Kroužek laser game – Braník

Laser game kroužek

Termín

Kroužek bude probíhat každé úterý od 16:00 pro začínající *PLNĚ OBSAZENO, a od 17:00 pro pokročilé *PLNĚ OBSAZENO.

*  pokud máte o kroužek zájem, nebojte se přihlásit své děti do pokročilých, několik zájemců tak již v minulosti učinilo a jejich zlepšení bylo velmi rychlé 🙂

V Prvním pololetí začne kroužek od 24. září 2019 do 10. prosince 2019 a následně od 7. ledna 2020 do 21. ledna 2020, kdy proběhne poslední lekce.

Druhé pololetí ještě není naplánováno.

Na kroužek se můžete přihlašovat již nyní.

*děti se mohou připojit také v průběhu pololetí

Program

Každá lekce se zaměřuje na jiný herní mód, takže hráči budou měnit své týmy a strategie.

Na začátku každé hodiny je stručný briefing – seznámení se s herním módem a základními principy hry. Poté následuje seznamovací hra, po které se probere taktika a ve zbytku hodiny se bude pracovat na zdokonalování se ve vybraném herním módu.

Jelikož naše aréna poskytuje velikou škálu herních variant, tak se první hodiny budou zaměřovat spíše na lehčí herní módy, jako jsou: Revolver, Základny, Vlajky. V dalších hodinách se pak již budeme soustředit na ty složitější: Hra stínů, Mariňáci, Zombí, Quake, Lovecká sezóna, Vyměřený čas a ten nejlepší – Dračí doupě!

Cena

Těšit se můžete celkem na 15 lekcí jen za 2.700,-.

Děti se mohou také připojit v průběhu pololetí a cena je poté 180,-/lekci.

Orientační rozdělení

Pokud nevíte, do jaké skupiny se přihlásit, vytvořili jsme pro usnadnění výběru orientační tabulku. V případě nevyhovujícího zařazení můžete skupinu změnit i v průběhu pololetí.

Podmínka Začátečníci Pokročilí
Věk 6-13 let 10-18 let
Počet odehraných her 0-50 her 50 a více her
Počet odehraných pololetí 0-3 pololetí 3 a více pololetí

Organizátor kroužku si vyhrazuje právo v případě nutnosti (přílišné rozdílnosti výkonnosti) přeřadit účastníky do jiné skupiny, než do které byli původně přihlášeni.

Přihlášení

Přihlásit na kroužek se můžete vyplněním formuláře nebo přes e-mail michal@mercurialaser.cz.

Pokud máte jakékoli dotazy, tak nás neváhejte kontaktovat na výše zmíněné emailové adrese / telefonu: 605 111 811.

Recenze Štěpána Č.

“Viktor je z kroužku lasergame nadšený. On není moc sportovně zaměřený a obtížně hledá něco, co by ho bavilo a lasergame ho fakt bere. Je to jediný kroužek, do kterého je fakt blázen a nemusíme ho vůbec přemlouvat, aby na něj chodil. A vzhledem k tomu, jak moc mu to jde, bychom rádi, aby pokračoval a dál se zlepšoval.”

Více recenzí »