Naše arény

Narozeniny Braník

Oslava narozenin na laser game a aby toho nebylo málo, tak ještě v největším hračkářství v ČR Hamleys? To je sen!

Ano i takhle je možné oslavit narozeniny. Jednoduše si vytvoříte rezervaci na čas, který Vám vyhovuje a zbytek už necháte na nás. Naše aréna je součástí Hamleys, největšího hračkářství v ČR, tak se rozhodně nemusíte bát, že by byla nuda 🙂 Oproti arénám na Holešovicích nebo na Braníku, není součástí arény v Hamleys bar, ale ve třípatrovém hračkářství rozhodně nebude ani pomyšlení sedět u stolu! Nemusíte se však bát, malé občerstvení není problém vyřešit i v rámci hračkářství.

Nevíte jak zabavit děti mezi hrami? Hamleys je v první řade zážitkové hračkářství a těch zážitků je opravdu dost. Ať už děti budou jezdit tobogánem mezi jednotlivými patry, na skateboardech po hračkářství nebo s auty na ovládání, tak nudu určitě nepotkají! Na show při předvádění jednotlivých hraček je opravdu radost pohledět a mnohdy až nevěříte, co vše je možné. Že toho není dost? Přijďte se na vlastní oči přesvědčit, že je toho mnohem víc, protože vše ani vypsat nelze.

Pro rodiče, kteří zrovna nebudou řádit s dětmi, je v Hamleys také kavárna s dobrou kávou a zákusky 🙂

Narozeninový balíček

Zahrajte si na laser game alespoň 3 hry a každé z dětí dostane Hamleys kartu nabitou na 100,- Kč, kterou je možné využít na kterékoli Hamleys atrakce!

*pro využití balíčku je potřeba vytvořit rezervaci a do poznámky napsat „narozeninový balíček“

Darování voucheru

Chcete věnovat narozeninový dar v podobě voucheru k nám do Mercuria Laser Game? Na výběr máte z několika možností. Voucher je možné čerpat na hru a občerstvení na baru. A platnost je vždy nejméně 6 měsíců. Více informací naleznete v našem ceníku.

Dětské narozeniny v Praze

Recenze na narozeninovou oslavu v Hamleys

Více recenzí na Facebooku »
Více recenzí na Google »