Kroužek laser game – Braník

Termín

Kroužek bude probíhat každé úterý od 16:00 pro začínající a od 17:00 pro pokročilé.

V Prvním pololetí bude kroužek začínat od 22. září do 8. prosince 2020, poté od 5. ledna a poslední hodina proběhne 26. ledna 2021. Lekce se v termínu 17. listopadu 2020 z důvodu státního svátku konat nebude.

Na kroužek se můžete přihlašovat již nyní.

*děti se mohou připojit také v průběhu pololetí, pokud bude místo

Program

Každá lekce se zaměřuje na jiný herní mód, takže hráči budou měnit své týmy a strategie.

Na začátku každé hodiny je stručný briefing – seznámení se s herním módem a základními principy hry. Poté následuje seznamovací hra, po které se probere taktika a ve zbytku hodiny se bude pracovat na zdokonalování se ve vybraném herním módu.

Jelikož naše aréna poskytuje velikou škálu herních variant, tak se první hodiny budou zaměřovat spíše na lehčí herní módy, jako jsou: Revolver, Základny, Vlajky. V dalších hodinách se pak již budeme soustředit na ty složitější: Hra stínů, Mariňáci, Zombí, Quake, Lovecká sezóna, Vyměřený čas a ten nejlepší – Dračí doupě!

Cena

Těšit se můžete celkem na 15 lekcí jen za 2.700,-.

Děti se mohou také připojit v průběhu pololetí a cena je poté 180,-/lekci.

Orientační rozdělení

Pokud nevíte, do jaké skupiny se přihlásit, vytvořili jsme pro usnadnění výběru orientační tabulku. V případě nevyhovujícího zařazení můžete skupinu změnit i v průběhu pololetí.

Podmínka Začátečníci Pokročilí
Věk 6-13 let 10-18 let
Počet odehraných her 0-50 her 50 a více her
Počet odehraných pololetí 0-3 pololetí 3 a více pololetí

Organizátor kroužku si vyhrazuje právo v případě nutnosti (přílišné rozdílnosti výkonnosti) přeřadit účastníky do jiné skupiny, než do které byli původně přihlášeni.

Přihlášení

Pro přihlášení na kroužek se můžete přihlásit vyplněním formuláře nebo přes e-mail michal@mercurialaser.cz.

Pokud máte jakékoli dotazy, tak nás neváhejte kontaktovat na výše zmíněné emailové adrese / telefonu: 725 820 090.

Recenze Štěpána Č.

„Viktor je z kroužku lasergame nadšený. On není moc sportovně zaměřený a obtížně hledá něco, co by ho bavilo a lasergame ho fakt bere. Je to jediný kroužek, do kterého je fakt blázen a nemusíme ho vůbec přemlouvat, aby na něj chodil. A vzhledem k tomu, jak moc mu to jde, bychom rádi, aby pokračoval a dál se zlepšoval.“

Více recenzí »