Narozeniny na Braníku

Chcete pořádně oslavit své narozeniny? A chcete si zahrát laser game zdarma? Myslíte, že to je nemožné? Ne tak úplně u nás v Mercuria Laser Game, u nás totiž hrají oslavenci zcela zdarma 🙂 Pokud máte v den rezervace narozeniny a prokážete se na baru platným dokladem, tak Vám nebudeme nic účtovat.

Pro děti

Nevíte, kde udělat narozeninovou oslavu pro své děti? Máme za sebou již mnoho narozeninových akcí a věřte, že laser game je přesně ten jedinečný adrenalinový zážitek, po kterém děti tolik touží. Navíc rozhodně potěšíte všechny kamarády, děti budou po hrách unavené a Vy budete mít večer klid 🙂

Speciálně pro Vás ozdobíme narozeninový stůl, který můžete vidět zde na fotce. Oslavenec navíc od nás zdarma dostane dětské šampaňské Robby Bubble, aby si mohl s kamarády přiťuknout na své narozeniny. 🙂 K zakousnutí Vám mohou naše partnerské cukrárny upéct nádherný narozeninový dort, který bude krásný jak na pohled, tak i na chuť. Spolupracujeme s Erhartovou cukrárnou a Zelenkovou cukrárnou, kde je možné zavezení dortu zdarma až přímo k nám (Erhartova cukrárna na Holešovice,  Zelenkova cukrárna na Braník). Neváhejte ani minutu a podívejte se na nabídku dortů – Zelenkova cukrárna (+ nabídka modelovaných dortů), Erhartova cukrárna.

Dále prosíme účastníky narozeninových oslav, aby dodržovali náš provozní řád a nenosili své občerstvení (dort je možný vlastní). Na místě máme širokou nabídku, k jídlu nabízíme kromě klasických pochutin také pizzu a panini (více viz nápojový a jídelní lístek). V případě zájmu nabízíme na vyžádání i studené obložené mísy, které se objednávají alespoň 3 pracovní dny předem. O jejich nabídku neváhejte zažádat telefonicky, či přes e-mail.

Kromě laser game si u nás můžete zahrát také fotbálek nebo vyzkoušet velmi oblíbené arkádové hry (autíčka, motorky, Mario Kart či House of the Dead). Simulátory máme vždy po dvou, aby mohly děti poměřit své dovednosti i mimo laser game. Na Braníku pak máte možnost si vyzkoušet minibowling nebo simulátor virtuální reality (více v sekci zábava na Braníku).

Dětské narozeniny v Praze

Narozeninový balíček je za poplatek 100,- za stůl. V případě, že byste však měli 3 a více her, tak Vám zařídíme vše zdarma! Při rezervaci stačí zaškrtnout kolonku „Dětská narozeninová oslava“.

Darování voucheru

Chcete věnovat narozeninový dar v podobě voucheru k nám do Mercuria Laser Game? Na výběr máte z několika možností. Voucher je možné čerpat na hru a občerstvení na baru. A platnost je vždy nejméně 6 měsíců. Více informací naleznete v našem ceníku.

Recenze na narozeninovou oslavu na Braníku:

Chtěl bych poděkovat za dnešní synovu narozeninovou akci v Braniku. Asi by to mělo být samozřejmé, ale moc příjemná sestava jak za pultem, tak i u heren. Usměvavé a ochotné dívky.

Zveřejnil(a) Tom Knopp dne Neděle 8. prosince 2019

Děkujeme za včerejší narozeninový odpolednovečer, pěkně nazdobený stůl a velmi milou obsluhu. Děti byly nadšené, a o to nám rodičům šlo :-). Myslím, že jsme se neviděli naposledy.

Zveřejnil(a) Alena Beranová dne Sobota 19. října 2019

naprosto výživné pro děti i dospělé, skvělá na oslavy

Zveřejnil(a) Ráďa Norst dne Sobota 23. února 2019

Více recenzí na Facebooku »
Více recenzí na Google »