, arkádové automaty a stolní fotbálky).

Vouchery Vám zašleme emailem nebo si můžete zvolit osobní odběr. Platnost voucherů jsme nyní nastavili do 31. 7. 2023 a případně není problém tento typ voucheru jakkoliv prodloužit.

Více informací a objednávka voucheru.

Recenze na narozeninovou oslavu na Braníku:

Děkujeme za včerejší narozeninový odpolednovečer, pěkně nazdobený stůl a velmi milou obsluhu. Děti byly nadšené, a o to nám rodičům šlo :-). Myslím, že jsme se neviděli naposledy.

Zveřejnil(a) Alena Beranová dne Sobota 19. října 2019

Více recenzí na Facebooku »
Více recenzí na Google »