Narozeniny Liberec

Speciálně pro Vás ozdobíme narozeninový stůl, který můžete vidět zde na fotce. Oslavenec navíc od nás zdarma dostane dětské šampaňské Robby Bubble, aby si mohl s kamarády přiťuknout na své narozeniny. 🙂 K zakousnutí Vám může naše partnerská cukrárna upéct nádherný narozeninový dort, který bude krásný jak na pohled, tak i na chuť.

Kromě laser game si u nás můžete vyzkoušet spoustu doprovodných aktivit jako např. laserové bludiště, simulátor virtuální reality, stolní fotbálek nebo velmi oblíbené arkádové hry air hockey, basketbaly, boxer, pinball a další.

Chcete pořádně oslavit své narozeniny? A chcete si zahrát laser game zdarma? Myslíte, že to je nemožné? Ne tak úplně u nás v Mercuria Laser Game, u nás totiž hrají oslavenci zcela zdarma 🙂 Pokud máte v den rezervace narozeniny a prokážete se na baru platným dokladem, tak Vám nebudeme nic účtovat.

Prosíme účastníky narozeninových oslav, aby dodržovali náš provozní řád a nenosili své občerstvení (dort je možný vlastní). Na místě máme širokou nabídku, k jídlu nabízíme kromě klasických pochutin také pizzu (více viz nápojový a jídelní lístek). V případě zájmu nabízíme na vyžádání i studené obložené mísy, které se objednávají alespoň 5 pracovních dní předem. O jejich nabídku neváhejte zažádat telefonicky, či přes e-mail.

Dětské narozeniny v Praze

Narozeninový balíček je za poplatek 100,- za stůl. V případě, že byste však měli 3 a více her, tak Vám zařídíme vše zdarma! Při rezervaci stačí zaškrtnout kolonku „Dětská narozeninová oslava“.

Pokud máte jakékoliv dotazy, určitě nám neváhejte zavolat na +420 733 738 444 nebo napsat na liberec@mercurialaser.cz a na cokoliv se doptat!

REZERVACE / FOTOGALERIE / CENÍK

KOMPLETNÍ NAROZENINOVÉ INFO KE STAŽENÍ

Darování voucheru

Nevíte si rady s dárkem? Darujte voucher do největšího laser game komplexu v ČR! Voucher je možné využít na všech 4 pobočkách Mercurie a lze čerpat na laser game, občerstvení na baru i na všechny doprovodné aktivity (simulátory VR, minibowling, arkádové automaty a stolní fotbálky).

Více informací a online objednávka voucheru.

Recenze na narozeninovou oslavu v Mercurii:

Děkujeme za včerejší narozeninový odpolednovečer, pěkně nazdobený stůl a velmi milou obsluhu. Děti byly nadšené, a o to nám rodičům šlo :-). Myslím, že jsme se neviděli naposledy.

Zveřejnil(a) Alena Beranová dne Sobota 19. října 2019

Více recenzí na Facebooku »
Více recenzí na Google »