Narozeniny Holešovice

Speciálně pro Vás ozdobíme narozeninový stůl, který můžete vidět níže na fotce. Oslavenec navíc od nás zdarma dostane dětské šampaňské Robby Bubble, aby si mohl s kamarády přiťuknout na své narozeniny. 🙂 K zakousnutí Vám může naše partnerská cukrárna upéct nádherný narozeninový dort, který bude krásný jak na pohled, tak i na chuť. Spolupracujeme s Erhartovou cukrárnou kde je možné zavezení dortu až přímo k nám. Neváhejte ani minutu a podívejte se na nabídku dortů. Pro objednání kontaktujte prosím přímo Erhartovu cukrárnu, kde si řeknete typ dortu a na jaký den a čas jej budete chtít zavést.

Kromě laser game si u nás můžete zahrát také fotbálek nebo vyzkoušet velmi oblíbené arkádové hry (Mario Kart či House of the). Simulátory máme vždy po dvou, aby mohly děti poměřit své dovednosti i mimo laser game. Dále u nás máme možnost vyzkoušet si simulátor virtuální reality s hrami od horských drah, přes střílečky až po horory pro ty nejodvážnější.

Chcete pořádně oslavit své narozeniny? A chcete si zahrát laser game zdarma? Myslíte, že to je nemožné? Ne tak úplně u nás v Mercuria Laser Game, u nás totiž hrají oslavenci zcela zdarma 🙂 Pokud máte v den rezervace narozeniny a prokážete se na baru platným dokladem, tak Vám nebudeme nic účtovat.

Prosíme účastníky narozeninových oslav, aby dodržovali náš provozní řád a nenosili své občerstvení (dort je možný vlastní). Na místě máme širokou nabídku, k jídlu nabízíme kromě klasických pochutin také pizzu a panini (více viz nápojový a jídelní lístek). V případě zájmu nabízíme na vyžádání i studené obložené mísy, které se objednávají alespoň 3 pracovní dny předem. O jejich nabídku neváhejte zažádat telefonicky, či přes e-mail.

Dětské narozeniny v Praze

Narozeninový balíček je za poplatek 100,- za stůl. V případě, že byste však měli 3 a více her, tak Vám zařídíme vše zdarma! Při rezervaci stačí zaškrtnout kolonku „Dětská narozeninová oslava“.

Pokud máte jakékoliv dotazy, určitě nám neváhejte zavolat na +420 605 111 811 a na cokoliv se doptat!