Máme opět otevřeno!

‼️A MÁME OTEVŘENO‼️
Počínaje dneškem 25. 5. 2020 od 13:00 otevíráme všechny naše 3 pobočky🤩 Jaká jsou přesně omezení? Níže najdete přehled nejčastějších otázek.

Máte otevřené všechny pobočky? 
Ano, od 25.5. je otevřeno na Holešovicích, Braníku i v Hamleys. Jediné omezení je, že v pátek a v sobotu je na Holešovicích a v Braníku otevřeno pouze do 23:00.

Budeme muset hrát s rouškou?
Ne, při hře není potřeba hrát s rouškou. Pouze při cestě z baru do arény, kdy se budete míjet s cizími lidmi, tak bude potřeba roušku nasadit.

Budu muset na baru sedět s rouškou?
Když budete sedět u svého stolu, tak není potřeba mít roušku. Pokud však půjdete do společných prostor a budete se míjet s jinými zákazníky, tak bude potřeba roušku nasadit.

Je omezený počet hráčů při hře nebo na baru?
Není, rozměrově máme arény tak velké, že splňujeme všechny podmínky a může hrát maximální počet hráčů (Holešovice 22, Braník 12 a 22, Hamleys 12).

Fungují šatny?
Ano, šatny fungují bez omezení včetně sprch.

Máte nějakou omezenou nabídku nápojů nebo jídla?
Nemáme, veškerý provoz na baru je bez omezení.

Dezinfikujete vesty?
Všechny vesty i zbraně se po každé hře dezinfikují. Pokud budete mít více her, tak bude nutné hrát z hygienických důvodů stále se stejnou vestou.

Je možné uspořádat narozeninovou oslavu nebo firemní akci? 
Ano, není problém pro nás uspořádat narozeninovou oslavu ve stejné podobě jako znáte před vypuknutím epidemie.

Máte nějaké akční ceny při rozjezdu?
Ano, můžete získat 50% slevu na laser game od pondělí do čtvrtka v jakýkoli čas i aréně. Podívejte se na naše sociální sítě, kde stačí označit své kamarády a zajistíte slevu rovnou i jim.