Argentinská 38, Praha 7zobrazit na mapě

+420 605 111 811

info@mercurialaser.cz

facebook

  • cs
  • de
  • en
  • ru

Kroužek laser game

Ve spolupráci s DDM Prahy 7 jsme připravili kroužek laser game, kde se Vaše děti seznámí s novým a jedinečným typem zábavy!

Kroužek se zaměřuje na rozvoj strategického myšlení, budování kolektivu a především na spoustu zábavy. Vedlejším produktem bude také nárůst kondice, protože se hráč ve hře v podstatě nikdy nezastaví. Laser game rozvíjí pohyblivost, postřeh a zabaví se jak sportovně založené děti, tak i ty, které dávají přednost virtuální realitě – počítači, PS, Xbox a podobně.

Laser game kroužek

Hodiny laser game budou mít na starosti zkušení lektoři, vítězové největší laser game ligy v ČR.

Termín

Kroužek pokračuje také v druhém pololetí. Nově příchozí děti bez problémů začleníme do „party“ a nepochybně si už po první hodině zvyknou na hru i nové kamarády.

Kroužek bude probíhat každé pondělí od 17:00 do 18:00 a to od 13. února. Kroužek se nekoná 17.4. (Velikonoce) a 1.5. a 8.5. (státní svátek). Poslední hodina se uskuteční 12.6.

Program

Každá lekce se zaměřuje na jiný herní mód, takže hráči budou měnit své týmy a strategie.

Na začátku každé hodiny je stručný briefing – seznámení se s herním módem a základními principy hry. Poté následuje seznamovací hra, po které se probere taktika a ve zbytku hodiny se bude pracovat na zdokonalování se ve vybraném herním módu.

Jelikož naše aréna poskytuje velikou škálu herních variant, tak se první hodiny budou zaměřovat spíše na lehčí herní módy, jako jsou: Revolver, Základny, Vlajky. V dalších hodinách se pak již budeme soustředit na ty složitější: Hra stínů, Mariňáci, Zombí, Quake, Lovecká sezóna, Vyměřený čas a ten nejlepší – Dračí doupě!

Cena

Těšit se můžete celkem na 15 lekcí jen za 2.700,-.Kroužek laser game DDM Praha 7

Přihlášení

Vyplněnou přihlášku posílejte na gabriela@mercurialaser.cz.

Pokud máte jakékoli dotazy, tak nás neváhejte kontaktovat na výše zmíněné emailové adrese / telefonu: 605 111 811.