Mezinárodní laser game turnaje

2. ročník Laserforce Prague´s Cup 18. – 19. 9. 2021

V září 2021 se po dlouhých odkladech kvůli COVIDu konečně uskutečnil již druhý ročník mezinárodního turnaje. Turnaj se i letos zúčastnily týmy ze 3 zemí a vítězství nakonec utržil tým z Německa – tým Flying Eagle, gratulujeme! Budeme se na vás těšit i příští rok na dalším ročníku Laserforce Prague`s Cupu.

Sobota 18.9.
Výsledky

Neděle 19.9.
Výsledky

Celkové výsledky
Individuální výsledky

Základní pravidla laser game

1. ročník Laserforce Prague´s Cup 23. – 24. 3. 2019

V březnu 2019 jsme pro všechny milovníky laser game připravili absolutní novinku v turnajích. Uspořádali jsme historicky první mezinárodní turnaj v Evropě pod hlavičkou Laserforce. Týmy z 3 různých zemí mezi sebou poměřily síly ve dvou dnech, kdy celkem hrálo přes 100 hráčů. Do finále se probojovaly 2 týmy z Německa a 3 týmy z České republiky. Vítězným týmem se nakonec stal tým z Plzně Belapepa – gratulujeme!

Děkujeme všem zúčastněným týmům za účast a budeme se těšit opět v příštím roce!

Sobota 23.3.
Výsledky

Neděle 24.3.
Výsledky

Celkové výsledky
Individuální výsledky

Recenze tým Beamforce Lasertag e.V. (Německo)

Organizace turnaje byla skvělá, pravidla byla vysvětlena snadno a oba dny turnaje proběhly ve velmi klidné atmosféře. Zároveň jsme potkali mnoho skvělých lidí.

Co nás opravdu překvapilo byla velmi dobře časově zvládnutá organizace a chtěli bychom tak ještě jednou poděkovat všem pracovníkům Mercuria za tento skvělý turnaj.

Co nás velmi potěšilo bylo oznámení, že se tento turnaj uskuteční i další rok.

Jak se říká: Budeme připraveni!

Original:

Erwähnenswert war die wirklich sehr gute Organisation des gesamten Turniers, die seltenen Regelverstöße wurden schnell aufgedeckt und fair geahndet und beide Spieltage waren friedlich und unter einer freundschaftlichen Atmosphäre. Man tauschte sich trotz kleiner Sprachbarriere zwischen den Spielen mit den heimischen Mannschaften aus und lernte viele neue Leute kennen.

Was uns wirklich erstaunte, war die sehr gute zeitliche Organisation und wir möchten hiermit nochmals unseren Dank an alle Verantwortlichen der Mercuria Laser Game Halle Prag für dieses tolle Turnier aussprechen!

Was uns sehr erfreute war die Ankündigung, dass dieses Turnier nächstes Jahr wiederholt werden soll.

Es sei so viel gesagt: Wir werden bereit sein!

Recenze týmu Plzeň

Atmosféra na turnaji byla výborná, leccos vám napoví video. Chtěli bychom poděkovat Mercuria Laser Game za tak skvělý turnaj a všem hráčům za skvělou zábavu. Už teď se těšíme na další ročník.

Fotogalerie / Video – krátké promo / Video – delší verze

Firemní akce v laser game Praha