Narozeniny Braník

Speciálně pro Vás ozdobíme narozeninový stůl, který můžete vidět zde na fotce. Oslavenec navíc od nás zdarma dostane dětské šampaňské Robby Bubble, aby si mohl s kamarády přiťuknout na své narozeniny. 🙂 K zakousnutí Vám může naše partnerská cukrárna upéct nádherný narozeninový dort, který bude krásný jak na pohled, tak i na chuť. Spolupracujeme se Zelenkovou cukrárnou, kde je možné zavezení dortu za pouhých 50 Kč až přímo k nám. Podívejte se na nabídku dortů, kde můžete zvolit také možnosti modelovaného dortu dle vlastní představy. Pro objednání kontaktujte prosím přímo Zelenkovu cukrárnu, kde si řeknete typ dortu a na jaký den a čas chcete zavést.

Kromě laser game si u nás můžete zahrát také fotbálek nebo vyzkoušet velmi oblíbené arkádové hry (autíčka, air hockey, basketbaly, kickboxer, klasický boxer a další). Arkády máme vždy po dvou, aby mohly děti poměřit své dovednosti i mimo laser game. Na Braníku pak máte možnost si vyzkoušet i dva simulátory virtuální reality (více v sekci zábava na Braníku).

Chcete pořádně oslavit své narozeniny? A chcete si zahrát laser game zdarma? Myslíte, že to je nemožné? Ne tak úplně u nás v Mercuria Laser Game, u nás totiž hrají oslavenci zcela zdarma 🙂 Pokud máte v den rezervace narozeniny a prokážete se na baru platným dokladem, tak Vám nebudeme nic účtovat.

Prosíme účastníky narozeninových oslav, aby dodržovali náš provozní řád a nenosili své občerstvení (dort je možný vlastní). Na místě máme širokou nabídku, k jídlu nabízíme kromě klasických pochutin také pizzu a panini (více viz nápojový a jídelní lístek). V případě zájmu nabízíme na vyžádání i studené obložené mísy, které se objednávají alespoň 3 pracovní dny předem. O jejich nabídku neváhejte zažádat telefonicky, či přes e-mail.

Narozeninový balíček je za poplatek 200,- za stůl. V případě, že byste však měli 3 a více her, tak Vám zařídíme vše zdarma! Při rezervaci stačí zaškrtnout kolonku „Dětská narozeninová oslava“.

Pokud máte jakékoliv dotazy, určitě nám neváhejte zavolat na +420 606 777 500 nebo napsat na branik@mercurialaser.cz a na cokoliv se doptat!

REZERVACE / FOTOGALERIE / CENÍK

KOMPLETNÍ NAROZENINOVÉ INFO KE STAŽENÍ

Darování voucheru

Nevíte si rady s dárkem? Darujte voucher do největšího laser game komplexu v ČR! Voucher je možné využít na všech 4 pobočkách Mercurie a lze čerpat na laser game, občerstvení na baru i na všechny doprovodné aktivity (simulátory VR, minibowling, arkádové automaty a stolní fotbálky).

Více informací a online objednávka voucheru.

Recenze na narozeninovou oslavu v Mercurii:

Děkujeme za včerejší narozeninový odpolednovečer, pěkně nazdobený stůl a velmi milou obsluhu. Děti byly nadšené, a o to nám rodičům šlo :-). Myslím, že jsme se neviděli naposledy.

Zveřejnil(a) Alena Beranová dne Sobota 19. října 2019

Více recenzí na Facebooku »
Více recenzí na Google »